הרכיב החשוב ביותר בכל מערכת

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
IMG_0842.JPG
כמו שאומרים הנדלניסטים, יש רק שלושה דברים חשובים בנדלן: לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן.
תודה לפורום על שבוע עם הרבה תובנות בעניין הזה (טוב, גם בפורום המקביל נכתבו כמה דברים מעניינים בנושא) הדברים אמנם לא חדשים אבל מידי פעם צריך תזכורת, לא להתעצל ולהזיז.
הסאונד שודרג בסדר גודל. שום רכיב שהייתי מכניס הביתה לא היה עושה את השינוי הזה.
בגדול, הלכתי על הרחקה של כ60 סמ מכל קיר, קירוב הרמקולים זה אל זה (2 מ׳), טו אין עדין ביותר, וקירוב נקודת הישיבה בהתאמה ליציאת משולש כמעט שווה צלעות.
החזר הבאס שעצבן מאוד מקודם, נעלם ושומעים רמקולים נטו ולא הדהודים.
יצא פיקס. אני לא מזיז את זה יותר.:)
שבת שלום (ורד)

תמונות מצורפות

• IMG_0842.JPG
    IMG_0842.JPG
    KB 87.7 · צפיות: 674

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם האוזניים שיכות למע' אז זה הרכיב הכי חשוב.אם לא אז האובייקט הכי חלש הוא הכי חשוב...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אם האוזניים שיכות למע' אז זה הרכיב הכי חשוב.אם לא אז האובייקט הכי חלש הוא הכי חשוב...
לא יודע דווקא האזניים שלמה, אבל מה שבטוח שהאובייקט הכי חלש אצל כל אודיופיל זה הראש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אחלה שידרוג עשית:בעד:
תמשיך ליהנות ממוסיקה ככל האפשר.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אחת הצרות הצרורות עם הסטנד שלי היא שלהזיז אותו זה סיפור של חצי יום. לפני כמה חודשים שיניתי את הפוזיציה של המערכת מקיר X לקיר Y והכל (הכל!) השתנה. אבל הייתי צריך לנוח חודשיים, הנזירות טיפלו בי יפה וניפנפו לי לשלום כשהתאוששתי, עליתי על הסוס ורכבתי אל השקיעה.

באותו רגע גמלה בי ההחלטה שצריך סטנד אחר, ומאז הרעיון בטיפול.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אחת הצרות הצרורות עם הסטנד שלי היא שלהזיז אותו זה סיפור של חצי יום. לפני כמה חודשים שיניתי את הפוזיציה של המערכת מקיר X לקיר Y והכל (הכל!) השתנה. אבל הייתי צריך לנוח חודשיים, הנזירות טיפלו בי יפה וניפנפו לי לשלום כשהתאוששתי, עליתי על הסוס ורכבתי אל השקיעה.

באותו רגע גמלה בי ההחלטה שצריך סטנד אחר, ומאז הרעיון בטיפול.
מסכים איתך לגמרי, וזו הסיבה שלאחרונה סרתי ללשכתו של זיו פרלמן ורכשתי סטנד יעודי, שכרגע שט לו באחד הפיורדים הנורדים בדרך אלי. זה וכבלי הסילטק החדשים שהזמנתי סוגרים לי את פינת השדרגת למיליניום הקרוב.
כך לפחות הצהרתי בפני הבנקאית היפיפייה שלי (ט.ל.ח).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קח בחשבון שהמטר עשוי גם להטעות אותך.
לעיתים קרובות, בגלל התנהגות החדר, הרמקולים לא תמיד צריכים להיות סימטרים זה כלפי זה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מסכים איתך לגמרי, וזו הסיבה שלאחרונה סרתי ללשכתו של זיו פרלמן ורכשתי סטנד יעודי, שכרגע שט לו באחד הפיורדים הנורדים בדרך אלי. זה וכבלי הסילטק החדשים שהזמנתי סוגרים לי את פינת השדרגת למיליניום הקרוב.
כך לפחות הצהרתי בפני הבנקאית היפיפייה שלי (ט.ל.ח).

דויד.

אני מבין שסוגרים פינה, הכבילה והסטנד? או.....

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שכחת לציין שזה כנראה השדרוג עם התמורה לכסף הכי טובה שעשית אי פעם. ;)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שכחת לציין שזה כנראה השדרוג עם התמורה לכסף הכי טובה שעשית אי פעם. ;)
ממש לא בטוח לגבי זה.
כל רמקול שוקל כ- 80 קילו. ההזזה על הספייקים היא די טריקית וההתרוצצות כולה ערכה כיומיים (כולל הפסקות שוליות לשינה ועבודה).
חוליות c1 עד c7 טרם חזרו לתפקוד מלא....
We shall see

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ממש לא בטוח לגבי זה.
כל רמקול שוקל כ- 80 קילו. ההזזה על הספייקים היא די טריקית וההתרוצצות כולה ערכה כיומיים (כולל הפסקות שוליות לשינה ועבודה).
חוליות c1 עד c7 טרם חזרו לתפקוד מלא....
We shall see

קצת ספורט עוד לא הרג אף אחד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור