המלצה לרמקולים איכותיים שעובדים על הזרמת מוסיקה ב ווייפיי

rnshkd

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
אני מחפש המלצות לרמקולים ברמה גבוהה לסלון, לאוזן שרגילה למוסיקה איכותית וברמה גבוהה ומקצועית. אנחנו מחפשים רמקולים שעובדים על מערכת הוויי- פיי הבייתית כך שניתן להזרים אליהם מוסיקה לדוג' מהסמרטפון של סמסונג. אדגיש כי כיום יש לנו רמקולים כף c55 ומגבר אונקיו, בעבר היו לנו רמקולים אלקטרוסטטיים 150W rmsשל Jenszen האמריקאית מגבר מרנץ 2270, פטיפון טורנץ שווייצרי עם מחט של sure v15 ,3 כך שבאמת אנחנו עם אוזן שאוהבת מוסיקה ברמה גבוהה. כיום הכל עובד על הזרמת מוסיקה ואנחנו לא ממש מעודכנים. מחפשים המלצות. תודה רבה למי שמבין ויוכל לסייע לנו בהמלצות.

Ezdz

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
8
יש אפשרויות רבות להוסיף יכולת הזרמה למערכת קיימת וכמובן תמיד חשוב ללכת להאזין , תלוי מה התקציב וכו' (ניתן לעבור על שרשורים רבים בפורום לגבי המלצות להוספת רכיבים למערכת והחלפת רמקולים).

באופן ספציפי, רמקולים מוגברים עם יכולות הזרמה מגוונות - אני הייתי מתחיל עם KEF LS50 Wireless.

שוב מדגיש, בכפוף להאזנה לפני הרכישה.

אני לפני הכל, הייתי מוודא שבאמת עדיף רמקולים מוגברים עם סטרימר מובנה מאשר להוסיף סטרימר למערכת.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם אתה מחפש האזנה למוסיקה איכותית וברמה גבוהה ומקצועית בהזרמה ישירה לרמקולים זה ממש לא הכיוון, וממש לא הכיוון להזרים דרך הטלפון הסלולרי...
עדיף לך סטרימר איכותי שתומך בשרותי הסטרימינג השונים ושיכול להתחבר לרשת גם ב WIFI
אם יש לך מגבר ורמקולים איכותיים אז מה שנשאר זה להתחבר למגבר מיציאת הסטרימר וזהו...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ראיתי פעם דגם בתערוכה.. אולי זה היה Estelon? רמקולים יפים

rnshkd

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית.תודה רבה על התשובה. בכל מקרה הציוד שלנו די ותיק ובכוונתי לקנות רמקולים חדשים. לכן שאלתי לגבי רמקולים חדישים ואיכותיים שקיימים היום ונחשבים לטובים.אני מבין, שהיום לא קונים מגבר בנפרד אלא רמקולים עם מגבר מובנה? ולא ככ הבנתי איזה שימוש עושים בסטרימר? מה בדיוק התפקיד שלו?.ולמה לא להזרים מוסיקה מהנייד? זה פחות איכותי?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
שלום לכולם,
אני מחפש המלצות לרמקולים ברמה גבוהה לסלון, לאוזן שרגילה למוסיקה איכותית וברמה גבוהה ומקצועית. אנחנו מחפשים רמקולים שעובדים על מערכת הוויי- פיי הבייתית כך שניתן להזרים אליהם מוסיקה לדוג' מהסמרטפון של סמסונג. אדגיש כי כיום יש לנו רמקולים כף c55 ומגבר אונקיו, בעבר היו לנו רמקולים אלקטרוסטטיים 150W rmsשל Jenszen האמריקאית מגבר מרנץ 2270, פטיפון טורנץ שווייצרי עם מחט של sure v15 ,3 כך שבאמת אנחנו עם אוזן שאוהבת מוסיקה ברמה גבוהה. כיום הכל עובד על הזרמת מוסיקה ואנחנו לא ממש מעודכנים. מחפשים המלצות. תודה רבה למי שמבין ויוכל לסייע לנו בהמלצות.
היי, Jenszen.... רמקול נפלא באמת, לפחות הדגם שאני נשמעתי לפני שנים רבות...איזה דגם זה והאם תוכל לשלוח תמונה שלו? שבוע טוב ומבורך.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ראשית.תודה רבה על התשובה. בכל מקרה הציוד שלנו די ותיק ובכוונתי לקנות רמקולים חדשים. לכן שאלתי לגבי רמקולים חדישים ואיכותיים שקיימים היום ונחשבים לטובים.אני מבין, שהיום לא קונים מגבר בנפרד אלא רמקולים עם מגבר מובנה? ולא ככ הבנתי איזה שימוש עושים בסטרימר? מה בדיוק התפקיד שלו?.ולמה לא להזרים מוסיקה מהנייד? זה פחות איכותי?
התשובה מאוד פשוטה -"מוסיקה איכותית וברמה גבוהה ומקצועית" לא הולכות ביחד ברמקולים עם מגבר מובנה...., לא ששומעים רע, ממש לא, אבל זה לא רמה גבוהה ובוודאי שלא מקצועית
סטרימר איכותי ומקצועי משמש כ 2 דברים:
1. הזרמת מוסיקה מנותני שרותי מוסיקה ברשת (TIDAL ,SPOTIFY וכו...)
2. הזרמת המוסיקה שלך מדיסק מקומי או משרת רשת (NAS )

Ezdz

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
8
יש גם רמקולים ברמה גבוהה יותר עם הגברה מובנית (לדעתי גם נסקרו באתר).

סטרימר הוא מכשיר המאפשר להזרים מוסיקה (מכונן חיצוני, שרת ייעודי, מכשיר סלולארי, שירות אינטרנטי וכו') למערכת קיימת - ע"י חיבור דיגיטאלי לרכיב dac או אנלוגי אם יש לו dac מובנה - או שניהם.

נשמע שאתה בדרך לבניה של מערכת חדשה או לכל הפחות החלפת רמקולים ומקור - במקרה זה יכול להמליץ בשלב ראשון לעבור על שרשורים דומים בפורום הדנים בבניית מערכת.

כחלק מהתהליך, תגדיר שהמקורות שאתה רוצה הם שירותי הזרמה מהאינטרנט, אבל אין חובה לקנות את כל הרכיבים מובנים ברמקול.

התחל בהגדרת תקציב, גודל חדר, סגנונות מוסיקה שאתה שומע, אילו רכיבים אתה רוצה לקנות (להבנתי מקור המאפשר הזרמה ורמקולים אבל יכול להיות גם מגבר, פטיפון ועוד)…זה יאפשר למקד המלצות

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
התשובה מאוד פשוטה -"מוסיקה איכותית וברמה גבוהה ומקצועית" לא הולכות ביחד ברמקולים עם מגבר מובנה...., לא ששומעים רע, ממש לא, אבל זה לא רמה גבוהה ובוודאי שלא מקצועית
סטרימר איכותי ומקצועי משמש כ 2 דברים:
1. הזרמת מוסיקה מנותני שרותי מוסיקה ברשת (TIDAL ,SPOTIFY וכו...)
2. הזרמת המוסיקה שלך מדיסק מקומי או משרת רשת (NAS )
אין לי עניין להיכנס לויכוח, אבל רק לפרוטוקול ועל מנת שלא יצטייר שהקביעה שלך לגבי מוגברים זו הנחה מוסכמת, חייב לומר שיש רמקולים מוגברים שנשמעים מצויין בכל קנה מידה. ואם פותח השרשור מעוניין שישלח לי בפרטי ואפנה למה שלדעתי יכול להיות אופציה מצויינת.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אין לי עניין להיכנס לויכוח, אבל רק לפרוטוקול ועל מנת שלא יצטייר שהקביעה שלך לגבי מוגברים זו הנחה מוסכמת, חייב לומר שיש רמקולים מוגברים שנשמעים מצויין בכל קנה מידה. ואם פותח השרשור מעוניין שישלח לי בפרטי ואפנה למה שלדעתי יכול להיות אופציה מצויינת.

צודק בהחלט , אי הבנה ברמקולים מוגברים וקביעת עובדות מטעה , ממש לא לעניין

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
צודק. ברמקולים מוגברים המגבר נתפר לרמקולים.

בלא מעט מקרים זה עדיף על סלט של קופסאות, שאין קשר בינהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור