המלצה על טכנאי

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בעניין הזה של החלפת קבלים מה שמאוד חשוב זה להיזהר מרכיבים מזוייפים מסין. הם מזייפים הכל במדינה הזו כולל את האריזות והלוגואים של המוצרים וגם אם קונים מספק אירופאי או בארה״ב באיביי אי אפשר לדעת. כדאי להזמין פשוט לבד את כל הקבלים מ partsconnection או חנות שאפשר לסמוך עליה לפי מפרט רכיבים שניתן למצוא באינטרנט ולמצוא סטודנט קפדן לאלקטרוניקה שילחים אותם. לצייד אותו בבדיל איכותי של cardas וכולי ואז אפשר גם לצמצם עלויות וגם לוודא שמחליפים לקבלים מצויינים ועמידים.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
911
נקודות
113
בעניין הזה של החלפת קבלים מה שמאוד חשוב זה להיזהר מרכיבים מזוייפים מסין. הם מזייפים הכל במדינה הזו כולל את האריזות והלוגואים של המוצרים וגם אם קונים מספק אירופאי או בארה״ב באיביי אי אפשר לדעת. כדאי להזמין פשוט לבד את כל הקבלים מ partsconnection או חנות שאפשר לסמוך עליה לפי מפרט רכיבים שניתן למצוא באינטרנט ולמצוא סטודנט קפדן לאלקטרוניקה שילחים אותם. לצייד אותו בבדיל איכותי של cardas וכולי ואז אפשר גם לצמצם עלויות וגם לוודא שמחליפים לקבלים מצויינים ועמידים.

אותו פלוני אלמוני ששולח מכשיר לרענון ..
גם הוא לא יודע מה הלחימו לו שם אם מקורי או זיוף
היום קשה לדעת מה עשו לך במכשיר ועד שאתה לא
פותח אתה לא יודע מה עשו לך במידה ויש לך קצת ידע
ואת זה אני אומר מנסיון ..

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
ג.ו. אתה יכול למחוק מהרשימה: גם לקחו לי מחיר גבוה ו גם לא התגברו על הבעיה (PIONEER SA-9800). עדיף שימשיכו לתקן מחשבים ולא יגעו בציוד אודיו.:בכי:

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
גם אני ממליץ על יאיר פורמן. הוא הקדיש לי זמן רב של יעוץ בכמה בעיות עליהן שאלתי אותו, בחינם !

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הניסיון שלי עם יאיר פורמן היה טוב.
היה נגיש ויסודי.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
גם לי היו כמה נסיונות מאוד לא טובים עם יאיר פורמן ואני מאוד לא ממליץ עליו. איך שפגשתי אותו הוא ראשית זילזל בטכנאים אחרים וליכלך על מעבדות אחרות ואז לא הצליח לתקן את המכשיר שהבאתי לו למרות ששכב אצלו כמעט חצי שנה. בסוף לקחתי איתי לגרמניה באחת הנסיעות ותיקנתי שם.
אני גם אשמח להמלצה על טכנאי מצוין במחיר הוגן שלא מנסה לעשות קומבינות ומסחרה אלא פשוט מתקן בסבלנות ביסודיות ובמהירות.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
הוא ראשית זילזל בטכנאים אחרים וליכלך על מעבדות אחרות ואז לא הצליח לתקן את המכשיר שהבאתי לו למרות ששכב אצלו כמעט חצי שנה.
זילזול בעמיתים/מתחרים וליכלוך עליהם זה תמרור האזהרה הראשון (ולרוב הוא מספיק) שצריך לגרום לך - לכל אחד - לחשוב פעם נוספת אם להפקיד את המוצר ואת העבודה בידי המלכלך/מזלזל. וזה שלא הצליח לתקן את המכשיר כלל לא מפתיע במקרה זה, כיוון שהליכלוך על אחרים והזילזול בהם עומדים תמיד ביחס הפוך ליכולתו העצמית של המלכלך והמזלזל. בדוק.
* אני לא מכיר את פורמן ואת עבודתו אלא מתייחס רק למה שכתבת Andrewy.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
"זילזל ב" ו"ליכלך על" אלו לא עובדות, זאת השקפה של מישהו על מה שמישהו אחר אמר. לא הייתי עושה מזה "דיסה" בפורום ופוגע באדם שזכה כאן בפורום להרבה תודות ושבחים, ואנשים רבים כמוני נעזרו בו.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
"זילזל ב" ו"ליכלך על" אלו לא עובדות, זאת השקפה של מישהו על מה שמישהו אחר אמר. לא הייתי עושה מזה "דיסה" בפורום ופוגע באדם שזכה כאן בפורום להרבה תודות ושבחים, ואנשים רבים כמוני נעזרו בו.

בחייך, אנחנו ממליצים אחד לשני על מוצרים ושירותים הקשורים לתחום ללא הרף ובמקרים ההפוכים מחווים את דעתינו כדי לחסוך מאחרים טעויות. זו אחת מהמטרות החשובות של פורום כזה. זה תמיד מבוסס על השקפות ודעות.
אבל דווקא במקרה הזה זו ממש לא השקפה, הדברים המשמיצים נאמרו באופן מאוד ברור וישיר, לא ברמיזה ולא באופן מינימלי כלפי טכנאים שהנסיון שלי איתם היה דווקא טוב הרבה יותר מאשר עם פורמן, בכל היבט גם הטכני ובודאי האנושי.
ביקורת היא דבר חשוב מאוד, לומדים ממנה ומשתפרים באמצעותה. אני בטוח שכך יהיה.
עדיין אשמח להמלצה על טכנאי מצויין
תודה

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ממליץ על דני דקל מגבעתיים, טכנאי מצויין.

תומר

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ממליץ על דני דקל מגבעתיים, טכנאי מצויין.

תומר
תודה רבה תומר

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
קבלתי לא מעט הצעות לטכנאים לתיקון מרחבי הארץ, אבל בקושי יוצא לי להסתובב ככה שנושא התיקון נגרר הרבה זמן.
למזלי מישהו המליץ לי על רובי ממודיעין כך שהיה ממש מהיר וקל לבצע את התיקון.
רובי אדם נעים ואמין, יש לי רשימה של כמה ספקים שהם ממש "נכס" והייתי שמח למצא עוד אחד כזה.

אז לכל מי שמחפש/יחפש ממליץ בלב שלם על רובי אברמוב top-tec 052-4893700

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גם לי היו כמה נסיונות מאוד לא טובים עם יאיר פורמן ואני מאוד לא ממליץ עליו. איך שפגשתי אותו הוא ראשית זילזל בטכנאים אחרים וליכלך על מעבדות אחרות ואז לא הצליח לתקן את המכשיר שהבאתי לו למרות ששכב אצלו כמעט חצי שנה. בסוף לקחתי איתי לגרמניה באחת הנסיעות ותיקנתי שם.
אני גם אשמח להמלצה על טכנאי מצוין במחיר הוגן שלא מנסה לעשות קומבינות ומסחרה אלא פשוט מתקן בסבלנות ביסודיות ובמהירות.

אוי. אני חושב בדיוק הפוך ממך מנסיון רב עם יאיר פורמן. מעבר לזה שהוא הציל לכמה מחברי מוצרים ומעבר לעובדה שהוא פעם אחת קיבל מוצר שהיה תקין, התקשר לבנאדם אמר לו ״שמע, המוצר שלך תקין, לא יודע מה הבעיה אצלך אבל אין מה לתקן כאן״ סידר לי את העניין הזה של האמינות של פורמן.

לא יודע מה היה לך איתו, אבל מכיוון שכבר שמענו על הצדקנות שלך הנוגעת לזה שאנחנו מדברים על ציוד יקר בעוד יש ילדים רעבים במדינות עולם שלישי, יש לי תחושה עזה שאתה לוקח כל דבר, כל מילה, כל מהלך לקצה הקיצוני של ״אסון״.

ואם כבר במוסר ובצדקנות עסקינן. אז הלבנת פני אדם ברבים הוא מעשה אנטי מוסרי ואם זה מגיע מפיך, אז כנראה גם מוגזם.

נראה שאתה סובל מרגישות יתר. מעקב קליל בהודעות הקודמות שלך בפורום מסדרות את זה ש״כולם דפקו אותך״.

הרשה לי להסתייג מדברייך.

יאיר - ישר כוח. אני ממליץ בחום על העבודה שלך לפותח השירשור.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אין כאן שום עניין אישי ושום הלבנת פנים. אתה מטעה או מתבלבל. אפשר לחשוב שסיפרתי עליו דבר אישי ברבים. זה בדיוק הפורום להמליץ על טכנאים ולהיפך. אין לגיטימי מזה. זה עניין מקצועי נטו בפורום מקצועי ומאוד מוזר לשמוע זאת ממנהל בפורום. אגב אני ממש לא היחיד שמעתי מעוד 3 אנשים שונים על נסיונות מאוד בעייתיים איתו, גם חמורים בהרבה משלי הם לא רוצים להיחשף וזה מובן. אין לי ספק שיש גם דוגמאות הפוכות וטוב שהן מובאות כאן כדי לתת תמונה מלאה יותר, רק שזה לא מבטל את הנסיונות השליליים.
לגבי עניין הפונו בכמעט מאה אלף דולר אני עומד על דעתי ואין כאן בדל של צדקנות אלא אך ורק פרופורציה וסירוב לעטות מסכת אדישות כלפי גורל האחר ולא זה לא חייב להיות רעבים באפריקה יש מספיק למי לעזור גם כאן לפני שרצים לשפוך על פונו סכום כזה. אבל אני ממש לא מצפה שמהפוזיציה שלך אתה תסכים איתי, זה לא סביר. הסברתי היטב מדוע ואין צורך להוסיף.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
הכול טוב כאן? הודעות משנת 2017…

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מצטרף לממליצים על דני דקל ! לא פעם תיקן לי ,או לחליפין החזיר ואמר שהכל בסדר , הביא לי חלקים מחול , אפילו בא אלי הבייתה לברור העניין , תותח !!! לגבי מחיר , הוא יודע היטטב מה הוא שווה ותמיד שילמתי באהבה ,
מכיר גם את פורמן ,טכנאי נהדר ורציני , לא מוצא חן בעיני הדברים שחלק רשמו עליו , הבחור ישר ומקצועי , רק שדני מתקן לי כבר 30 שנה הכל ,
בנוסף יש את בכור - סופר מקצועי

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הטלפון של דני דקל 054-6828080.

תומר

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אייל 0522447799

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור