מגבר המלצות למגבר סטיראו איכותי

היפר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
שבת שלום לכולם.
רכשתי לא מזמן 2 רמקולים חדשים jamo c605. ברשותי מגבר של אונקין tx sr-506. הסאונד בצפייה בסרט הוא מצויין ,סאונד מלא וחי. אבל כשזה מגיע למוזיקה אני לא מקבל את הצליל שאני מחפש, מרגיש כאילו הוא לא ממלא את הרמקול, אין מה לדבר על ווליום נמוך כאילו בקושי מזיז אותו.
מתאר לעצמי שמגבר סטריאו איכותי יכול לעשות הבדל משמעותי.
האם יש לכם המלצות למגבר איכותי שיכניס עומק לצליל וייתן מספיק כוח לרמקולים שאוכל להינות מהמוזיקה כמו שצריך. אני מחפש נטו צליל למוזיקה (קולנוע לא מענין אותי כבר).
התק ציב הוא בסביבות ה 3000-5000 ש"ח. יש חיה זאת? שומע בעיקר ברוס ספרינגסטין אם זה משנה. רוצה מגבר שייתן לי להרגיש הבדל בצליל.
בברכה ברק

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
יש מגבר של סאגדן אצל עופר שחורי ביד שנייה, מגבר מדהים, בשרני ועמוק.
שווה בדיקה.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
יש מגבר של סאגדן אצל עופר שחורי ביד שנייה, מגבר מדהים, בשרני ועמוק.
שווה בדיקה.
:בעד:
אין ספק שהמגבר sudgen טוב ואיכותי ובמחיר שעופר דורש ממש מציאה אמיתית עבור מגבר מצויין.

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
לא לגמרי ברורה המטרה?
אתה מחפש מגבר כדי להחליף את הרסיבר? אתה מוותר על קולנוע ביתי וריבוי ערוצים?
מאלו מקורות אתה שומע מוסיקה? CDP? מחשב? אנלוגי או דרך DAC? פטיפון?
אתה צריך שלט?

עוד קצת מידע יעזור לנו לעזור לך (ורד)
על פני, כן - מגבר סטראו בהחלט ישדרג את הצליל אצלך, בהחלט מול רסיבר מאוד פושר כמו ה- onkio. אם אתה מוכן לחשוב על מכשירים מיד שניה, יש המון אלטרנטיבות, חלקן מעולות ממש (High End מאבד מחיר די מהר בשוק המשומשים). אין די טעם בהמלצה על ציוד ספציפי היות ובמקרה זה ההצע יקבע את הכיוון הרבה יותר מהביקוש.

היפר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
קודם כל תודה רבה על התשובות וההתייחסות!
רוב המוזיקה שלי מגיעה מהארד דיסק שמחובר לפפוקורן 110A, אמור להתחבר למגבר הבא דרך כבל HDMI.
רוב קבצי המוזיקה בkbps 320.וגם הופעות חיות ב פורמט DVDR.
אם בשביל להגיע לסאונד מקסימאלי אומר שעדיף מגבר סטריאו (ולא קולנוע ביתי) אז מוכן לוותר על הרב ערוצי.
לא פוסל יד שניה אבל בגלל שיש לי אפשרת להתקזז על מע"מ וכדו. אשמח גם להצעות לגבי חדש.
הכי חשוב, אם יש משהוא שכבר התנסה עם הרמקולים הנ"ל, מגבר שיוציא מהם את המקסימום. לא מחפש חידושים שונים אלה צליל עמוק נקי עם נפח.
תודה מראש
ברק

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
ההמלצה שלי היא כזו
עם זנחתה את נושא ה5.1 ומה שמעניין אותך זה סטראו ומוזיקה .
אתה עומד בפני מסע ארוך ומרתק אבל חשוב לדעת שהוא אלול להיות יקר ומדיי פעם כסף רב נזרק לפח מרכישה לא נכונה .
בתור התחלה היתי ממליץ לך לשמוע מס מערכות אצל חברים בפורום בשביל להבין סאונד טוב מהוא .
לאחר מכן למזלך בזמן הקרוב יש תערוכת אודיו ושאר ירקות בכפר המכביה שהאתר מארגן שם תספוג עוד קצת .
ואז צה לדרך לאת ובזהירות ! שוק היד שנייה אגב הוא ההמלצה שלי לכל מה שנוגע לתקציבים נמוכים שמכוונים גבוהה .
90% מהרכיבים שלי הם מיד שניה ובניה עצמית .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תראה, הענין הוא כזה.
כל עוד מקור המוזיקלי הוא כזה דרדה'לה (להלן, MP3 וחיבור ב- HFMI לפופקורן), כל שינוי שיביא מגבר טוב יותר יהיה מוגבל ביותר.
אם נפשך היא מתמטית במהותה, אתה יכול להתייחס לאיכות הצליל כמשוואה שבצידה האחד היא האיכות, ובצידה האחר מכפלה של כל המרכיבים הרלוונטיים. מכפלה, ולא חיבור. כלומר, ההבדל שמגבר טוב יותר יעשה, יתעצם ביחד ישיר לאיכות השיפור במקור.
או במילים אחרות, באמא 'שך, שפר את המקור המאפן שלך לפני שתשקול להחליף מגבר - או לכל הפחות - תתאזר בסבלנות אחרי שתקנה מגבר חדש, ושפר את המקור לפני שתשפוט את המגבר החדש.
או במילים אחרות, אל תכנס לסחרחרה של החלפת מגברים עד שלא העמדת מקור ראוי.

היפר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אז מה לעשות?
יש לי המון מדיה של מוזיקה + הופעות חיות (בפורמט DVDR).
איך אני אמור לשדר אותם?
אין מוזיקה איכותית בלי דיסק מקורי + נגן מקורי?סה"כ קבצי המוזיקה הם ברמת ה kbps 320/ אנסה להוריד ב flac?
האוזן שלי היא לא כזאת מוזיקלית, אבל אני רואה הבדל עצום בצליל בין שיר שמנוגן בתוך סרט, לשיר מהופעה/קובץ מוזיקה.
אני יודע שיש מגברים עם יציאת usb לחפש כזה? ואז המגבר הוא גם נגן?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אתה משתמש במחשב? אם כן אז אתה צריך DAC באיכות סבירה על מנת שתוכל להתקרב יותר לאיכות הסאונד של נגן סידי

היפר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
יש המלצות לdac במחיר סביר סביבות ה 1000 ש"ח?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
עד 1000 מעט בעייתי.
אבל במקומך כאופציה נוספת לשיקול - הייתי כבר הולך על ה-POPcorn 410A שמכיל לפחות בדו ערוצי שלו - ממירי sabre ESS 24/192
על הדרך תשדרג מהותית את יכולות הסטרימינג אצלך ותקבל ממיר סביר ++ לדו ערוצי שלדעתי יעשה אצלך מהפך ביחס למה שהיה לך!
http://www.cloudmedia.com/products/popcornhour/a-410

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
קנה מאמיר ארמה את ה-NAD - Silverline S 300, מגבר מצוין למכרו.

http://www.arama-audio.com/infopage.asp?page=185

תומר

ה-nad בהחלט משולב נהדר, היה לי אותו לחודשיים בערך ב-2007 עם שידוך ל-רמקולים של AVANCE
DANA980
ממנו עברתי ל-PRE-POWER.

shlomisht

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ברק הי ,
יש ברשותי מגבר אינגרייטד ברמה מאוד גבוהה למכירה ובנוסף יש לי גם dac למכירה

כך שאתה יכול לשדרג מעבר להגברה את המקור .

במידה ומעניין אותך ואתה רוצה לקבל יותר פרטים

אנא צור קשר

שלומי 053-7003153

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור