המערכת שלי כיום. כמעט מוצר מוגמר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עד לפני שלושה שבועות בערך נהנתי מהקדמגבר המדהים והאיכותי של היצרנית האמריקאית vac. את הקדמגבר הזה רכשתי ביד שניה, לאחר 4 שנים עם ה-densen הטוב והישן שלי. את הרכישה הבאה ביצעתי מבלי לכוון לכך. המטרה היתה לשמוע קדמגבר טוב ואיכותי רק בשביל הרפרנס. אפילו אמרתי לאייל פור (אודיו פידליטי) שאני לא בטוח אתלהב ממנו. משום מה לא היה נראה לי שיתאים. תשובתו של אייל היתה משכנעת:

"שמע בשביל להגדיל את הרפרנס, הכי הרבה שמעת עוד מוצר, גם ככה אתה רגיל לשמוע דברים חדשים".

מזל ששמעתי לו. מה שקרה הוא דבר מעניין שבדרך כלל לא גורם לי להוציא את הארנק אלה אם כן אני מכוון לכך. אבל לאחר ששמעתי את האודיו ריסרצ' רפרנס 3 הבנתי שמכאן אין אחורה. זה אחד הקדם מגברים הטובים ביותר ששמעתי. השיפור הוא בנקיון, מהירות, רזולוציה ובמה. יחד עם זאת האודיו ריסרץ' התגלה כהרבה יותר מפורט ומדויק. יש לציין כי ה-vac שהיה ברשותי הוא קדמגבר בן 10. ולמחירו ביד שניה כמעט ואין תחרות. אבל האודיו ריסרץ', עם כל הכבוד, לקח אותו בסיבוב, בלי וינקר ובלי לחפש יתרונות. זה היה ברור כשמש. אני מוכרח לרכוש אותו. אני משער שהרנסנס של vac יכול להציב לו תחרות הולמת. אבל לא היה ברשותי כזה להשוואה. במקרה הזה, לא רציתי השוואות, פשוט רציתי אותו!

IMG_2435.jpg

ברוב המקרים אני מתייעץ עם מספר חברים וותיקים ומנוסים באודיו. אלדר, שלמה זבדה ועופר קרטא ידידי שהכיר לי את התחום. אך בכל רכישה אני מבקש לדעת את חוות דעתו של חברי "יואל פרלמן" שעד היום המלצותיו עשו לי רק טוב. יואל הוא אדם מתודי, בודק, מכיר מוצרים ומנוסה מאוד באודיו. אני מאוד מתחבר לדרך שבה הוא בודק מוצרים עבור עצמו ולמדתי לאמץ את השיטה שלו. על פי שיטתו למדתי גם להבחין טוב יותר בניואנסים, לבחור היטב את המוסיקה שאני בוחן איתה, להתייחס רק לביצועי המוצר גם כאשר העסקה מפתה מאוד והמוצר נראה מליון דולר. אני יכול להעיד על עצמי שאני מאוד אוהב אסתתיקה. ובאודיו, למדתי שזה נורא קשה עד בלתי אפשרי. נכנעתי מלמצוא מוצר שהוא גם מתאים וויזואלית לסטאפ שלי, גם סקסי למראה וגם נשמע הכי טוב שניתן למצוא בכסף. משום מה, למרות שאיכות צליל היא במקום הראשון שלי שזה נוגע לכתבות וכשזה נוגע לבחירה עצמית, העיצוב הוא חשוב לא פחות. לא עוד. המערכת שלי תהיה מכוערת אבל הצליל שהיא תפיק יהיה בדיוק לטעמי וישקף היטב את האיכויות הסוניות שאני מחפש.

IMG_2419.jpg

לא זול הסיפור, גם לא ביד שניה, אבל כל חובב אודיו יוכל להגיד שקדמגבר הוא הלב והנשמה של המערכת. התעלמתי מהמראה הלא סקסי בעליל שמזכיר לי יום עבודה.
במקרה של האודיו ריסרצ' אני מתחדש גם בכיעור מושלם למערכת שלי. אבל כשמדליקים ושומעים, הכיעור זז הצידה לטובת הצליל המדהים שפשוט מהפנט אותי.

IMG_2424.jpg

תודה רבה ליואל שצבר אצלי המון נקודות כחבר וכאוזן קשבת (למערכת שלי וגם לשאר), תודה רבה לאודיו פידליטי.

כמובן, מי שרוצה מוזמן לשמוע בעצמו.

אני חוזר לספריה שלי. יש עוד כמה דברים שבא לי לשמוע הלילה.

IMG_2454.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_2435.jpg
    IMG_2435.jpg
    KB 85.9 · צפיות: 392
  • IMG_2419.jpg
    IMG_2419.jpg
    KB 128.1 · צפיות: 421
  • IMG_2424.jpg
    IMG_2424.jpg
    KB 133 · צפיות: 400
  • IMG_2454.jpg
    IMG_2454.jpg
    KB 126.8 · צפיות: 383

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
נמר ידידי תתחדש

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש,מכיר טוב את המכשיר.
מכשיר מעולה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תתחדש! (ורד)

מכיר את הפרא הזה, וגם את אח'שלו, הפונו-סטייג'. חיות רציניות!!! :כל-הכבוד:

תיהנה!!
עמיר

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
נראה מושלם . מעניין לשמוע מה עוד אפשר לשפר לעומת הקודם.
גם מסודר מאוד יפה במיוחד סלסול הכבלים , בטח ערוגות לעציץ אודיופילי.
תתחדש אחינו .

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תתחדש (ורד).
כנראה שעבורך השמיים הם הגבול...:).
לא מובנת לי הדאגה שלך בנושא העיצוב.
הסטאפ שלך פשוט יפה (בוודאי יותר יפה מ theta dreadnaught בחדר השינה...(lol))

THETA.jpg
ארז

תמונות מצורפות

• THETA.jpg
    THETA.jpg
    KB 5.1 · צפיות: 198

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
מערכת מדהימה נמר-שמעתי אותה !!!
רק אל תשתמש בתיאור שלך במילים כמו "וינקר "
זה מילים של זקנים.....

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נמר, תתחדש. נשמע נהדר! תמיד הנאה גדולה לעשות קפיצה משמעותית באיכות הסונית.

מה שכן, תפסת אותי עם פיסקה -
אני מאוד מתחבר לדרך שבה הוא בודק מוצרים עבור עצמו ולמדתי לאמץ את השיטה שלו. על פי שיטתו למדתי גם להבחין טוב יותר בניואנסים, לבחור היטב את המוסיקה שאני בוחן איתה, להתייחס רק לביצועי המוצר גם כאשר העסקה מפתה מאוד והמוצר נראה מליון דולר.

מעניין, מה השיטה? :משתומם:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אהבתי. תתחדש.

אהבתי גם את התיאור על החברים שעוזרים, ההתייעצות וכדומה. לטעמי בשביל זה בדיוק יש פורומים כמו זה. והאמת, כשדיברו על הפנל שיסתובב בין החברים חשבתי שעל זה מדובר - חבורה של אנשים מנוסים שיוכלו לעזור ולייעץ בשידרוג מערכות.

בפעם הבאה שאני משדרג אשמור לי את הזכות להתייעץ ביואל פרלמן, אם הוא מסכים כמובן. ובעצם - גם בנמר עצמו, שלמרות צניעותו הוא מבין לא קטן !

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אהבתי. תתחדש.

אהבתי גם את התיאור על החברים שעוזרים, ההתייעצות וכדומה. לטעמי בשביל זה בדיוק יש פורומים כמו זה. והאמת, כשדיברו על הפנל שיסתובב בין החברים חשבתי שעל זה מדובר - חבורה של אנשים מנוסים שיוכלו לעזור ולייעץ בשידרוג מערכות.

בפעם הבאה שאני משדרג אשמור לי את הזכות להתייעץ ביואל פרלמן, אם הוא מסכים כמובן. ובעצם - גם בנמר עצמו, שלמרות צניעותו הוא מבין לא קטן !
השם הוא פרלמן, זיו פרלמן.

And one vodka martini, please, shaken, not stirred

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יואל וזיו פרלמן - הם בעצם אחים ?

אולי גם עמיר ואמיר קסנר הם אחים ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יואל וזיו פרלמן - הם בעצם אחים ?

אולי גם עמיר ואמיר קסנר הם אחים ?
צ'מע, אח'שלי, עתה געון! איח עלית על זה??

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
יאללה תתחדש איש יקר!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
באמת הוסיף לך הרבה לממערכת הגוף השחור הזה שעיצובית לא מתאים למערכת שלך, אבל משפר מאוד את הסאונד שלך - עם מייד מאוד טבעי והרבה רכות לצליל על הבמה והפרוט המדהים כבר רשמת

אהבתי מאוד את השינוי הזה במערכת שלך (כמו שאתה יודע לא את הכל השינויים שלך אהבתי)

תתחדש והרבה מוזיקה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תתחדש ותהנה

"שמע בשביל להגדיל את הרפרנס, הכי הרבה שמעת עוד מוצר, גם ככה אתה רגיל לשמוע דברים חדשים". מזל ששמעתי לו. מה שקרה הוא דבר מעניין שבדרך כלל לא גורם לי להוציא את הארנק אלה אם כן אני מכוון לכך. אבל לאחר ששמעתי את האודיו ריסרצ' רפרנס 3 הבנתי שמכאן אין אחורה. זה אחד הקדם מגברים הטובים ביותר ששמעתי. השיפור הוא בנקיון, מהירות, רזולוציה ובמה. יחד עם זאת האודיו ריסרץ' התגלה כהרבה יותר מפורט ומדויק. תתחדש נמר,כבעליו של הקדם מגבר הזה הייתי מאד מופתע לראות את הפרסום של אייל מחזיק יותר מיום אחד.זהו אחד המוצרים שבד"כ לא מחזיק אפילו יום בלוחות.אכן - צריך להאזין כדי להבין איזה קדם זה.אפרופו - האם שדרגת/החלפת את "המנורות" או שהן המקוריות?ולבעלי הנסיון - האם השינויים לעומת ה- 5 או ה- 40 הם גדולים שכדאי לחסוך.....(המון)איתי

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
תתחדש נמר :בעד: מאוד אוהב את ההחלטה קדם מגבר פנומנלי ! כמו שציינת ולמען ההגינות ניתן לומר שה VAC רנסנס יכול להיות בר השוואה אליו ולא הסטנדרט אבל זה כבר לא רלוונטי יכול להיות שבכל מקרה היית מעדיף את מה שיש לך עכשיו, לראייתי איכות צליל ברמת המערכת שלך תגבר על כל שיקול אסתטי.
אני צופה שזה לא השדרוג האחרון שלך ,מקור דיגיטלי או DAC זה השלב הבא ?!?

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
תתחדש ותהנה (ורד)

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
זה אומר שאת כל המבחנים שעשית על ה VAC תצטרך לעשות מחדש על האודיו ריסרץ', כי כולם יודעים שמוצר תמיד יהיה תלוי בסימביוזה שלו לשאר הרכיבים במערכת.

מסכן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור