העמדת המערכת על מעמד ביחס להעמדה על הריצפה

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים
אני רוצה לדווח על שיפור משמעותי במערכת מזה כחודש אחרי העברת המכשירים מהריצפה (ליתר דיוק על פלטת עץ שהונחה על הריצפה) למעמד של solid tech הדגם הבסיסי רדיום, 3 מדפים כפולים. קדמו לכך המון דיונים בבית, תכנונים שונים של מזנונים שאלות בפורום... ועוד
זה המעמד היחיד שמצאתי בתקציב סביר עבורי (דומה נגיד למחיר של רהיט) נראה דומה לרהיט (בשונה לכמה מעמדים שדומים למדפי ציוד של חדר ניתוח או רופא שיניים והבהילו את אשתי). תכונות אלה של המוצר אפשרו לי להכניסו תחת חשבון הוצאות של "ריהוט לבית" ולא לחשבון "צעצועים של אבא" מה שמהווה יתרון משמעותי בסוף שנת המס:D
והתוצאה יוצאת מהכלל, הכל יותר מסודר, ממוקד, הדוק הקטנת יתרון שיש אצלי של נגן ה cd ביחס לפטיפון (לפטיפון זה כנראה עזר יותר), ומה שהכי משמח אותי זה שנראה שזה פתר בעיה שהרגשתי לפעמים שיש יותר באס מהדרוש. עכשיו הבאס הדוק ולא מרגיש בעיה כזאת. לא יודע איך זה היה נשמע על מזנון ביחס לריצפה. אבל לפחות ביחס להעמדה כפי שהיתה " השמן נחשים" הזה עבד עבורי.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
יהיה נחמד מצידך,
אם תוכל לצרף תמונה של המעמד,
תודה

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
20171230_134942.jpg

תמונות מצורפות

• 20171230_134942.jpg
    20171230_134942.jpg
    KB 109 · צפיות: 301

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אין לי ספק שהסטנד משפר. במיוחד על רצפה מהסוג הזה.
אמנם קשה לומר בודאות מהתמונה אבל נראה שהרמקול הימני דחוף מאוד בפינת הקירות האחורי והצדדי. כדאי להזיז כמה שאפשר ולשמוע את ההבדל.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
להניח את הצעצועים על הרצפה, גם אם בבידוד של פלטת עץ - זה רע מאוד. כמויות האבק גדולות משמעותית.
תתחדש, נראה נפלא (ונוח).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אכן. הרמקולים ירגישו יותר טוב מחוץ למלכודת הזו.

הסטנדים הללו פשוט מצוינים. יצא לי להאזין לכמה פלטות שלהם - מעולה!

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה חברים
לגבי ה"מלכודת" של הרמקול הימני אם אזיז אותו שמאלה נראה לי שלא יהיה מספיק מרחק בין הרמקולים. אם אזיז אותו קדימה הוא יפריע לכניסה למרפסת אז חשבתי שכך עדיף. הרמקולים האלה אמורים להיות פחות רגישים יחסית לקירות.

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
ברכות! מה שסטנד טוב עושה למערכת שום רכיב / שדרוג לא עושה. הסטנדים של סולידטק פשוט מצוינים.
תתחדש ותהנו!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור