מגבר המלצות לאינגרייטד

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
הי,
אחרי שנים לא מעטות של הנאה עם אותו הסטאפ נראה לי שהגיעה העת להשתדרג, לפחות מבחינת ההגברה.
המגבר הנוכחי הוא PLINIUS 9200 שמגביר את הרמקולים הקדמיים בלבד, ה- Dynaudio Contour 3.3.
מעוניין במגבר כוחני ובעל יכולת דחיפה גבוהה יותר מהפליניוס (כדוגמת ה- Krell KAV-500i)
אשמח להצעות/רעיונות

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
פאראקס, יבואן ברוך גליסקו.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
פאראקס, יבואן ברוך גליסקו.
אחיטופל

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני רוצה להבין.. אחרי שנים פתאום הגעת למסקנה שהן לא דוחפים מספיק ?

מה התקציב שלך ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני רוצה להבין.. אחרי שנים פתאום הגעת למסקנה שהן לא דוחפים מספיק ?

מה התקציב שלך ?
איתי, אתה אחוז נגטיביות ומרירות צינית מענגת. זה יותר גרוע ממני אפילו. :) אני שמח שאתה מציב סטנדרט שאפשר לשאוף אליו.

לפותח השרשור, אבהיר - אני שדרגתי בשעתו מ-9200 להיאטו שהוא ברמה אחרת לגמרי וגם לי היו דיינאודיו. עם זאת, כך בחשבון שהצליל החמים והמוזיקלי של ה9200 לא בדיוק נשמר בהיאטו. זה ראש אחר. צלול יותר, מהיר יותר, התקפי יותר ויבש יותר.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
באיזה תקציב אתה מחפש?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מכיר את ה 500i של קרל, חזק מאוד אמנם, אבל נטול מוסיקליות לטעמי ובהשוואה אל מול פליניוס עתיק 8150, לא הניב תוצאה סונית עדיפה, די להיפך והרמקולים אז היו SL600 של סליישן שנדמה לי סובלים מנצילות דומה אולי אף נחותה מהדיינאודיו דנן.

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
תודה על התגובות חברים.
איתי ו. - לשאלתך, זה גם הפריע פחות וגם היו אילוצים אחרים וסדרי עדיפויות. לפעמים לוקח זמן לדברים להתבשל.
לגבי התקציב, העדיפות היא כמובן לטרייד אל מול הפליניוס ותוספת במידה ותידרש. הכל שאלה של מה אקבל בתמורה אבל הכוונה היא לא להשתגע בעשרות אלפים.

מתן - תודה על התשובה, מניח שאת ההיאטו אפשר למצוא אצל רן? בכל מקרה, אני זוכר שלך היה דיינאודיו אפילו קשים יותר משלי. מה היו הדברים שהפריעו לך בו? יש תלות בסוג המוזיקה? (אצלי זה בעיקר רוק על כל גווניו).

ואחרון חביב..רועי - למה אתה מתכוון בתוצאה סונית עדיפה? דחיפה? פרטים? באס? במה?

רק להבהיר, המגבר מעולה כשלעצמו והשילוב שלו עם הדיינז הוא אחלה. פרטים, רזולוציה, באס, במה - הכל יש, רק שלפעמים חסר לי יותר בשר/דרייב. מרגיש שאם אספק להם יותר כח אני אקבל הרבה יותר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה על התגובות חברים.
איתי ו. - לשאלתך, זה גם הפריע פחות וגם היו אילוצים אחרים וסדרי עדיפויות. לפעמים לוקח זמן לדברים להתבשל.
לגבי התקציב, העדיפות היא כמובן לטרייד אל מול הפליניוס ותוספת במידה ותידרש. הכל שאלה של מה אקבל בתמורה אבל הכוונה היא לא להשתגע בעשרות אלפים.
כפרה, לשדרג 9200 זה לפחות 20,000 ש"ח למשהו ביד שניה. זה מגבר שעלה חדש את המחיר הזה, אז כמה תוכל להתקדם עם מגבר בעלות נמוכה ממנו, גם אם זה יד שניה?

מתן - תודה על התשובה, מניח שאת ההיאטו אפשר למצוא אצל רן? בכל מקרה, אני זוכר שלך היה דיינאודיו אפילו קשים יותר משלי. מה היו הדברים שהפריעו לך בו? יש תלות בסוג המוזיקה? (אצלי זה בעיקר רוק על כל גווניו).
אין לי שמץ אם יש אותו לרן. לא יודע אפילו אם הדגם הזה מיוצר יותר. אולי יש לו מחליף? אגב, נדמה לי שיש דגם ביניים בינו לבין ה- 9200, שווה לבדוק.
מה שהפריע לי בו הוא שהשילוב עם הדיינאודיו היה יבש קצת, אבל זה בגלל החיבור של הרמקולים. כשהחלפתי לטידל זה נעלם. הטידל פשוט היה רמקול ברמה כזאת שכבר הצריך מגבר אחר. אבל תמיד תהיה לי שמורה פינה חמה בלב עבור ההיאטו.

רק להבהיר, המגבר מעולה כשלעצמו והשילוב שלו עם הדיינז הוא אחלה. פרטים, רזולוציה, באס, במה - הכל יש, רק שלפעמים חסר לי יותר בשר/דרייב. מרגיש שאם אספק להם יותר כח אני אקבל הרבה יותר.
בשביל אינטואיציות כאלה, חביבי, צריך ניסיון פסיכי עם מלן תלאפים ציוד. לי אין אותו, אני מרשה לעצמי להניח שגם לך. אני רוצה לאמר שאל לך דווקא לחפש מגבר כוחני יותר כדי לקבל את מה שאתה מבקש. זה לא תמיד הכיוון הנכון למרות שאולי נראה ככה.

אגב, אם למישל יש עדין קאראן משולב יד שניה, שווה לבדוק. הוא ברמה של ההיאטו ועושה דברים נהדרים.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
כפרה, לשדרג 9200 זה לפחות 20,000 ש"ח למשהו ביד שניה. זה מגבר שעלה חדש את המחיר הזה, אז כמה תוכל להתקדם עם מגבר בעלות נמוכה ממנו, גם אם זה יד שניה?

אגב, אם למישל יש עדין קאראן משולב יד שניה, שווה לבדוק. הוא ברמה של ההיאטו ועושה דברים נהדרים.

להבנתי אין שום סיכויי לטרייד עם מישל.
רק מזומן.

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
עוד לא ממש עברתי על הלוחות כך שאני לא יודע מה האופציות. את התמחור אני אשאיר לאחכ אבל בכל מקרה אני יודע מה סקאלת המחיר שלי. מוכן להשקיע בגבול ההגיון הבריא :)

מניח שהתכוונת ל 180? אם הבנתי נכון אין לו פונוסטייג' ולא BYPASS לחיבור לק"ב.
אם זה אכן המצב, אז הוא יכולהיות מעולה אבל לא מתאים לדרישות שלי.

אגב, ייתכן שהגברה כוחנית לא בהכרח הכיוון אבל כבר שמעתי פאוארים של קלאסה ברייסטון ופליניוס בכל מיני סטאפים.
אז רגש בצד, האוזן שומעת יפה מאוד מה תוספת כח נותנת..:)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מתן צודק במיליון אחוז, שבשביל לקבל תוספת איכות ממשית צריך לשפוך ימ כסף. אני הייתי חושב בכיוון הפוך להחליף דיינאודיו במשהו יותר נציל.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
תודה על התגובות חברים.

ואחרון חביב..רועי - למה אתה מתכוון בתוצאה סונית עדיפה? דחיפה? פרטים? באס? במה?

לא אכנס ברשותך למונחים השגורים אצל המומחים לסאונד כאן ובמקומות אחרים, בסולם הפרטי שלי לקרל צליל קשה מדי, חסר נינוחות, כל שאר הדברים שציינת קיימים שם, אלא שחווית ההאזנה הכוללת פחות מענגת יחסית לפליניוס.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
מניח שהתכוונת ל 180? אם הבנתי נכון אין לו פונוסטייג' ולא BYPASS לחיבור לק"ב.
אם זה אכן המצב, אז הוא יכולהיות מעולה אבל לא מתאים לדרישות שלי.

אגב, ייתכן שהגברה כוחנית לא בהכרח הכיוון אבל כבר שמעתי פאוארים של קלאסה ברייסטון ופליניוס בכל מיני סטאפים.
אז רגש בצד, האוזן שומעת יפה מאוד מה תוספת כח נותנת..:)

ובשביל כל הטוב הזה (בלי ציניות) כמה אתה מוכן "להשקיע" כדי באמת לשדרג כלפי מעלה ולא סתם להחליף ציוד?

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
ובשביל כל הטוב הזה (בלי ציניות) כמה אתה מוכן "להשקיע" כדי באמת לשדרג כלפי מעלה ולא סתם להחליף ציוד?
קשה לי לענות על זה ככה בשלוף, צריך לשמוע בשביל לדעת אם שווה לי.
בזמנו השתמשתי בכבילה של אקוסטיק זן שהיתה טובה וכששקלתי לשדרג לא תכננתי להוציא סכום גבוה.
הכל היה טוב עד שממעתי את הכבלים של PURIST. פה נגמר העניין ומצאתי ת'צמי מוציא חת'כת סכום. א-בל, ההבדל היה שמיע מאוד ושווה מבחינתי. או שכמו שנאמר בביקורת, אל תקשיב לכבל אם אתה לא מתכוון לקנות אותו ;)
אז הכוונה היא לא "סתם" להחליף לשם הריגוש אלא באמת לקבל משהו שיתעלה על זה ויענה על הדרישות.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
נכון, אבל אתה צריך "גבולות גיזרה" ראשוניים לפחות לפחות להתחיל להתמקד...
אתה מחפש חדש או יד2?
כיוון מעט שונה, למה דווקא משולב? אולי קדם + פאוור יתנו לך את השידרוג\ שינוי שאתה מחפש
כיוון שונה 2 כמו שכתבו, אולי רמקולים?

נ.ב: תתכונן להוציא "בוחטה" לא קטנה, ברמות ציוד אלה אין מנוס :D
no pain no gain

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
web..עדיפות היא ליד 2 מבחינת VFM כמובן.
קומבו של פרה/פאואר גם אפשרי אבל מעדיף שלא. לא מת על עודף קופסאות בסלון וכל ההתעסקות מסביב עם עוד כבלים וכו.

גם להחליף רמקול זו משימה לא פשוטה, בטח ובטח כשמדובר ברמה של הדיינז..
אם יש לך המלצה על משהו בטווח של עד 20K ביד 2 אשמח לשמוע :)
לגבי רמקולים, שמעתי לא מעט רמקולים יקרים וטובים בזמנו וכיתתי רגליים להרבה יבואנים, הבולטים בעיניי היו ה vienna acoustics שנתנו יפה בראש והיו אול-ראונדר טוב וה Living voice שנתנו במה ענקית שהיתה פשוט מטורפת אבל לא בטוח שהם טובים ככ ברוק.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
VFM-wise אתה יושב היום בנקודה הכי נכונה. לדעתי.
גם לי יש 9200. מאוד אוהב ולא מרגיש מחסור בכוח.
אבל אם הייתי צריך להחליף לאינטגרייטד אחר, הייתי ממש שמח לקחת הביתה משולב של MBL.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור