טאבלט המלצה לטאבלט Windows עד 13 אינץ

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי
היה לי אייפד פרו שמכרתי אותו הדור הראשון שיצא ב 2015.. מכיוון שהתחיל לעשות לי בעיות ולהתקע ובקיצר לדעתי מתחיל לעשות את שלו
הגודל של המכשיר היה 12.9 אינץ
ועכשיו אני מעוניין לקנות טאבלט חדש אבל שמריץ עליו ווינדוס
נמאס לי ממכשירי אנדרואיד ואפל ששום דבר לא שונה בהם והפעם אני רוצה מכשיר ווינדוס שיכולים לעשות איתו הכל ובעצם אפילו יכול להחליף מחשב נייד.
המליצו לי על ה Microsoft Surface Pro שהוא מכשיר מעולה אבל אני לא רוצה לקנות אותו כי הוא יצא כבר די מזמן ואני מתכנן לרכוש לקראת יולי אז אני לא רוצה לקנות משהו ואז אחרי חודש ייצא המכשיר החדש
למרות שאמרו לי שאמור לצאת דגם חדש מוזל בעוד חודש אבל אני לא מעוניין במכשיר מוזל וחלש אני רוצה לקנות משהו טוב.
האם תוכלו להמליץ לי על טאבלט כזה שנחשב לדגם חזק? שיצא בתקופה האחרונה ושבאמת שווה קנייה?
מצטער שפתחתי כאן כי לא הייתי בטוח באיזה פורום לפתוח.
אשמח לעזרה
תודה רבה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני אוהב את Lenovo, אמינים, מהירים, איכות בנייה טובה, שרות טוב בארץ ומחיר סביר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
דגמים מתחלפים כל שנה, לא ברור לי מה התקציב ומה הדרישות
בדיוק לפני תחילת שנת הלימודים יוצאים דגמים חדשים, ושים לב כי יהיו מבצעים בארה"ב (עם הנחות עד 30%)

ספינת הדגל להבנתי זה משהו כזה
https://www.bhphotovideo.com/c/product/1417026-REG/lenovo_20kj0018us_x1_g3_13_tablet.html

זה משהו שמנכ"ל חברת היי-טק טיפוסית בארץ קונה :)

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
דגמים מתחלפים כל שנה, לא ברור לי מה התקציב ומה הדרישות
בדיוק לפני תחילת שנת הלימודים יוצאים דגמים חדשים, ושים לב כי יהיו מבצעים בארה"ב (עם הנחות עד 30%)

ספינת הדגל להבנתי זה משהו כזה
https://www.bhphotovideo.com/c/product/1417026-REG/lenovo_20kj0018us_x1_g3_13_tablet.html

זה משהו שמנכ"ל חברת היי-טק טיפוסית בארץ קונה :)
נראה דגם ממש טוב והוא יצא גם באפריל 2018 שזה די חדש.. אבל הוא עולה 2000 דולר שזה יקר ואני לא צריך כל כך הרבה זיכרון

התקציב הוא עד 4000 שקל בערך ואני מתכנן לקנות מארהב שדוד שלי יכול להביא לי.. בערך עד 1100 דולר
על מה היית ממליץ?

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שנה שעברה קניתי סדרה Miix, אבל אני לא רואה דגם עדכני.

https://www3.lenovo.com/us/en/tablets/windows-tablets/miix-series/Ideapad-Miix-720/p/88IPMX70799

ראיתי מספר ביקורות על הלפטופ הזה:
https://www.amazon.com/HP-13t-ae00-...:3077595011&pi=AC_SX236_SY340_QL65&th=1&psc=1

למרות שאני מחפש להשתמש בו כטאבלט ויש לי כבר לפטופ בבית... וגם מעניין אם בכלל זה נוח להחזיק את הטאבלט שיש לך את המקלדת מתחת.. מה דעתך?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ב-Miix המקלדת מתפרקת

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
HP פחות אימינים מניסיוני, אבל מחשבים טובים.

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
HP פחות אימינים מניסיוני, אבל מחשבים טובים.
נראלי שאהבתי את הדגם הזה האמת
אבל כאן הוא עולה יותר זול באיזה 200 דולר
אבל כתוב עליו
Certified Refurbished
זה אומר שהוא תוקן או משהו? וזה בטוח לקנות ממנו? כי יש דירוגים טובים על המוכר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זה דווקא בסדר, היה לי פעם refurbished

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
זה דווקא בסדר, היה לי פעם refurbished
סבבה אני אלך עליו אבל הבעיה שיש רק אחד במלאי
ודוד שלי טס ב 29 ביולי לניו יורק אז אני מפחד שיגמר המלאי.
אתה יודע אולי איפה אפשר להשיג דגמי refurbished?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אם הוא נוסע למלון, זה יכול להמתין בקבלה גם שבוע.
כמו שאמרתי, ישנם עכשיו מבצעים ליום העצמאות, אולי תראה משהו אפילו יותר משתלם

אבל חפש ממי לקנות. תוודא שזאת חנות פיזית ושיהיה למי להחזיר.
קורה כי המוצר מגיע מת. לא נדלק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
היני, ציטוט מהתגובות מהלינק שלך:

My laptop did not work, so they replaced it immediately. Great job!

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היני, ציטוט מהתגובות מהלינק שלך:

My laptop did not work, so they replaced it immediately. Great job!

וואו עכשיו שראיתי את זה זה די גרם לי לחשוש לקנות מהמוכר.
הבעיה היא שדוד שלי הולך לטיול והוא במלון ולא גר בארהב אז אם המכשיר דפוק אז אין למי להחזיר.. אתה מאמין שיש חנות פיזית שתמכור את זה בניו יורק?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אמרתי שזה קורה, לכן צריך להערך לאפשרות כזו. למשל, להתקשר עם החנות, לקבל RMA ולשלוח בדואר רשום חזרה (הבעיה שלא בהכרח תקבל החזר כספי אלא מכשיר חלופי או מתוקן, ומה אז? למי זה יחזור?)

לכן שוב, כעוון לי אישית היו בעיות עם HP וגם עם DELL, בחו"ל אני קונה את Lenovo, גם כי בארץ יודעים לתקן אותם.
עם Dell למשל בארץ ישנה בעיה חמורה מאוד. Lenovo גם נותנים אחריות בינלאומית בתוספת תשלום קטנה, אם כי טפו טפו לא יצאה לי לבדוק אותה.

לגבי ניו יורק, יש מלא חנויות, אבל לגבי refurbished יהיה קשה למצוא במלאי
אין הרבה חנויות טכנולוגיה בניו יורק, B&H, BestBuy שאני מכיר וקונה שם.

natig

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
אמרתי שזה קורה, לכן צריך להערך לאפשרות כזו. למשל, להתקשר עם החנות, לקבל RMA ולשלוח בדואר רשום חזרה (הבעיה שלא בהכרח תקבל החזר כספי אלא מכשיר חלופי או מתוקן, ומה אז? למי זה יחזור?)

לכן שוב, כעוון לי אישית היו בעיות עם HP וגם עם DELL, בחו"ל אני קונה את Lenovo, גם כי בארץ יודעים לתקן אותם.
עם Dell למשל בארץ ישנה בעיה חמורה מאוד. Lenovo גם נותנים אחריות בינלאומית בתוספת תשלום קטנה, אם כי טפו טפו לא יצאה לי לבדוק אותה.

לגבי ניו יורק, יש מלא חנויות, אבל לגבי refurbished יהיה קשה למצוא במלאי
אין הרבה חנויות טכנולוגיה בניו יורק, B&H, BestBuy שאני מכיר וקונה שם.
ללנובו יש שירות טוב בארץ?...
ממה ששמעתי השירות שלהם ברמה מביכה ומבישה. הן בארץ ואין בארה"ב. אתה קונה מחשב יפהפה במחיר זול, ואוכל אותה במימוש האחריות.

דווקא על דל שמעתי מחברים שהשירות מעולה ומגיע עד לבית (תלוי בתנאי האחריות)

יוצאת מן הכלל היא סדרת טינקפד של לנובו שמקבלת שירות בישראל במעבדות IBM ברמה הכי טובה בארץ, יש על כל משחב כזהאחריות בינלאומית, אבל רק בישראל רוצים על כל כניסה למעבדה אקסטרא 40$

לגבי HP המחשבים שלהם יפים מאוד וגם מוצלחים, לא ברור לי למה יש להם שם רע.

לגבי הסרפס מחשב מעולה, אבל יש עליו לא מעט ביקורות קשות באמזון, כשלים טכניים חריפים ברמת התוכנה והחומרה, אני הייתי נזהר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני מדבר על ThinkPad.
מעבדה לא בהכרח של IBM, מצאתי משהו בהוד השרון נדמה לי.

אני שנתיים האחרונות עם Dell XPS, אם אני לא טועה שרות הוא של יעל, הייתה לי בעיה עם סוללה (שהסוף הסתבר כי בעיה עם הדגם), לקח כמה חודשים. ועלה המון כסף.

HP היה לי גם פעם, מחשב פנטסטי, אבל נשרף לוח ועוד כשהייתי אצל לקוח.

עם ThinkPad זה לא קרה, היו לי מלא החל מדגם 360 ?ב-1995

וגם ה-Miix הזה שקניתי לבת שלי בארה"ב אין שום תקלה בכלל.

אני לא יודע אם Lenovo זולים. כמו האחרים.
אשתי עובדת על תחנת עבודה P51 עם מעבד של Xeon, מאיץ Quattro, זיכרון 32G ו-nvme של 1TB.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אה, לבת שלי יש גם Lenovo AIO 27" עובדת עליו שנתיים ללא שום תקלה. מחשב עובד רוב הזמן

ShlomiAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ללנובו יש שירות טוב בארץ?...
ממה ששמעתי השירות שלהם ברמה מביכה ומבישה. הן בארץ ואין בארה"ב. אתה קונה מחשב יפהפה במחיר זול, ואוכל אותה במימוש האחריות.

דווקא על דל שמעתי מחברים שהשירות מעולה ומגיע עד לבית (תלוי בתנאי האחריות)

יוצאת מן הכלל היא סדרת טינקפד של לנובו שמקבלת שירות בישראל במעבדות IBM ברמה הכי טובה בארץ, יש על כל משחב כזהאחריות בינלאומית, אבל רק בישראל רוצים על כל כניסה למעבדה אקסטרא 40$

לגבי HP המחשבים שלהם יפים מאוד וגם מוצלחים, לא ברור לי למה יש להם שם רע.

לגבי הסרפס מחשב מעולה, אבל יש עליו לא מעט ביקורות קשות באמזון, כשלים טכניים חריפים ברמת התוכנה והחומרה, אני הייתי נזהר.
אה, לבת שלי יש גם Lenovo AIO 27" עובדת עליו שנתיים ללא שום תקלה. מחשב עובד רוב הזמן
לא יודע קצת חושש והמחירים שלהם די יקרים גם.. אני לא מחפש לקנות יותר מ 800 דולר כי יש לי לפטופ בבית ואני מחפש משהו שישמש אותי כטאבלט וכמובן שיריץ ווינדוס.
על איזה דגם בתקציב הזה הייתם ממליצים לרכישה מארה"ב?
תודה רבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור