המלצה על פטיפון בתקציב 6-7K

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
קראת את הכתבה ?
יש שם מחיר בפנים וזה מחיר שאותו מציין המגזין אודיו החשוב בעולם, אז אתה יכול להתייחס אליו כרפרנס 1800$
לגבי מע״מ, זה לא רלוונטי, כידוע כשקונים מחו״ל (ולא משנה אם אתה יבואן שקונה מהיצרן או לקוח פרטי) מהמחיר מופחת המע״מ של אותה ארץ, כך שזה מתקזז עם המע״מ בארץ.
לצורך ההסבר אם תזמין מארה״ב מהמחיר של 1800 דולר יופחתו כ 20% כלומר תשלם כ 1450 $ למוכר וכשתקבל את המשלוח בארץ תצטרך לשלם את המע״מ המקומי בסך 17%
אבל אל תזמין מחו״ל פשוט סע אל היבואן תאזין לפטיפון ואם תאהב, אז תנהל מו״מ בע״פ על כוס קפה
ולא כאן באתר.
ויד 2 זה גם רעיון מצויין.
אם תמצא מיקרו סייקי בתקציב שלך עם הנעת רצועה, הסתדרת.
בהצלחה
ההסבר שלך נכון לגבי מוצרים שמגיעים ארופה, לא מארה''ב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מבקש המלצה על פטיפון. תקציב בערך 6 עד 7 אלף שח.
חשבתי בינתיים על 2Xperience Acryl – Pro-Ject
או B-Sharp – European Audio Team
או Clearaudio Concept

יש לי פונו סטייג' פשוט של פרוג'קט מלפני בערך 15 שנים (רוצה בעתיד לשדרג לפונו טוב יותר), פרה ומונובלוקים PS AUDIO, אינטגרייטד Line Magnetic, ורמקולים GoldenEar Technology Triton One

תודה

באים הכוונה שלך להיכנס לתחום האנלוג ולהנות ממנו מבלי להיכנס לשדרגת, העצה שלי, חסוך את הכסף ותחזור לחפש כשיהיה בידך סכום גבוה יותר. אנלוג בסכום האמור, נחמד - לא מעבר, ואינו מקרב אותך לחוויה אנלוגית טובה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני התחלתי את האנלוג שלי, בתחום מחיר נמוך יותר ואני חושב שאפשר לקבל את קסם של אנלוג גם בתחום מחיר הזה.
ברור שתקציב גבוהה יותר יאפשר לקבל יכולת טובות יותר...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני התחלתי את האנלוג שלי, בתחום מחיר נמוך ואני חושב שאפשר לקבל את קסם של אנלוג גם בתחום מחיר בזה.
ברור שתקציב גבוהה יותר יאפשר לקבל יכולת טובות יותר...

לא מתווכח על החוויה הפרטיקולרית שלך, אבל כשמחשבים מה מקבלים בתקציב האמור ובהבנה שמקור הוא אלמנט חשוב אם לא החשוב ביותר (לפחות לדעת חברנו נמר), במקום הבחור הייתי ממתין עד שיהיה בידי סכום גבוה יותר לרכוש פטפון, זרוע, ראש ופונו טובים יותר - באודיו אין ארוחות חינם.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
- רק להבהרה :

- המחירים המפורסמים בארה״ב אינם כוללים מע״מ .
- מחיר החבילה הזו עלה לפני שנה עיי החברה ל 2,500$ .
- המחיר הוא בארה״ב ולא בארץ.
- התוספת בארץ אינה רק המע״מ אלא גם תוספת של 400$ דמי משלוח אוירי עם ביטוח משיקאגו,
כעת על ה 2,900$ הללו ומשלמים בארץ עוד 700- 900 שח בממוצע עבור עמילות מכס וכל מיני אגרות ,
כעת תחברו את כל הסכומים הללו והגענו ל 3,100$ , ועכשיו על כל זה מוסיפים 17% מע״מ .
כן, כן, במדינת ישראל משלמים מע״מ גם על מחיר ההובלה ,וגם על שירותי העמילות ושחרור ממכס.
ואז הגענו ל 12,694 שח , וכל זה ללא שירות ואחריות...

- אני הצעתי לבחור את החבילה הזו ב 10,500 שח .

- אז זה יפה ומוערך שמר אד ליב מנסה לעזור לך , אבל חשוב לדייק בפרטים , שכן הפרטים הללו שלא צוינו
בפרוטרוט לפותח השרשור שגר בישראל ולא בארה״ב , פירושם מבחינתו עוד כמה אלפי שח .

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מתווכח על החוויה הפרטיקולרית שלך, אבל כשמחשבים מה מקבלים בתקציב האמור ובהבנה שמקור הוא אלמנט חשוב אם לא החשוב ביותר (לפחות לדעת חברנו נמר), במקום הבחור הייתי ממתין עד שיהיה בידי סכום גבוה יותר לרכוש פטפון, זרוע, ראש ופונו טובים יותר - באודיו אין ארוחות חינם.

אני תמיד אומר מקור תחילה. אני אף פעם לא אומר מקור יקר תחילה. עם זאת, אני תמיד כותב שהפטיפונים של היום, גם הזולים בניהם, נותנים משהו שאין דיגיטל שיתקרב לשם. למשל בכל מה שנוגע לטבעיות, הולוגרפיה ועוד כמה. ואת זה אפשר להשיג כבר מפרוג׳קט בסיסי, אבל זה יבלוט יותר ב-mofi ועוד יותר בדה וינצ׳י.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
technics sl1500c
הזמנתי מאנגליה
אחד ממכובדי הפורום איש מקצוע מוערך בתחום האנלוג שמע אותו. תפס את הראש ואמר שהסאנד שלו "לא חוקי".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור