המלצה עבור רסיבר אשר יתפקד כפרוססור

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני שוקל להחליף את הפרוססור שברשותי ולהחליפו ברסיבר מהליין החדש (ההגברה תבוצע ע"י המגבר הקיים - רוטל RMB 1095).

אשמח לקבל את חוות דעת חברי הפורום מי מהרסיברים הבאים (פיוניר LX60, ימהה 1800 או דנון 2808) עדיף לתפקד כפרוססור, למי יש מעבד אודיו ווידאו עדיפים, מי יותר מוסיקאלי וכו...
החשיבות היא לסרטים וגם למוסיקה רב ערוצית

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הניסיון שיש לי הוא עם הסדרות הקודמות של הרסיברים מהליין העליון או הדגמים הנמוכים של הסדרה החדשה.
ממה שהספקתי להתרשם, יש לחברות מאפייני צליל שבאופן כללי דומים באופן בסיסי לאורך הסדרה.
הפיוניר חזק ומרשים בקולנוע ביתי, הימאהה בסטריאו והדנון נמצא אי שם בינהם.
וידאו? מדבר על יכולת UPSCALE? בקטע הזה זה עדיין יותר בגדר Nice to have ופחות בהקשר של עיבוד וידאו מקצועי.

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני נאלץ להסכים עם ליאור, לפני שרכשתי את מערכת הקולנוע שלי לאחרונה.
עברתי על הרבה מפרטים של רסיברים, ביניהם אונקיו, ימאהה, ודנון
האופציה של ארמן קרדון ירדה כיוון שהם פחות טובים מהמתחרים בתחום האדיו הרב ערוצי אך הם נהדרים בסטריאו.
כדי להיות כנה איתך ביום הקניה שלי התהפכו היוצרות, כמעט וקניתי את ה AVR2808 של דנון, הוא מגבר מדהים ומכיל את מלוא חידושי ה HDMI דבר שנחמד שיהיה כפי שכבר נאמר לך.
המחיר שלו עומד על ה 9,000 ש"ח מחיר אימתני למדי, רבים מנציגי שרות ששוכחתי עימם יעצו לי לא לקחת אותו בגלל מחירו המופרז
המסקנה שקיבלתי היא שבמחיר כזה אפשר לרכוש מגבר זול יותר לא גבוה מ 5,000 ש"ח וחשוב מזה להשקיע על רמקולים בעלי נצילות מובטחת.
איך שלא תבחר אתה מעוניין לעשות בו שימוש רק כפרוססור ולא כרכיב ההגברה שלך, לכן תרשה לי להציע לך לחפש אלטרנטיבה זולה יותר שלא תגרום לך להכנס להוצאות מיותרות
דעה אישית
אייל

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אייל, ליאור

תודה על השיתוף בחוויות שלכם, אייל אשמח לדעת באיזה רסיבר בחרת בסופו של דבר ולמה?

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני בחרתי בסופו של דבר ברסיבר RX-V661 של YAMAHA, מחירו נמוך בקצת מ 5,000 ש"ח, אומנם הוא לא מכיל את החידושים האחרונים של ה HDMI אבל משמיעה של השני המגברים (DENON ו- YAMAHA) ההבדלים בסאונד כמעט ולא מורגשים כיוון ולכל החברות מצבי DSP מאד דומים, אני מניח שייתר הציוד שלך לא תומך במלואו את החידושים האחרונים של ה HDMI (לפחות כך אצלי: לדוגמא ברשותי מסך 29' של LG מדגמי FLATRON 100HZ) ולכן אין לי חיבור איכותי יותר מ COMPONENT.
כדי לא להתבלבל יש למגבר 2 כניסות HDMI גירסה 1.2A ויציאה למוניטור
בסה"כ אני לא מתחרט על הבחירה שלי כמו שגם אי אפשר לדעת אילו תכנולוגיות עתידות לבוא בהמשך.
לפי תיאורך הדל, יש בבעלותך מערכת יפה (רסיבר המוציא PRE OUT למגבר מחברה מצויינת) בהחלט דבר טוב שאני אף שקלתי בהתחלת הדרך.
נראה לי שימאהה יתאים לך יותר עבור סרטים,מוזיקה רגילה, והופעות DVD חיות.
נ.ב תסתכל בהודעה שלי בפורום זה, תמצא שם עוד פרטים לגבי המערכת שלי(סתם כדי לסובב אוזן)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איל אתה יכול להכניס את פרטי המערכת שלך לפרטים שלך בלוח הבקרה האישי וכך יהיה לכולם קל לראות מה הציוד שלך גם בעתיד שההודעה שלך תיהיה פחות זמינה.

אתה מוזמן לראות את הפרופיל שלי לדוגמא :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן (Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור