המלצה לדאק

• פותח הנושא dlux
  • פורסם בתאריך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
לא שמעתי אף פעם , זה ממיר או סטרימר , או אפס פלר ?

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
תוכנה שעושה אפסמפלינג:
https://www.signalyst.com/consumer.html
והם מציעים כמובן גם את התוכנה שלוקחת את הסטרים אחרי אפסמפלינג ומזרימה לממיר (NAA)

האמת, זה מתחיל להיות אוף-טופיק, אם יש התעניינות בציבור אפתח שרשור מיוחד.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
מה זה HQ player?

מדובר על תוכנת אודיו למחשב שמאפשרת לנגן קבצים מסוגים שונים ובעלת אפשרויות רבות לבחירת מסננים. קיימות גירסאות שונות, החל ממשתמש קצה עד לעריכת סאונד מקצועית.

מומלצת ביותר. חווית סאונד אחרת לטעמי.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
תוכנה שעושה אפסמפלינג:
והם מציעים כמובן גם את התוכנה שלוקחת את הסטרים אחרי אפסמפלינג ומזרימה לממיר (NAA)

באיזו גירסה אתה משתמש? מה הסטינג המועדף עליך?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תוכנה שעושה אפסמפלינג:

רעיון טוב
פתח שרשור בנושא
גם אותי מעניין
תודה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
אני נמנע ממניפולציות כאלו בגלל שהממיר שלי עושה את זה בעצמו בטוח יותר טוב, אבל שמעתי , לא גליק גדול

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
אני נמנע ממניפולציות כאלו בגלל שהממיר שלי עושה את זה בעצמו בטוח יותר טוב, אבל שמעתי , לא גליק גדול

אתה צודק, יש לך ממיר מעולה (EMM, נכון?) שעושה אפסמפלינג בעצמו.
לטעמי, אם נכנסים להרפתקה הזו -- אז רק עם ממיר Non Over Sampling שמקבל Native DSD ולא מפעיל פילטרים משלו.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
Luxman da 06
תמיד מוסיקלי תמיד מאוזן, מאוד מפורט אבל לא חופר
כל תחומי התדרים בדגש הנכון שום תחום לא משתלט ולא נמרח.
עברתי 7 ממירים בדיוק עד שהגעתי אליו, גם יקרים ממנו.
מהתסכול, קניתי סט אנלוגי ב 50,000 פלוס כי לא הצלחתי להנות מהדיגיטל עד שהלקסמן הזה התיישב אצלי ואני לא זז ממנו. עכשיו הפטיפון מעלה אבק:(

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
גם אני "נתקעתי" עם הלקסמן.

יש מוצרים שקשה להסביר מה הם עושים בדיוק. כאלה שלאו דווקא מרשימים בשמיע ראשונה. ואז שומעים אותם לעומת מכשירים אחרים. ואז חיים עם זה בבית. ואז... אי אפשר בלעדיו. וקשה, כמעט בלתי אפשרי. למצוא משהו אחר, טוב יותר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
ללקסמן יש איזה חותם צליל רווי , גם אני מסכים עם ההנחה שמדובר בממיר מצויין , אבל לא כולם אוהבים

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
ללקסמן יש איזה חותם צליל רווי , גם אני מסכים עם ההנחה שמדובר בממיר מצויין , אבל לא כולם אוהבים
תסביר יותר את חותם הצליל של לקסמן לא הבנתי אבל סיקרנתה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
קשה להסביר , בכל מקרה צליל כהה (DARK) ,גבוהים טיפה כבושים עם מיד חלק וגדול עטוף בהמון מיד בס (חזה ריאות ) ובס בסדר ,לא זכוכית מגדלת בפירוט אבל כייף לשמוע ,זה נמצא גם בקדמים ובמגברים , בקיצור מתאים לגיל הזהב למי שעבר כבר הכל ואין לו פרמייר 12 של קונרד ;),לא מתאים לצעיר אחוז תזזית שרוצה מיתרי מתכת עצבניים של סנטנה ,(לא יכול לשמוע כאלו מערכות) ,אחרי שמתרגלים אפילו דאגוסטינו נשמע חרא.
נב
הכל בהומור כמובן ,ואלו אינם דברי אלוהים חיים ,רק הטעם שלי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
לא שיש לי כזה ממיר ,יש לי יותר טוב , אבל מכיר אותו

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני מגיע לכל מיני מקומות... בתים. תערוכות. חנויות. ואני שומע את הצליל ה"אודיופילי" הזה: נקי. קר כמו קרח. מפורט כמו ציפורניים על לוח בכיתה. פעם עוד הייתי מתרשם, מהעוצמה, מהדיוק. אפקט הוואו. היום אני מריח את הניקיון הזה מקילומטר, מסתובב ומתרחק כמה שיותר מהר.
.
מי שרוצה. מי שזה עושה לו טוב. הצעירים האלה שרוצים צליל עצבני, כמו שאמר שניץ, שיבושם להם. אני רוצה מערכת אנושית, טבעית, שאפשר להאזין לה ימים שלמים בלי להתעייף.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
אני מגיע לכל מיני מקומות... בתים. תערוכות. חנויות. ואני שומע את הצליל ה"אודיופילי" הזה: נקי. קר כמו קרח. מפורט כמו ציפורניים על לוח בכיתה. פעם עוד הייתי מתרשם, מהעוצמה, מהדיוק. אפקט הוואו. היום אני מריח את הניקיון הזה מקילומטר, מסתובב ומתרחק כמה שיותר מהר.
.
מי שרוצה. מי שזה עושה לו טוב. הצעירים האלה שרוצים צליל עצבני, כמו שאמר שניץ, שיבושם להם. אני רוצה מערכת אנושית, טבעית, שאפשר להאזין לה ימים שלמים בלי להתעייף.

מאוד מסכים איתך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
ה da 6 היה לפני x שנים.
ממיר טוב.
אצלי פחות התחבר.
אך מבין את האהדה אליו.

יום טוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
.

כנ"ל כאן.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
ה da 6 היה לפני x שנים.
ממיר טוב.
אצלי פחות התחבר.
אך מבין את האהדה אליו.

.

לא חייב להיות הלקסמן הנ"ל. אני מדבר על אופי צליל. על נינוחות מסוימת. על צליל שאינו מעייף. על להפסיק לרדוף אחרי צליל אודיופילי, מדוייק, נקי... לטובת משהו אחר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור