המלצה להגברה לפוקל אלקטרה 1028

gavriel

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
שלום לכולם,
אשמח להמלצה להגברה לפוקל אלקטרה 1028be,
כרגע משתמש בימאהה yxc50 כמזרים מדיה וקדם מגבר שמחובר למגבר קוואד ארטרה.
כמובן שעדיפות למוצרים יד שניה.

תודה מראש לממליצים.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי גבריאל

יש וידאו מאד מעניין של תומאס שנותן סקירה מקיפה של ה1028 ואיזה הגברה תחמיא לו

אני מציע בחום להקשיב לו ..

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
אין לי ניסיון עם הדגם הספציפי הזה, יש לי רמקול מסידרה יותר נמוכה של פוקל, אבל שמעתי כמה פעמים על אנשים ש"הסתבכו" עם הגברה לפוקל מסידרת אלקטרה, במיוחד עם זה שנשמע להם בהיר ו"חריף" מידי. לכן חשוב להתאים טוב את ההגברה ואז אפשר לקבל תוצאה מצוינת. לדעתי מגברים של ניים אודיו משתלבים טוב עם פוקל, מרסנים את ה "חריפות" שלו ועדיין שומעים מפורט . שמעתי כמה שילובים מוצלחים של ניים עם פוקל כולל במערכת שלי.

gavriel

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
תודה רבה על ההמלצות!

למישהו יש נסיון עם הרמקול הספציפי?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מה התקציב?
מה גודל החדר?
איזה מוזיקה שומע?
באילו עוצמות?

היה לי הרמקול 3 שנים. מגברים שיכולים לעבוד איתו טוב הם מהגזרה הנטרלית/חמימה. הרמקול נשמע מאוד מפורט גם בעוצמות מאוד נמוכות, ובעצמות הגבוהות אתה צריך מגבר שלא יעוות או יחתוך לך את האוזן. מגברים שיכולים להתאים הם:

pass xa30.8
luxman 590ax2
accuphase כלשהו
sugden כלשהו

המגברים שכתבתי למעלה מעולים. אבל דווקא הקואד גם כן יחסית מתאים. לא מכיר את הארטרה, תבדוק עליו את ה 909 או איזה מונובלוקים qmp (תשאל בפיוז אם יש), מגברים נהדרים למחירם.

אבל מאוד יכול להיות שקדם מגבר טוב יסדר אותך כרגע יותר מהחלפת מגבר, מניח שלסטרימר הזה יש ווליום דיגיטלי שדופק הסאונד שאתה מנמיך נניח ביותר מ 20db. קדם כנראה יעזור, או אינטגרייטד מאחת החברות שציינתי למעלה.

נערך לאחרונה ב:

gavriel

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
הארטרה מספק 140W לצד ב-8 אום, לדעתי הוא לא מחזיק את הפוקל כמו שצריך, כנראה חסר לו כח.
בנוסף, סביר להניח שהמכשיר שמשמש כקדם מגבר אצלי דופק את כל העסק.
קראתי על הנושא ויש לא מעט דיונים בנושא שבעצם מציעים ללכת על קדם מגבר מנורתי או לכל הפחות אחד עם צליל חם ומאחר ואין לי היכרות מעמיקה עם מגוון המוצרים הזמין והנפוץ בארצנו הקטנה, טיפ מבעל נסיון יחסוך לי המון זמן ואכזבות.
אז הדילמה היא האם להחליף את המגבר ולאיזה, ואיזה קדם מגבר יתן תוצאה טובה.

תקציב של כ-20K.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
140w זה המון. המלצתי לך פה על מגברים עד 50w, שמחזיקים את הפוקאל בביצים. בזמנו היה לדני בכור musical fidelity ams35, המגבר הזה תופס את הפוקאל הרבה יותר טוב מדגם ה m6i למשל שמוגדר כ200w (בווליומים של אדם נורמלי). אם יש לו אותו עדיין, לך תחטוף.

כנראה אצליך הבעיה היא באמת בגזרת הקדם. פה ההמלצה היחידה שלי היא פשוט לנסות עד שתאהב משהו. פעם חשבתי כמו הפורומים שהזכרת, היום דעתי שונה. לא הייתי מחפש קדם מנורות "שיעדן" הצליל (או במילים אחרות "יעוות") כדי להתעקם לעבר מה שאתה רוצה מהרמקול. עדיף תקנה קדם טרנזיזטורי טוב (לא מעוות), ואם הרמקול בהיר לך, תחליף אותו. באיזה שהוא שלב אתה כן תרצה לשדרג רמקול אני מניח, ובמצב כזה אם האלק' שלך תהיה מוכוונת מידי לפוקאל, אתה תצטרך להחליף גם אותה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
רק להבהרה, יש המון קדמים מנורתיים שאינם חמים, ולא מעוותים. אני התיחסתי בתשובה להמלצות הפורומים שקראת לחפש קדם מנורות חמים... גם אני קראתי אותם, זה שטויות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
140w זה המון. המלצתי לך פה על מגברים עד 50w, שמחזיקים את הפוקאל בביצים. בזמנו היה לדני בכור musical fidelity ams35, המגבר הזה תופס את הפוקאל הרבה יותר טוב מדגם ה m6i למשל שמוגדר כ200w (בווליומים של אדם נורמלי). אם יש לו אותו עדיין, לך תחטוף.

.

שמעתי את ה AMS 35 אצל בכור.קלאס A משובח. טוב יותר משמעותית מה-M6I.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הארטרה מספק 140W ב 8 אוהם לערוץ 1 . זו המדידה שלהם, וזה בתנאי שהמתח מיוצב ל 230VOLT.

ה1028 מגיע עד ל 3.5אוהם. מכיוון שקוואד לא מספקים נתונים על כך, אני בספק שהמגבר יודע באמת להתמודד נכון עם השינויים החדים הללו.

אני יודע שאני אהיה בדעת מיעוט, אבל שמעתי כמה וכמה פעמים קוואדים עם KRELL וזה נשמע מעולה.

אני לא חושב שדווקא מגבר מנורות או דווקא מגבר טרנזיטורי זה מה שיעבוד.

בזמנו הסתובב בלוחות מגבר של Devialet שווה בדיקה ועומד בתקציב שלך.

gavriel

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
היי אורי,
לפי קוואד, הארטרה מספק 140W לערוץ ב-8 אום, אני מבין נכון?
upload_2018-12-4_14-16-7.png

תמונות מצורפות

• upload_2018-12-4_14-16-7.png
    upload_2018-12-4_14-16-7.png
    KB 8.5 · צפיות: 330

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כן, אך כשמסתכלים בדף הנתונים הרשמי (כלומר המניואל) הם כותבים שזה בהגברה לערוץ 1 בלבד.
מה שאומר שלשניים כנראה לא תקבל ככה...
וגם לתדר בדיקה של 1KHZ.

מה שמעניין הוא בדיקה על 20HZ-20KHZ

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תקציב? תהיה זהיר בבחירה, הטוויטר יכול להיות חריף מדי ולא נעים לאוזן עם מגבר לא מתאים. אני שמעתי את הרמקולים האלה עם הימאהה as 3000 ומאוד אהבתי את התוצאה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור