המלצה על CANON EOS

גלית

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, אשמח להמלצה על מצלמת CANON EOS. לאחי בקנדה יש את המצלמה מדגם rebel xs dslr ואני רוצה שיקנה לי מצלמה יד שניה/ מקופסא שנפתחה או חדשה בקנדה. האם כדאי לרכוש את הדגם של אחי (כבר לפחות 4 שנים בשוק) או דגם אחר? קראתי באינטרנט שהמליצו על D600/D60/D6.
אציין שאני לא בנ"א שמתעסק בפונקציות המורכבות שהמצלמה מציעה, אני אוהבת לצלם קלואז אפ בייחוד של פנים ואני עושה שימוש רב גם בוידאו שבמצלמה.
אודה לכם אם תייעצו גם איזה גודל זום מומלץ כדי לצלם קלואז אפ טוב
תודה רבה
גלית

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם בוידאו עסקינן, אז לפחות דגם 650D או 60D, רק אל תבני על פוקוס אוטומטי במצב זה.
6D היא מצלמת FULL FRAME, עם חיישן איכותי יותר, אבל היא גדול וכבדה יחסית לשתיים האחרות.
קלוז אפ של פנים? האם הכוונה היא לפורטרט?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הדגם שיש לאח שלך הוא ישן כאשר ה REBEL XS זה בעצם 450D שמאז עברו 500D, 550D, 600D, 650D וכעת יש 700D

יש לקחת בחשבון שה 500D סיפקה תמונה טובה יותר (מה 450D- REBEL XS) ומה 550D איכות התמונה עברה עוד שיפור ונשמרה עד הדגמים שיש היום.

ה 450D אין ממש וידאו ב 500D יש כבר וידאו ומה 600D יש שיפור משמעותי עבור הוידאו בצורת מסך מפרקי וכן יכולות נוספות של שליטה על הקלטת הקול - חושב גם לזכור מה שליאור ציין נושא הפוקוס האוטמטי בוידאו

עדשות לא בוחרים לפי גדול הזום בלבד יש נושאים נוספים שחשובים כמו גודל צמצם מקסימלי ואיכות אופטית - אם את חושבת לצלם וידאו חשוב גם נושא מייצב התמונה בעדשה (בקנון EOS זה תמיד בעדשות ולא כל העדשות כוללות מייצב)

אני ממליץ לקרוא את הביקרות על 600D כרקע - ולדעתי היא יכולה להיות אופציה לא רעה בכלל
http://www.dtown.co.il/articles/1766.html

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור