המלצות לכבלים

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היי חברים אבקש המלצה לכבלי רמקול לרמקול Triangle Comet המשודך למגבר מסוג Xindak XA 6900 וסידי Xindak Muse 2.0 מי שמכיר את הרכיבים והשילוב בינהם ידע שהמערכת מדוייקת ומפורטת מאוד והייתי מעוניין בכבל שישלים את החבילה לטעמי חסר ניקיון בין הנגנים והתמונה הכללית זקוקה לחידוד הגבוהים נשמעים נפלא ומהמיד אני מרוצה אולי דחיפה קטנה בתחום הבאס למרות שגם שם העבודה היא טובה בגיטרה באס למשל כאשר כל ההרכב מצתרף הייתי שמח לשמוע חידוד ... שהיא לבד זה בסדר :)

תודה לכולם

בברכה תמיד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבעיה שאתה מתאר היא אקוסטית .

כאחד שמכיר את החדר שלך ואת מיקום ההאזנה שלך {מתחת לרמקול} הבעיה נובעת מאקוסטיקה של החדר.

אני מציע לך בחום לשבת בגובה הטויטר ואז תקבל את מבוקשך.

במקרה שלך גם הכבל היקר ביותר לא ייתן לך את השיפור המיוחל, רק אקוסטיקה ומיקומים טובים יותר.
החדר שלך קצת יבש.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
כבלי רמקול טובים לבטח יתנו שיפור כללי במערכת והייתי שמח לשיפור כזה , אין ספק שהגבהת המזרן תתרום ואעשה זאת אני מעוניין בשתיהם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון - כבלי רמקול איכותיים אכן ישפרו את הצליל אך חשוב לפני בחירת הכבל לשפר את האקוסטיקה על נמת שתוכל לבחור את הכבל המתאים לך בתנאים טובים.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
בוא נניח שכרגע אין לי אפשרות לדאוג לשיפור האקוסטי וזה המצב הקיים מה בכל זאת?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מחכים בסבלנות .

אדם חבר יקר.
אל תמהר לקנות או לשדרג.
קודם כל תגיע למצב בוא אתה מאזין לרמקול כמו שצריך להאזין לו, הרי לקנות תמיד תוכל.

שמע לי , תמתין בסבלנות עד שתרים את המיטה לגובה שתוכל באמת להאזין לרמקול ואז אתה תגיע לתובנות.
לגבי כבל לרמקול אני אדאג לך לכבל זמני ממני {לפחות שתרגע קצת}.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
מה שכן אתה מצליח למתן אותי :)

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אגב יש גובהה מומלץ שאליו ארים את המיטה ? , דרכים מקוריות לעשות זאת ואסטתיות מלבד סטנד למיטה ( סטנד לא נוח לי בדרך כלל בגלל זה הזנחתי אותו) ??

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הגובה המומלץ הוא שהאוזן תיהיה בין הטויטר לוופר.

דרכים להרים את המיטה.

1- בלוקים.
2- סטנד יעודי.
3- מזרון על מזרון.
4- בלטות
5- להוריד את גובה הרמקולים.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אני רושם לך אסטתי אתה רושם לי בלוקים ? :) , להוריד לא בא בחשבון אם זה אומר החלפת סטנדים :) , אולי סטנד יעודי וזהו :(

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סטנד יעודי למיטה יהיה מצויין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור