העתקת תקליטורים ל WAV

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
גם את dbPowerAmp צריך להגדיר, את כולן צריך להגדיר, קודם כל לאן אתה רוצה שהתכנה תשמור את הריפ, לאיזה פורמט אתה רוצה את ההמרה וכמה מדוייק/ מקומפרס אתה רוצה אותה אבל זה באמת לא קשה

יש יותר מזה
- לכייל כונן CD-ROM
- לקנפג accurateRip
- לחבר לספק תוכן ( כדי לקבל שמות של שירים, אלבום, ותמונות)

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
הורדתי תתוכנה,וואלה עובד יפה!
ומהיר,אשחק עוד קצת עם ההגדרות,על פניו נראה טוב.
תודה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
משום מה המדיה פלייר אצלי לא מנגן
קבצי פלאק!
משהו עם קודקים.
איזה תוכנה להוריד לניגון מוזיקה?
Foobar 2000?
אצלי זה ווינדוס 8.
יש במחשב שלי bs player
זה טוב?

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תנסה vlc

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
ראיתי סרטון בו Naim מציגים את המערכות הקלאסיות שלהם שכוללות סטרימרים יקרים עם ספקים מאוד יקרים. הנציג של Naim נשאל על האיכות של סטרימינג ובין היתר הוא התייחס בתשובתו לכך שמאחר ושטח האחסון מאוד זול היום, מומלץ לעבוד עם WAV. על פניו נשמע הגיוני.
אין הבדל בסאונד בעבר היה מעט יתרון לWAV כי לממירים היה קל יותר להתמודד עם WAV... היום אין הבדל אז עדיף פלאק בכדי להרוויח יותר מקום לארד-דיסק
אריה

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
אני לא מצליח להסתדר עם האפליקציה שהומלצה לך שבקיצור נקראת EAC.
תוריד אותה ותנסה לעבוד איתה, אתה צריך לבצע שם הגדרות.

אריה
לא מצליח EAC..אז תנסה dbPowerAmp מאוד נוחה וטובה

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
האם לאחר ההתקנה
ברגע שאני מכניס דיסק לכונן!
ההמרה מתחילה אוטומאטית?
אין לי מושג בדברים האלה
כלל.
כן מיד אבל עלייך להגדיר לאיזה פורמט אתה רוצה

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
סליחה על הבורות!
אם אני מוריד דיסק למחשב,ריפ
איך אני מוריד אותו למצב flac?
בתוך תוכנת הריפר יש חלון ,אתה בוחר באפשרות הרצויה לך

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
מי שאינו יכול לנגן פלאק במדיה פלייר..ממליץ להוריד מקודד בשם. k-lite codec pack

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
כשאני ממיר דיסק
זה יורד לוסלס!
זה הכוונה?
לוסלס זה טוב לא איבדת אינפורמציה

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
אני לא מצליח להסתדר עם האפליקציה שהומלצה לך שבקיצור נקראת EAC.
תוריד אותה ותנסה לעבוד איתה, אתה צריך לבצע שם הגדרות.

אריה
עם לא הסתדרת עם EAC תנסה dbPowerAmp מצויינת ונוחה יותר למרות שגם הראשון מצויין

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עם לא הסתדרת עם EAC תנסה dbPowerAmp מצויינת ונוחה יותר למרות שגם הראשון מצויין
אני עובד איתה, גם המלצתי עליה.

אריה

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
אכן שטח איחסון מחירו נמוך וזאת אחת הסיבות שיותר ויותר אנשים (מביני עניין) עוברים ל FLAC.
כעקרון אין כמעט הבדל בין FLAC ל WAV , בדומה שאתה שומר קובץ ב ZIP , הקובץ המקורי ישמר לאחר פתיחתו, ה FLAC זה בעצם ZIP לקובץ שמע, פשוט משתמש באלגוריטם שמתאים לתכונות של AUDIO
ברוב המקרים המרה מ WAV ל FLAC ומ FLAC חזרה ל WAV יתן קובץ זהה לחלוטין. FLAC :)

נכון, רק תוריד את ה "כמעט" ואת ה "ברוב המקרים". FLAC זה קידוד מבוסס PKZIP ל DATA רק עם אופטימיזציה לקבצי אודיו. הוא דוחס ופורש באופן שהוא שקוף לחלוטין - 100% LOSSLESS. ובכל זאת, אותם אנשים שסבורים שכבל רשת יקר עושה הבדל, יגידו ש WAV נשמע טוב יותר מ FLAC, ושניגון CD ישמע טוב יותר משניהם יחד, למרות שאין לכך כל ביסוס הנדסי. יתרון נוסף ל FLAC מלבד חסכון במקום, זה יכולת ה ID TAG שלא קיימת ב WAV

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
אגב ממש לא ההיתי בכלל טורח היום לבצע RIP לדיסקים פיזיים. כל אלבום ניתן להשגה היום בתוך 5 דקות באיכות FLAC מקורית שקודדה עי חברת המוסיקה עצמה, כולל תמונות העטיפה, וקידוד השירים עי IDTAG ב"חינם", ליודעי דבר עליי מנוי לשירות מוסיקה כמו TIDAL או DEEZER מסוג HIFI. (מי שרוצה לבדוק אותי, שישלח לי הודעה עם שם של אלבום, ותוך כמה דקות ייקבל קישור להורדה ישירה...). אלבומים שאין ברירה וצריך לעשות להם RIP פיזי, הם רק אלו שמאד נדירים ולכן אינם זמינים במאגרי שירותי המוסיקה הפופולאריים... תכלס, אם מדובר באלבום שבכל מקרה רכשת את הדיסק שלו, אז אין כאן אפילו בעיה מוסרית לשדוד עותק שלו משרתי TIDAL או DEEZER... לי כבר יש 4TB של מוסיקה באיכות LOSSLESS כולל MQA. הדיסקים הפיזיים שהיו לי, נמסרו לאספן בחינם, פרט ל כ 20 מאד נדירים...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
נכון, רק תוריד את ה "כמעט" ואת ה "ברוב המקרים". FLAC זה קידוד מבוסס PKZIP ל DATA רק עם אופטימיזציה לקבצי אודיו. הוא דוחס ופורש באופן שהוא שקוף לחלוטין - 100% LOSSLESS. ובכל זאת, אותם אנשים שסבורים שכבל רשת יקר עושה הבדל, יגידו ש WAV נשמע טוב יותר מ FLAC, ושניגון CD ישמע טוב יותר משניהם יחד, למרות שאין לכך כל ביסוס הנדסי. יתרון נוסף ל FLAC מלבד חסכון במקום, זה יכולת ה ID TAG שלא קיימת ב WAV
ה "כמעט" "וברוב המקרים" נכתבו לזהירות, ידוע על מקרים מאוד נדירים שהמידע לא שוחזר 100 אחוז, (ביט אחד דפוק ממליוני ביטים, משהו שבוודאי לא מורגש בשמיעה) ואז מבוצע תיקון בקודק של ה FLAC
כראיה, תסתכל על עדכוני הקודק של ה FLAC במשך השנים...
אגב, כבר ממזמן הוסיפו את היכולת להוספת ID TAG בקובץ WAV ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור