טלפון המלצות לקניית סמארטפון חדש

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
אני מחפש המלצות לקניית סמארטפון חדש:
תקציב: עד איזור ה2,000 שקל. אך יכול להיות שבהתאם לשימושים שלי במכשיר גם אוכל להשיג מכשיר שיענה על צרכיי בפחות את זה אתם תגידו..
אני רוצה לקנות בימים הקרובים את הסמארטפון. אני אקנה בארץ מטעמי 'ללכת על בטוח' או באינטרנט או באחת מהחנויות המוכרות.
שימושים והעדפות: אני מה שנקרא 'המשתמש הממוצע'. בעיקר נכנס לווטסאפ, יוטיוב, פייסבוק, גוגל, גימייל, ווייז, אינטרנט.. לפעמים לכל מיני אפליקציות מסויימות. לא משחק הרבה במשחקים. חשוב לי קודם כל שהמכשיר לא יהיה איטי ולא יתקע, שהשימוש באפליקציות השונות יהיה נוח ומהיר. שיהיה מכשיר אמין ויחזיק אצלי הרבה זמן (אם כמובן לא ינזק או יפגע באופן בלתי צפוי). מצלמה טובה מאוד, סאונד טוב, מסך גדול אך לא ענק כדי שיהיה נוח לשים ולהסתובב איתו בכיס..
יצרניות: מה אתם אומרים על החברות הסיניות? הן אמורות להיות זולות יותר מהחברות הידועות כדוגמת סמסונג אך האם המכשירים שלהן אמינים וטובים? יש לחברות האלה 'אבא ואמא' במידה וקורה משהו למכשיר? מעדיף גם לרכוש מיבואן רשמי אז האם לסינים יש יבואנים רשמיים בארץ? מקריאה באינטרנט הבנתי שלפחות לחלק מהם יש. אוסיף גם שאני לא פוסל כמעט אף חברה חוץ אולי מlg שהמכשיר הנוכחי שלי הוא שלהם ואני לא כל כך אהבתי אותו..

תודה מראש!

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי tomertsin, עברתי על המפרט של ה mi9 ויש לי כמה שאלות:
1. האם זה שהמכשיר הוא בעצם פאבלט עם מסך גדול מאוד לא מהווה איזשהוא חיסרון מבחינת נוחות של להחזיק אותו לאורך זמן ולהסתובב איתו בכיס?
2. המכשיר לא עמיד למים ולא כ"כ אהבתי את זה.. זה מהוה שיקול שלוקחים אותו בחשבון היום שקונים פלאפון חדש?
3. אין אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון. כמה באמת יספיקו לי 128gb?
4. חיי סוללה טעוני שיפור לפי wisebuy. האם זה באמת כך?
5. יש לך את המכשיר הזה?
תודה על התגובה..
ועבור כולם, יש עוד המלצות?
תודה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

הבן קנה כזה (אחרי איפון 8 פלוס) והוא מרוצה מהמכשיר. הוא לוקח את המכשיר בג'ינס, זה תלוי בך אם זה מתאים לך או לא.
אני לא חושב שזה כל כך משנה עם המכשיר עמיד במים או לא, זה תלוי בך.
128 גיגה בייט זה מספיק, אתה לא צריך יותר זיכרון.
למכשיר סוללה עם 3300 מילי אמפר לשעה, זה מספיק ליום עבודה מאומץ.

אין מכשיר מכשיר דומה המציע יתרונות דיי גבוהים באותו המחיר.

אתה יכול לנסות את סמסונג S10e הוא מציע מספר יתרונות עדיפים ועולה קצת יותר (2,490 ש"ח עם מטען אלחוטי ומגן זכוכית קדמי ואחריות יבואן רשמי).

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי, מה אתה אומר אגב על הפלאפונים one plus 6 או 6t ופוקופון f1? תודה..

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לדעתי הם טובים מאוד אבל יקרים להחריד (אותו יבואן של אפל) :eek:.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי,
האם ה mi8 וה mi9 הם ללא חיבור aux? אם לא, זה מפיל אותם לצערי. אין לי מערכת מולטימדיה ברכב יש לי מכשיר רדיו פשוט מובנה וכדי לשמוע מוסיקה אני מחבר את הכבל aux לפלאפון.
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור