המלצה למסך LCD גודל 37

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מחפש מסך FHD + 100HZ עם יכולת לנגן קבצי MKV דרך חיבור USB וגם אופצייה לחיבור לרשת ביתית.
יהיה מחובר לממיר HD של הוט. רוב התכנים כעת יהיו SD.

תקציב עד 5000 שקלים.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני כבר במלצתי לך על טלוזיות בתקציב הזה למה לא הלכתה לראות אותם?

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה שהמלצת היה בגודל 42.
אני מחפש אחת נוספת לחדר יותר קטן בגודל 37 עד 40.
שימוש אך ורק ערוצי טלויזיה דרך ממיר HD של הוט.
חשוב שיראו טוב שידורי SD.
תדר 100HZ חובה.
ראיתי שיש לפיליפס גם 37 וגם 40 בסידרה 6000.
אשמח לחוות דעת.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
יש את פליפיס 6606 בגודל40 והיא עולה 5 אלף שקל אבל היא לא כול כך טובה בSD לפי מה שראיתי
עם תמעונין במסך לSD אני ממליץ שתראה תמסכים של טושיבה יש תדגם החדש SL;833שיש שיפור בS
D על הדגם הקודם SL733 ושיפור בשחורים ובנקדיות וחסניות נגד עננות וזליגות אור והיא בעלת שני כנסיות סקרט שזה מעולה לSD

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האמת שנושא הכניסות ממש לא קריטי בשבילי כי אני אחבר ממיר הוט HD בחיבור HDMI וזהו.
האם נושא ה100HZ הוא גורם שמשפר את איכות התמונה בשידורי SD ?

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דגם TH-L37DT30 של פנסוניק גם בא בחשבון.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לא הוא לא משפר את איכות התמונה אלה מחליק בעיות בתמונה כמו תנועה לא טבעית או מריחות בעיקר בשידורים מהירים אבל לא משנה את גוון הצבע הנקדיות יכולת השחור אלה רק עוזר לתמונה להיות יצבה ללא בעיות שיש ברוב שידורי הSD היום אני לא מכיר את הפנסוניק הזה אבל לפי נתונים טכנים הוא נשמע מענין פלזמה בא בחשבון?

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא פוסל פלזמה. יש בגדלים האלה בכלל?
לגבי ה100HZ, יש לי בחדר שינה LX800 בגודל 32 של פנסוניק,
והתמונה בSD בשידורי כבלים משמעותית טובה יותר מLCD דגם L32X20 שיש לבן שלי בחדר שלו.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
יש בגדלים של 42 ומעלה אבל מזה משנה 40 או 42 זה כמעת אותו דבר והיא תיתין פיתרון משלום עבור SD
אני ממליץ על פנסוניק X20 גודל 42 היא טלוזיה מבית פנסוניק בעלת רוולציה HDR יחס מסך 4:3
מה שאומר שזה אופטלמי לשידורי SD הפקסלים מרובעים וזה מתאים לSD אבל לא כול כך מתאים לחיבור למחשב חוץ מזה התמונה בSD מציוניות היא נעימה לעין לא רכה מידי ולא מחופסת מידי היא משלומת לא ראיתי אף מסך בתקציב הזה שיכול על X20 הוא וVT30 הם מסכי הפלזמה בעלי איכות הSD הטובה בעולם לטעמי יש יתרון למסך HDR ויחס מסך 4:3 על מסך FULL HD עם יחס מסך 16:9 וזה אחד היחס מסך הוא 4:3 שזה כמו שידור הSD מה שאומר שאין צורך במנוני מתיחה חכמה שיעבירו מ16:9 ל4:3 זה אוטמטי ב4:3 וזה יוצר תמונה חלקה ונעימה לעין ועוד משהוא ככול שהרוולציה גבוה יותר ככה יש בעיה בSD כי הוא צריך לעשות אפקיסיל מי רמת השידור שלו שזה 1080-1920 ל579I
שזה אפיקסל לא קטן וגם לעשות מתיחה חכמ ה מ16:9 ל4:3 ב4:3 יש פסים שחורים בצדדים ולכן לא נעים לצפות ככה אז שמים על מצבי תמונה של מתיחה חכמה שזה לא תמיד מוצליח פנסוניק מוצלחת בזה טושביה וגם פליפיס LG וסמסונג פיחות טובים בSD חוץ מזה יש למסך יכולת שחור מציוניות שזה מתבטא ביחס נקדיות גבוה שמתבטא בשחורים עמוקים שנותנם תחושה עמוק ופירוט לתמונה וצבעים חיים ונעמים לעין בלי חלביות או תמנונה חיוורת ורכה
בHD התמונה טובה יש פרטים יש נקדיות טובה אבל שוב זה לא כמו מסך FULL HD שנותן תמונה מדהימה בשידורים האלו אבל הראי אתה לא צופה בHD רק בSD אז פלזמה מתאימה חיבורים: למסך יש שני חיבורי סקרט 34 כנסיות HDMI וחסר כנסית USB HD או טניור דגיטלי 5 ערוצם יש טניור רגיל אין דפדםן איטרנט או איטרנט מובנה והמסך מעוצה מאוד עבה אולי זה חסרון אבל באיכות הוא פנטסטי במיוחד בSD מקווה שעזרתי לך בהצלחה כול שאלה ברשכול או בפרטי

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מסך 42 זה גדול מידיי לשטח שמיועד אצלי לטלויזיה.
37 יהיה אופטימלי גם מבחינת מרחק הצפייה.
מאחר ואני לא צריך 3D אז אני שוקל ללכת על הפיליפס סידרה 6000.
אלך מחר לצפות בה בשקם אלקטריק.
יש ביקורות סבירות גם באתרים זרים.
רק לא ברור לי איפה מייצרים את המסכים של פיליפס והאם זה נכון שהחברה
מפסיקה לייצר מסכים.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לפי מה שאני יודע פליפיס מיוצרת בקוראיה כמו סמסונג וLG
תשאל את המוכר בשקם אלקטריק איפה מיוצרת המסך ולאיזה שוק היא מתאימה לפי מי שאני יודע טושיבה מיוצרת בארופאה ולכן יש לה כמת תמיד חיבורי סקרט אני ראיתי את 6606 בשקם אלקטריק מאוד נהנתי מהתמונה בHD אבל מהSD פחות תופעת העיוותים עצלה והשמנת היתר די מעצבנת

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אמר לי סוכן של אלקטרה שמסכים בסידרה 6000 ומעלה מיוצרים באירופה (הונגריה או פולין)
ודרך אגב יש למסך כניסת סקארט אחת.
אני ראיתי באולם התצוגה של אלקטרה בהרצליה את דגם ה55 מסידרת ה6000 והתמונה בשידור SD היתה סבירה
אלא שיש להניח שבמסך קטן יותר הפיקסליזצייה תהיה פחותה.
אני אנסה לגשת לשקם אלקטריק לבדוק אם יש להם דגם 37 בתצוגה.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
פיליפס לא מפסיקה לייצר מסכים. פיליפס מכרה את חטיבת ה- LCD לחברה סינית על רקע כלכלי.
מנסיון, מסכי הפיליפס טובים למדי בכל הקשור לצפיה בשידורי HD, הסאונד יותר טוב ממרבית ה- LCD בשוק ואז לא ממש חייבים במערכת קולנוע ביתית בכל פעם שמשתמשים בה. שידורי SD היא קצת יותר חלשה והתמונה טובה אך לא יותר מכך.
סדרת 6000 היא mid range, תשים לב לשיטת התלת מימד אם זה חשוב לך ואם בסדרה הזו בכלל יש תמיכה בזה, נדמה לי שבדגמים החדשים מדובר בתלת מימד פאסיבי וזה אומר שהתלת מימד אינו FHD אלא פחות.
קח בחשבון שבחנויות הכיול לא תמיד מוצלח לרבות החיווט ואז לא בהכרח רואים את היכולות.

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מבחינת נתונים על הנייר יש לדגם בסדרת 6000 בדיוק את מה שאני מחפש.
אין לי צורך בתלת מימד והעיצוב הפיזי מוצא חן בעיניי.
זה ברור לי שבחנות המקור והכיוון אינם אופטימליים ואני גם מניח שתוך שנה שנתיים יהיו יותר ערוצים שמשדרים בHD.
השרות של אלקטרה בהחלט יתרון מבחינתי אחרי מה שקראתי על רמת השרות של כמה מהיצרנים האחרים.
אני מניח שהדגמים של 2011 עדיין יוצרו באיכות המוכרת של פיליפס לאור העובדה שההכרזה על מיזוג הפעילות עם החברה מהונג-קונג היתה בחודש אפריל השנה.
מה תהייה האיכות בעוד שנתיים לא ממש רלוונטי כעת.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אז כניראה זמצאתה את הטלוזיה המיועשת הכי פשוט לך תראה אותה אהבתה תקנה לא ארהבתה תקנה משהוא אחר והכי חשוב להנות ממה שקניתה

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פיליפס 6606 נקנתה לבסוף והאמת שבנתיים אני רק מתפעל מהאיכות ומפשטות ההפעלה.
החיבור לאינטרנט עובד ללא כל בעיות וגם שיתוף קבצים באמצעות DLNA פשוט וקל.
רק שאלה אחת בעניין שידרוג קושחה. האם כדאי לשדרג לגרסה האחרונה ?

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הדגם באנגליה תואם את זה שנמכר בארץ? שלי מיוצרת בהונגריה.
האם להוריד ולהתקין דרך USB או שאפשר גם דרך חיבור הרשת של המסך?

kalda01

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי,רצוי לשדרג לגירסה האחרונה.אתה תחליט אם לשדרג או לא.
בקושחה זו יש גם תיקוני באגים בטלויזיה הזו.
מעביר לך קישור להורדת העידכון מאתר פיליפס אנגליה.
http://www.philips.co.uk/c/televisions/6000-series-94-cm-37-inch-full-hd-1080p-dvb-t2-c-37pfl6606t_12/prd/?t=support

הדגם האנגלי הוא 6606T לעומת 6606H אצלי.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מציע לך להתקשר לתמיכה הטכנית של אלקטרה
אם יש הבדל בין גרסאות הקושחה 6606t ל-6606h .

באתר האנגלי הם ממליצים להתקין את הקושחה בעזרת
התקן USB מפורמט לFAT32 .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור