המלצות על הגברה יתקבלו בברכה

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מק, מק, מק יצא ל....

נסה כאן:
http://www.lasercity.co.il/sg_products~12~184.htm

(אני לא יודע מי היבואן, יתכן שהם :מבולבל:)

Merci

רם

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
נמר ....שלום!
Audia Flight 50 - Power amplifier ,בנוי ברמה טופולוגית Dual Mono
כאשר מדובר במגבר הספק High Current המסוגל להניע את הרמקולים הקשים
ביותר לדחיפה.
בנוי מ 8 טרנזיסטורים לכל ערוץ , ועובד בקונפיגורצית Pure Class A .
ברמה הביצועית , מדובר במגבר המפיק באס הדוק, פירוט שקיפות ומוסיקליות
באיכות גבוהה ביותר, אני שמעתי אותו אצל היבואן ארמה אודיו שהוא רק בהרצה....ממש חדש מהקרטון והוא הניע רמקולים קשים מאוד להנעה ,והפאוור עמד באתגר בכבוד!!!
ואגב לגבי היוניקו 200 אתה צודק הוא אכן חזק יותר ואף זול יותר....
הוא אינטגרייטד היי בריד המפלץ שוקל 60 ק"ג אבל אני אף פעם לא שמעתי אותו ולכן לא הבעתי את דעתי עליו....
עוד דבר יש ליבואן ארמה אודיו... מגבר אינטגריטד המשלב את איכות הקדם מגבר ומגבר ההספק של Audia Flight ,
נקרא:FLIGHT TWO ההספק במכשיר זה בנוי בטופולוגית Dual Mono ,כלומר
2 שנאים טראודלים המספקים הספק של 100W לכל ערוץ בניפרד, כמו מונו בלוקים,[
ואני רוצה לומר לך שזה נשמע מצויין ,ומאוד אבל מאוד חזק!!!
והמחיר בתקציב ואף פחות שווה נסיון....

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אנטגריטד של מקינטוש שווה בדיקה !
למען הגילוי הנאות אני מעולם לא שמעתי מקינטוש חדש ומשום מה לא שומעים אליהם הרבה (אני מניח שזה בעיקר בגלל המייצג שלהם בארץ שלא מקדם אותם )
לי יש מקנטוש ישן ויש לו אופי סאונד חלומי לא דומה לשום מגבר ששמעתי עד היום .
מגבר בעל אופי חם ללא שום פשרות בבס ובפרוט ממש כמו מה שמנסים להשיג בשילובים היברידיים למיניהם (מנורות+ טרנזיסטורים).
אני יודעה שמקינטוש שומרים בקנאות על אופי הסאונד הזה כך שאני מרשה לעצמי לנחש שמגבר חדש שלהם ישמע דיי דומה רק עים יותר כוח ושליטה .
ושלא לדבר על רמת בנייה ללא פשרות - מכשירים שעובדים 30-40 שנה ללא תקלה !
למקינטוש יש שנאים בשלב היציאות בין הרמקול לטרנזיסטור כמו במגברי מנורות דבר הגורם לאופיו המיוחד של המגבר ובנוסף שומר על הרמקול והטרנזיסטורים .
לא כל רמקול משתדך טוב למקנטוש אבל בהחלט שווה בדיקה !!!
באתר של ליזר סיטי יש את כל הדגמים עם המחירים - עם לי היה תקציב כזה לא היתי פוסח על בדיקה של המקינטוש .

אני רוצה לראות אותך מוציא מהם ציוד לבדיקה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר ....שלום!
Audia Flight 50 - Power amplifier ,בנוי ברמה טופולוגית Dual Mono
כאשר מדובר במגבר הספק High Current המסוגל להניע את הרמקולים הקשים
ביותר לדחיפה.
בנוי מ 8 טרנזיסטורים לכל ערוץ , ועובד בקונפיגורצית Pure Class A .
ברמה הביצועית , מדובר במגבר המפיק באס הדוק, פירוט שקיפות ומוסיקליות
באיכות גבוהה ביותר, אני שמעתי אותו אצל היבואן ארמה אודיו שהוא רק בהרצה....ממש חדש מהקרטון והוא הניע רמקולים קשים מאוד להנעה ,והפאוור עמד באתגר בכבוד!!!
ואגב לגבי היוניקו 200 אתה צודק הוא אכן חזק יותר ואף זול יותר....
הוא אינטגרייטד היי בריד המפלץ שוקל 60 ק"ג אבל אני אף פעם לא שמעתי אותו ולכן לא הבעתי את דעתי עליו....
עוד דבר יש ליבואן ארמה אודיו... מגבר אינטגריטד המשלב את איכות הקדם מגבר ומגבר ההספק של Audia Flight ,
נקרא:FLIGHT TWO ההספק במכשיר זה בנוי בטופולוגית Dual Mono ,כלומר
2 שנאים טראודלים המספקים הספק של 100W לכל ערוץ בניפרד, כמו מונו בלוקים,[
ואני רוצה לומר לך שזה נשמע מצויין ,ומאוד אבל מאוד חזק!!!
והמחיר בתקציב ואף פחות שווה נסיון....

רונן ידידי.

נתחיל בכך ש-50 וואט קלאס A זה מכובד, עצם העובדה שהוא היי קארנט זה אומר שהוא מכפיל את עצמו ל- 100 וואט ב-4 אוהם שזה ממש לא נתון שמרגש את האקוסטיק זאן. הסיבה לכמות הטרנזיסטורים היא להגדיל את הדמפינג פקטור שזה מבורך אך ישנם לא מעט מגברים 100 וואט היי קראנט שמשתמשים באותה כמות טרנזיסטורים ואף רבה יותר.

דואל מונו אינו בהכרח נועד לייצר יותר כוח, הסיבות העיקריות הן למנוע זליגה של צד ימין לשמאל וההיפך על מנת שתמונת הסטריאו וההפרדה לצדדים תהיה מושלמת ככל האפשר, אם ספקי הכח חזקים במיוחד זה כמובן מבורך וישפר את הדינמיקה של המגבר. במקרה של המגבר הזה מדובר אכן בספקים חזקים מאוד.

עם כל הכבוד 50 וואט בקלאס A אינם מניעים את הרמקולים הקשים ביותר כפי שציינת. האם הם מניעים את רוב הרמקולים בשוק? אכן כן.

אני מכיר את ההבריד שלהם היטב, בחנתי אותו אצלי בשבילי אך לא כתבתי את רשמי, אכן מגבר טוב וחזק. אך לדאבוני לא הישתלב טוב עם שאר הסטאפ שלי. את היתרונות שלו בכח מגלים מיד ובנוסף קיימת בו האפשרות לעבור מ-200 וואט ל-50 וואט בקלאס A, בצמב הקלאס A לא נרשמה היתלהבות ואף להיפך, הוא היה פחות דינמי ופחות שולט. במצבו הרגיל הוא פשוט אימתני ואכן יניע רמקולים קשים כולל האקוסטיק זאן זולל הזרם.

האודיאה פלייט 2 מגבר משולב. גם היה אצלי בבדיקה ואכן הוא חזק מאוד, אתה תיארת אותו כחזק מאוד מאוד - לא נכון. הוא חזק יחסית לגודלו ומספק זרם בריא ושליטה שהיא מבחינתי מעל הממוצע. אני באופן אישי כתבתי מה תחושתי לגביו, תקרא שזה יעלה ותבין.

עכשיו למען הסדר הטוב אשאל אותך מספר שאלות.

1- על איזה רמקול שמעת את האודאה פלייט 50 וואט?
2- האם השוואת אותו ליוניקו 200 וואט?
3- על איזה סיגנון מוסיקה? האם היה אלקטרוני בניהם?
4- באיזה גודל חדר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כרמי.

יוניקו 200 בהחלט יכול להתאים לך.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי כרמי

שמע
בתקציב שציינת במקסימום לדעתי לא תמצא שילוב פרה ופאוואר שיתנו תמורה שתצדיק את ההוצאה ואני מדבר איתך על המקסימום של הסכום שהקצבת
אתה דוחף לפחות אז בכלל לדעתי התוצאה תיהיה בינונית מאוד!!!
החשיבה ששילוב של פרה ופאוואר היא טובה יותר זה חלק מכל מיני גימיקים שאנשים בתחום ניתפסו אליהם כמו הרבה דברים בתחום, אם אתה שואל אותי???כל עניין לגופו ובתחום המחיר שציינת לפי הניסיון שלי אינטגרייטד איכותי יהיה עדיף בהרבה
אל תתפס לדעות הרווחות על שילוב של פרה ופאוואר והיכולות שלו כטובים יותר ממגבר משולב, צא ובדוק בעצמך, אני בטוח שאחרי שתעשה בדיקה מעמיקה, יש סיכוי טוב שתגיע עם מסקנות קצת אחרות

אני חושב שאחד הדברים הק/ים ביותר היום היא למצוא פרה איכותי
זן חייה שכמעט ולא קיימת

ועד שנמאת פרה איכותי...תצתרך לשלם סכום כבד מאוד
הלאה לא סיימת את הסיפור, בעיות הסינרגיה בין הרכיבים יגדלו התאמה בין הפרה לפוואר, הכבלים המתאמים קיצר כאב ראש
קיצר צא ובדוק אין מנוס

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אולי נמר יכול !

אני רוצה לראות אותך מוציא מהם ציוד לבדיקה...
נכון בלי בדיקה לא קונים נקודה .
אוליי נמר יכול להוצי מגבר של מקינטוש לבדיקה וגם באותה הזדמנות לכתוב ביקורת עליו לפורום ולYNET .
אני לא מכיר סוחר שיסרב לחשיפה !
ואם לא אז לא הפסד שלהם - יש המון אופציות אחרות !!!

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
Hed Cinema זו חברה שחיה מפרוייקטים, משתמשים "רגילים" ומכירות מזדמנות לא אמורים לעניין אותם

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
סכום מטורף. לא חבל על הכסף? מה עם יד שניה?

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
נמר
שמעתי את ה: Audia Flight 50 - Power amplifier עם רמקול שנקרא amphion xenon
87d רמקול מאוד קשה להנעה..הסטאפ כלל קדם מגבר מנורתי של: UNISON Researc MYSTERY Two ו- cd של: YBA PASSION 1000 התרגשות כזו לא היתה לי מזמן!
לא עשינו טסט בין Audia Flight ל:UNICO 200 והאמת שאף פעם לא שמעתי אותו אני מאמין שכמו שאמרת הוא כנראה חזק יותר ....אגב בעניין הכוח גם אמיר ארמה הופתע מהכוח שיש ל: Audia Flight 50 - Power amplifier , ולעניין סוג המוסיקה ששמענו ,שמענו הרבה גאז, ואטני, ומעט רוק....הטסט ברובו היה בדיסק של טריו גוברן שאני מכיר מצויין והתוצאה הייתה פשוט מושלמת ....גודל החדר 15 מ"ר קטן יחסית.
ואגב לעניין הכוח.... מי כמוך יודע מנסיונך, שמה שכותבים היצרנים לא תמיד עומד במבחן התוצאה הסופית ,עובדה שהוא חזק יותר מפאוורים אחרים בעלי אספק גבוהה יותר במספרים, שבמבחן התוצאה לא הצליחו להזיז את ה: amphion xenon

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://www.avihifi.co.uk/IntAmp/Integrated Amp.html

זה מגבר שיעשה בשביל הרמקול שלך הכל.
תוכל לשמוע אותו בארץ ואפילו אם תדבר עם חבר האתר יורם(ילדיעפים) הוא יוכל להשאיל לך את שלו שעשה כבר BREAKIN מזמן.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
רונן,
השירשורים שלך הם פרסומת נטו...שקוף לאללה עם הדגשים לשמות מסחריים.מגעיל ולא אמיתי.

כרמי,
במגבר משולב אתה חוסך כבילה(יכול להיות יקר מאד לפעמים)וגם מקום בסלון.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אורי
ראיתי עכשיו הערה משעשעת בלינק שנתת, באותיות קטנות מתחת לנתונים המאד מרשימים של המגבר (המצויין!) הזה: Power delivery for approximately 5 seconds before protection circuit engages.
אמר על זה פעם חבר ותיק: הכל אפשרי כשאתה בשיווק!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
צודק יאיר אבל זה רק למצב של 2 אוהם...

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
מקינטוש....ואו חברה מעולה לפני חודשיים שמעתי פרה ופאוור מנורות של החברה במנהטן בחנות סאונד אנד סינגר ,ורמקולים של Client Name ZINGALI אגב הגברה לא זולה בכלל!!!
פרה ופאוור מנורתי הקטן ביותר שלהם עלה בארצות הברית 13500$

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ארז
אם אתה מנסה להבעיר אש לא תצליח תודה על ההתיחסות בכול אופן!
אני אקח את עניין ההדגשים לתשומת ליבי , כדי שהעניין לא יגעיל אותך!

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
חלילה.
אני מאוד אוהב את הפורום ולא חיבלתי-אחבל בשום שירשור.הערתי את תשומת הלב.

מתחיל להזכיר מירוץ אופניים,אתה כבר לא יודע מי מסומם או לא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור