מגבר המלצה לרכישת רסיבר

tamishil

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,
אני מבינה קטנה בנושא אודיו ומעוניינת לקנות בארה"ב רסיבר בסדר גודל של 200 $(במקום ישן שהתקלקל ואינו בר תיקון). המטרה: שמיעת מוסיקה שקטה/ רדיו בלבד וכן חיבור לנגן דיסקים (ואולי אחליף בעתיד ל-DVD)
ברשותי רמקולים רצפתיים (מלפני 15 שנים ואיני יודעת איזה ומה תכונותיהם). בעתיד אולי אחליפם, מכל מקום, אין מקום בחדר ליותר מ-2 רמקולים. גודל החדר: 3.5 על 4.5
שאלותי:
1. האם לכל רסיבר שרוכשים בארה"ב ניתן לרכוש מתאם (voltage adapter) בארץ?
2. האם רכישת רסיבר של יותר מ-2 ערוצים מחייבת חיבור של יותר רמקולים
3. ברשותי המלצות ל-2 דגמים ואני רוצה לשמוע את חוות דעתכם על איכותם,
Onkyo TX-8255 Stereo Receiver
HarmanKardon AVR-154 5.1 channel A/V
האם מהכרותכם דגמים אלה, הם מומלצים? האם את המתאם ניתן לרכוש בארץ או יש לרכוש בחו"ל?
4. אנא השיבו לי בשפה שגם חובבי שמיעת מוסיקה יבינו ואם יש לכם המלצות לדגמים אחרים של רסיברים בתקציב הנ"ל (מטעמי מכס), אודה לכם.
חג שמח!
תמר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שלום תמר.
א. נשמח לשמוע אולי לפחות את הדגם של הרמקולים, הדגם והחברה יהיו רשומים מאחור על המדבקה שעל הרמקול.
ב.לגבי ההמלצות, אלו מגברי "קולנוע" ולא מגברי "סטריאו" PURE.
ג.לגבי מתאם, עלותו לא כזו קטנה והוא יעלה לך תקציב הרכישה, מה שעוד הוא לא מומלץ מדיי.
ד.האם יש לך אפשרות לרכוש בארץ?

tamishil

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אורי שלום,
חן חן על ההתייחסות הזריזה.
א. אשר לרמקולים- בפינה מופיע: IGU Electronics. איני בעניינים, כך שאיני יודעת האם זה שם של דגם/ פירמה. אם זה לא, היכן ואיך אני אמורה לאתר אותו?
ב. לגבי רכישה בארץ, בשל העלות היקרה בארץ וההזדמנות שישי לי לרכוש בארה"ב, חשבתי ששווה לנצל אותה. אני בדקתי ב- http://www.bhphotovideo.com/ ולהם אין מגברים התואמים את דרישות המתח בישראל. אולי אתה יודע להמליץ לי היכן ניתן לרכוש בארה"ב מגבר המתאים למתח של ישראל? (כתובת של אתר רלוונטי).
ג. לגבי סוג המגבר (קולנוע ולא סטריאו PURE), כיום אמנם אין לי צורך ועניין במגבר קולנוע, אך האם זה קריטי לצורך שמיעת מוסיקה? הבנתי שסטריאו יכול להיות אפילו יותר יקר מאשר קולנוע. אני לא עד כדי כך "אנינה" בעניין איכות הצליל אך חשוב לי שלא איאלץ להוסיף רמקולים (אם זה מגבר קולנוע), כיון שאין לי מקום בחדר וכן שלא אצטרך לחבר לטלוויזיה (בשל המיקום). לפיכך, גם אם זה יפגע קלות באיכות השמע.
ד. לגבי מתאם- כמה הוא צריך לעלות? האם ניתן לרכוש אותו בישראל או שיש לרכוש בארה"ב?
ה. לגבי התקציב: אם הרכישה בחו"ל- מסגרת המכס כובלת אותי ל-200 $. אם ארכוש בישראל- עד 1500 ש"ח.
ו. אשמח לשמוע דעתך, האם במקרה של רכישה בחו"ל הדגמים שציינתי מומלצים, או שאתה מציע ללכת על משהו אחר. על מה?
ז. וכמובן- אשמח לשמוע הצעות לדגמים המומלצים לרכישה בארץ ומקום אמין לרכישתם (לא יד שנייה).

חג שמח!
תמר
progress.gif

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
תמר,

קני בארץ. B&H זו חנות שמתמחה בציוד צילום וקצת ציוד סאונד לאנשים שעוסקים במקצוע.
אם קנית בחו"ל, חסכת די מעט כסף (אם בכלל), אבל תהיי בסרט רע אם וכאשר תצטרכי שירות. אל תתחילי להסתבך עם ממיר מ 110 ל 220 - המחיר של הממיר כנראה ימחק כל חיסכון שתחסכי, אם בכלל, על המחיר של הרסיבר.

תימנעי ככל יכולתך מהדיוטי פרי - הרבה פעמים הדגמים שמגיעים לשם במחירי "מציאה" הם דגמים שיצורם הופסק (לא בהכרח גרועים, אבל הופסק) ובחיפוש חופשי הרבה פעמים גם מגלים שהמחיר לא כזה אטרקטיבי.

לכי על האונקיו.

tamishil

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה!
ואגב, האם אתה יודע משהו על הרמקולים שציינתי: IGU Electronics.
חג שמח!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור