העברת דיסק (סרט) למחשב

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
בטוח כבר דשו בזה בעבר, אבל לא מצאתי, אז מתנצל מראש אם פספסתי.

אני צריך משהו שיעביר לי דיסק (DVD) למחשב - כמו שהוא. בלי כיווץ ובלי בלגנים. פשוט שאוכל לנגן אותו דרך המחשב בלי להפסיד מהאיכות (קול ותמונה). לא אכפת לי כמה מקום או זמן זה לוקח, אם יישאר התפריט או לא, ואיזה פורמט זה (כל זמן שכל תוכנה סטנדרטית תוכל לנגן את זה :)).

תודה,
אדר.

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
תודה רבה, נראה מאד מבטיח.
ניסיתי על סרט אחד. הבעיה היא שלמרות שגם המחשב (מדיה פלייר) וגם הנגן שלי מזהים את הקבצים ומנגנים אותם - אני לא מצליח לנגן אותם בצורה חלקה - במחשב הסרט קופא מדי כמה שניות לחצי שניה ובנגן אני לא מצליח לבחור את התפריטים, ונראה שהחלקים השונים של הסרט נעצרים בשלב מסוים, ולא בטוח אם אני יכול לנגן את הסרט מהתחלה עד הסוף (ברצף או בכלל).
אני מניח שזו לא בעיה ב-AnyDVD (או שצריך להגדיר שם משהו יותר חכם?), אז האם יש המלצה למשהו משלים שיחבר לי הכל ביחד בצורה "קריאה" יותר למחשב ולנגן (יש לי נגן פיליפס שקורא את הסרט מהשרת ברשת) - אם ע"י יצירת קובץ מוכן (עם תרגום, אם צריך) ואם ע"י "תנאים מקלים" למערכות הניגון שלי...? (שוב, בלי להפסיד באיכות)
אם ההמלצה היא בכיוון: תשתמש בתוכנה אחרת לנגן במחשב ותשתמש בנגן אחר, זה גם יכול להיות כיוון מעניין.
שוב תודה.
אדר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
AnyDVD רק מאפשר לך להעתיק את התוכן של הדיסק 1:1 למחשב.

לנגון אני משתמש ב-TotalMedia Theater 5 ו-MPC-HC
http://mpc-hc.sourceforge.net/downloads/

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור