המלצה למצלמה טובה עד 2000 ש"ח

yagil777

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הכוונה שהיא תהיה טובה כמובן ממצלמה קומפקטית עם חיישן 1.2/3 וכמובן סלולר, מה שכן, ראיתי שהפשרויות די מבלבלות: קטן וטוב יקר, קטן וזול לא איכותי, מיררורלס לא ממש קטן אבל לא משתלם, אז נשארנו עם DSLR כניסה שהמחיר מצויין, וגם הגודל והמשקל (קנון 1300D, ניקון 3400) לא נוראי במיוחד אך עדיין בגלל העדשה (שזאת גם צרה של מיררורלס אגב..) יהיה קצת מעצבן לקחת אותה, אלא אם יש תיק מיוחד (רק למצלמה+עדשה, לא מעוניין בעשרות עדשות) נראה שזה כאב ראש לקנות מצלמה, ולא רק בגלל הסלולר.... אם היה 100D הייתי קונה, אך נראה שאי אטפשר כבר להשיג אותו..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
100D לא כזאת מציאה.
עדיף כבר קנון 1300D עם עדשה טובה כמו 18-135, אבל זה לא ממש קטן
ממליץ לך לבדוק את פנסוניק GF7 עם עדשת קיט 12-32 חיישן 4/3'' אינצ ושליש
כמו כן את פנוסניק LX100 קצת מעל התקציב אבל עם חיישן 4/3'' וכן עם עדשה לא רעה בכלל
יש גם מצלמות כמו קנון G9 X עם חיישן בגדול 1''

אני יכול להשיך לזרוק עוד דגמים, אבל אני חושב שיש כאן מבחר מיצג - השאלה היא מה השימוש של המצלמה, אוךי זה יכול לעזור לי למקד אותך יותר

yagil777

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה לך על ההמלצות, נראה שבסוף אני אלך על ה-1300d, לא ממש קטנה אבל לדעתי גודל סביר אם יש תיק תואם או חוט לצוואר (בארץ אני לא רוצה שיראו אותי עם מצלמה מסיבות מסויימות), פשוט היא הכי משתלמת, אני לא יזרוק 3000 על מצלמה קןמפקטית עם חיישן 1 אינץ', והייתי מעדיף מצלמה עם עדשה קבועה, אך פשוט dslr ברמת כניסה מאוד משתלם, לא פלא שלבאג המצלמות האלה נגמרו מהר..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור