הנאות פסיביות

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל, על הנייר אין מה לחפש בקדם פסיבי במידה ולמקור יש בקר עוצמה והוא מחובר ישירות להגברה?

לפני כמה ימים ניתקתי את הקדם של Mystère ונתתי לHD20 לתפקד קקדם דיגיטאלי, סאונד חלק ו"קליל", פחות מעורפל.
אבל נראה שבקטעים קשים ההגשה קורסת, כאילו כל הדינאמיות צונחת שבאמת צריך אותה.

ככל הנראה הגיין של המקור שלך נמוך, וזאת הסיבה למה שאתה מתאר בקטעים קשים.
בנוסף, עם כל הכבוד למקורות עם גיין גבוה בעלי פוטנציומטר מובנה, סביר מאוד להניח ברוב רובם של המקרים שהפוטנציומטר הזה ברמה בסיסית ותו לא.
לכן, והואיל והפוטנציומטר הוא רכיב ממש קריטי לאיכות הצליל, מוטב לעקוף את הפוטנציומטר הבסיסי ולחבר את המקור לקדם פסיבי כדוגמת הקדם הפולני.

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
מדוע כמות הנגדים בגרסת הבאלאנס, כפולה מכמות הנגדים בשתי הגרסאות האחרות?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
איפה נעלמת ועזבת אותנו לבד?

הפרויקט הזה שאב אותי......חזרנו הבייתה לפני 10 ימים, חיברתי את המערכת ועדיין מנסה להבין מה קורה שם.
בקרוב נכניס שטיחים ועוד כל מיני ואז נראה מה צריך לשפר.
אבל לא ברחתי, עקבתי אחריכם מרחוק ובהחלט מתגעגע. :לב-שבור:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה נחשב רגישות כניסה גבוהה? והאם זה מופיע בספסיפקציות של המגבר?
מ 500MV ומטה(לכוון ה200) נראה לי מספיק רגיש בשביל פסיבי.

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
החיבור של הקומפקאט (עם גיין 5 V ושליטה על הוולויום) ישירות למגבר ההספק, מאפשר סיגנל מקוצר והתוצאה היא יותר אוויר ויותר דינמיות.

מתאים למי שיש לו רק מקור אחד... בכל הנסיונות שביצעתי עד כה זאת הדרך שנשמעת טוב יותר בצורה מורגשת מכל האפשרויות האחרות. אני מנסה כבר כמה שנים למצוא פתרון השחלת פרה אמפ שלא יהרוס את הסאונד. מחפש ולא מוצא... בשום רמת מחיר. זה כולל כמה קדמים פסיביים. פסיבי עם מגבר אזניות על באפר היה עושה לי את הענין.

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
בעוד חודש ניתן יהיה לרכוש גרסה הכוללת שלט רחוק.

אפשר להזמין גרסה ללא סלקטור כלל.

תמורת 110$ נוספים, ניתן לשדרג את הנגדים ל Takmans REY (or REX) , Vishay Z-foil:

(בתחתית העמוד) http://www.khozmo.com/products_dale_ladder.html

spiro6

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
האם מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה משמעות טווח הערך הזה שבאתר של 10k -250k...?? תודה
ומעבר, האם יכול לעבוד עם הפאוור של אדוונס אקוסטיק בהיי קרנט של 150 ב 8 אוהם ??
תודה...אילן :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
בעוד חודש ניתן יהיה לרכוש גרסה הכוללת שלט רחוק.

אפשר להזמין גרסה ללא סלקטור כלל.

תמורת 110$ נוספים, ניתן לשדרג את הנגדים ל Takmans REY (or REX) , Vishay Z-foil:

(בתחתית העמוד) http://www.khozmo.com/products_dale_ladder.html
המכשירים נראים דומים, אבל נראה שכאן ההפנייה היא למוצרים של חברה אחרת (Khozmo) מהקודמת (Akustyk), וגם אנשי הקשר הם אחרים.

בהתחלה רציתי לשאול אם יש להם דגם של 220V, אבל כשייש שלט-רחוק --- אולי הוא על בטרייה, בעצם. איפה יש פירוט לגביו, אם בכלל?

תודה על האינפורמאצייה -- שניצל ושי!
עמיר

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
המכשירים נראים דומים, אבל נראה שכאן ההפנייה היא למוצרים של חברה אחרת (Khozmo) מהקודמת (Akustyk), וגם אנשי הקשר הם אחרים.

בהתחלה רציתי לשאול אם יש להם דגם של 220V, אבל כשייש שלט-רחוק --- אולי הוא על בטרייה, בעצם. איפה יש פירוט לגביו, אם בכלל?

תודה על האינפורמאצייה -- שניצל ושי!
עמיר
תפנה לקאלאס - kallas@akustyk.com

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אכן, במקרה שלך ה-RC משמש למעשה כ-פרה חוצץ (באפר) בין הנגן והמגבר הספק, אז אין כל כך צורך ב-פרה נוסף בדרך. ב 99% מהמערכות, עדיין יש צורך ב-פרה אקטיוי.

לא מסכים עם ה99%,
1. יש המון מגברים שפופרתיים עם התנגדות כניסה של 100K ומעלה ורגישות של 0.5V +-
למעשה כל מגבר כזה הוא פוטנציאל טוב לעבודה עם פרה פאסיבי.
2. למעשה רב הקדם מגברים הממוצעים הם פשרה מסוימת, כך שגם אם אתה מפסיד משהו בעבודה עם פאסיבי- אתה מרוויח משהו אחר- וזה ממש עניין של טעם.
כמו שאלדר כתב, אם תיקח את ה20000 ש"ח + של הפרה וכבל המתח שלו
ותשקיע את הסכום הזה במקור איכותי עם התנגדות יציאה נמוכה מאוד
וכבלים איכותיים שלא מקמפרסים את הדינאמיות האמיתית שהמערכת מוציאה- היתרונות של הפאסיבי גדלים, והתוצאה הכללית יכולה לעקוף הרבה מערכות מבוססות קדם מגבר יקר.
גם מגברים SS צנועים יחסית, שהתנסתי בהם, (זכורים לי פאוארים כמו לין, סיירוס ומקורמק בשילוב לרמקול נציל ), אטנואטור נגדים בבניה עצמית של 10K שבר בהליכה את קדם המגברים התואמים של החברות האלו , ובהפרש גדול מאוד!

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
כנראה שהאישה הפולניה של היצרן עשתה לבעלה ת'מוות שיעיף את את הקופסאות האלה מהבית ומצידה שיהיה במחיר "זנות".
אין כמו יצרנים שיש להם נשים פולניות, כן ירבו.

אגב אלדר, אני מילימטר מלהזמין לי אחד כזה. הגרסה המאוזנת. מה כבר יכול להיות, מקסימום עוד מערכת בחדר השינה. (-:

מכסימום עוד AR בלוחות :)

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
איך מתמודדים עם עם מקור בעל גיין נמוך, כאשר אני רוצה להשתמש בקדמגבר פאסיבי כמו זה?

יהיה לך כמעט בלתי אפשרי להנות ממנו, בעיקר בווליום נמוך
ד"א, אתה צריך לבדוק את העכבות, זה לא פחות חשוב:
דחיסה של הקצוות והנחתה כללית יכולות להגרם בגלל עכבה לא תואמת, ללא קשר לגיין

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מכסימום עוד AR בלוחות :)

הסיכוי לא סביר אבל אין לדעת.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
כנראה שהאישה הפולניה של היצרן עשתה לבעלה ת'מוות שיעיף את את הקופסאות האלה מהבית ומצידה שיהיה במחיר "זנות".
אין כמו יצרנים שיש להם נשים פולניות, כן ירבו.

אגב אלדר, אני מילימטר מלהזמין לי אחד כזה. הגרסה המאוזנת. מה כבר יכול להיות, מקסימום עוד מערכת בחדר השינה. (-:

היי נמר
אפרופו אישה פולניה:
פולני צעיר ונשוי זוכה בחידון טריויה מפורסם בוורשה של שנות השמונים אז עוד מעבר למסך הברזל.
הפרס - שבוע ימים בפריז כולל הכל!!!
באותם זמנים כאשר מסטיק היה מצרך נדיר בפולין, תאר לעצמך מה זה שבוע בפריז כולל הכל עבור הפולני בר המזל ורב הידע.
בקיצור, משוטט לו הפולני ברחבי פריז, שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, בתי הקפה והמסעדות המשובחים, הנשים הצרפתיות המדהימות וכו וכו שבוע של הגשמת חלומות.
ערב לפני הטיסה חזרה, עומד לו הפולני החביב שלנו באחת הפינות של שדרות שאנז אליזה ופתאום פולט יריקה לרצפה.
לא עוברות שתי שניות מתיצב לידו זאנדרמר צרפתי לבוש וחמוש מכף רגל ועד ראש.
אצלנו כאן בצרפת אסור בתכלית האיסור לירוק ברחוב, או שאתה בא איתי לשבוע מעצר או שתשלם 2.000 פרנק קנס.
מה עושים, למעצר לא רוצה, מוכר את כרטיס הטיסה, מוכר את כמעט כל המתנות שקנה לאשתו ולילדים מגרד כל סכום שנשאר לו מתקציב ההוצאות משלם את הקנס וחוזר המסכן הביתה לפולין ברכבות ואוטובוסים.
סוף סוף מגיע הביתה ואשתו שפותחת לו את הדלת מקבלת את פניו ושואלת : יקירי איך היה בפריז? חשבת עלי כשהיית בפריז?
בודאי שחשבתי עלייך כשהייתי בפריז עונה לה היקיר,
עלה לי הרבה כסף

יום טוב

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
הסיכוי לא סביר אבל אין לדעת.

יש לדעת לפי נתוני המגבר (20KOHM), אין סיכוי שפאסיבי 50K ידחוף את הכניסה של המגבר שלך, גם לא 25K ו10K
המגבר שלך מתוכנן לעבוד עם פרה אקטיבי בלבד או פרה פאסיבי עם שנאים- במידה והתנגדות היציאה במקורות שלך נמוכה מאוד.
חייבים עין טכנוקראטית בפורום אחרי האבדות האחרונות... לא?(lol)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לדעת לפי נתוני המגבר (20KOHM), אין סיכוי שפאסיבי 50K ידחוף את הכניסה של המגבר שלך, גם לא 25K ו10K
המגבר שלך מתוכנן לעבוד עם פרה אקטיבי בלבד או פרה פאסיבי עם שנאים- במידה והתנגדות היציאה במקורות שלך נמוכה מאוד.
חייבים עין טכנוקראטית בפורום אחרי האבדות האחרונות... לא?(lol)
לי יש מה שידחוף את המגבר של נמר !
הוא ישים אותו על אדן החלון ,ואני כבר אמצא משהו שידחוף אותו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור