LCD המלצה למסך טלוויזיה 32 אינצ' שישמש כמסך מחשב

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני מחפש מסך טלוויזיה 32 אינצ' (לד) שישמש כמסך מחשב. העניין הוא שמסכי מחשב בגדלים כאלו מאוד יקרים, לכן החלטתי להתפשר על מסך טלוויזיה. אני זוכר שבעבר הייתי צריך לבדוק האם מסך כזה תומך ב- Native Rate או 1:1 (אם אני זוכר נכון את המונח) בכדי שהפונטים והתמונה תוצג כמו שצריך דרך חיבור HDMI מהמחשב כשזה למעשה אחד הפרמטרים שהכי חשובים לי במסך. מבחינת תקציב אין לי בקשות מיוחדות אם כי אני מניח שהמסך לא יחרוג מ- 2500 שקל בשביל.

אגב, חשבתי על מסך כזה:

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=877993

האם המסך הזה יתאים?

תודה מראש לכולם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עקרונית, הוא יכול להתאים. מאיזה מרחק תשב מול המסך? אתה צריך לוודא בחנות שהוא לא בוהק מדי לעין.

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי ליאור.

מתשובתך אני יכול להניח שהוא תומך ב NR?

לגבי מרחק הצפייה אז מדובר במרחק קצר יחסית, אולי משהו כמו מטר וחצי לכל היותר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא רואה את התכונה הזו בפרסומים, אבל המפרט הוא מתקדם ואני מניח שזה אמור להיות שם בסבירות גבוהה (רק מעבר על התפריטים או הורדת חוברת ההפעלה יאשרו זאת בוודאות). אני הייתי הולך לחנות ועומד מאותו המרחק - מסכי טלוויזיה מאירים לעיתים חזק יותר מאשר מסכי מחשב וזה עלול לכאוב בעיניים ולהזיק בעת ישיבה ממרחק קצר.

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נכון, כמעט בשום מסך לא רואים את התכונה הזו במפרט ואפילו בפורומים בחו"ל לא מצאתי אזכור ל- NR במסך הספציפי הזה. עם זאת, גם אני חושב כמוך אבל העדפתי בכל זאת להתייעץ לפני הרכישה. לגבי מסך מחשב אז כמובן שזה יהיה עדיף לנו כמעט מכל הבחינות, אך בגדלים האלו מסכי מחשב מתחילים לעלות ממש יקר וזה כבר חורג הרבה מעבר לתקציב.

אני אנסה למצוא דרך לגשת ולצפות במסך פיזית לפני הרכישה אבל האם כיוון נכון של ה- Contrast/Brightness לא נועד למנוע את התאורה החזקה מידי ואת כאבי העיניים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן כיוון בהירות וגם עוצמת תאורת מסך בהחלט עוזר, אבל האתגר הוא להגיע לעוצמת תאורה מספקת שגם לא גורמת להחסרת פרטים בחלקי התמונה הכהים וגם לא מכאיבה בעין.

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תכלס אתה צודק. אוקי, תודה רבה על העזרה המקצועית שלך (כרגיל). אני כבר אשקול את הכל ונראה מה נעשה.

שוב תודה, וסוף שבוע נעים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור