המלצה לגבי מערכת קולנוע ביתי

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא ידעתי שקנטון 60 80 120 לא איכותי.
לא ידעתי שKEF KHT לא איכותי.
לא ידעתי ש ENERGY לא איכותי...
מאיפה אנשים מוציאים את כל זה? על מה זה מבוסס.
אגב ב4 אפשר בקלות לקנות:
2 זוגות של וורפדייל 9.0
1 סנטר תואם
1 סאב תואם.
כל החברות שכתבת פה הן חברות טובות אבל
ENERGY יבואן קטן מאוד שמביא כמה סטים בכל פעם לא הייתי נעול על זה שהוא יהיה פה יותר מידי זמן.
ולשניים האחרים הדגמים שהצעת איך לומר בעדינות לא משהו .אם היית עולה לדגמים הגבוהים של החברותהנ"ל אז באמת שם יש להם מוצרים טובים. אז תפסיק להראות שאתה כזה מבין גדול מה שהגיוני בכל השיח הזה שאתה מוכר אותם וכנראה מרוויח יפה שם...
לגבי הסט שהצעת {וורפדייל דיימונד} פה באמת זאת הצעה לא רעה ביחס לתקציב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סבבה.
א. תביעת דיבה יכולה לצאת ברגע זה לכיוונך על האשמות כזב, וכמו כן אשמח שSG יתבעו אותך על זה שאתה טוען שאני עובד אצלם.
ב.אתה מוזמן לדבר על זה עם מנהלי האתר שמכירים אותי אישית. במקום לבלבל את השכל תבדוק עם מי ועל מה אתה מדבר.
זה לקח לא רע לחיים.
ג.יבואן אנרג'י הוא לא זה של קנטון, שהוא גם לא זה של קף. לכן מעניין איך אני מבין כ"כ ומוכר אותם.
פעם הבאה, תבדוק שיוזר שקצת עזר פה לעומת צ'ונג כמוך לכמה עשרות של משתמשים בהמלצות שונות ומשונות, ושלא סתם יש לו מעל 6000 הודעות, כנראה יש לזה סיבה.

מציע לך ללמוד להתנהג ובעיקר להפסיק להכפיש אנשים. הרמה הזו לא מקובלת בפורום הזה , לא בשום דרך.

אגב אם הייתי מוכר, וגם מרוויח, הייתי כותב כתבות ביקורת לאתר?

נערך לאחרונה ב:

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא זכור לי שכתבתי שאתה עובד אצל מישהו בכל אופן אל תיקח את זה אישית אבל אם אתה שולח אליי חצים אז אל תצפה שאני אשב בשקט ולגבי ההבנה שלך נכון לעכשיו בשבילי לפחות היא מוטלת בספק

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא ארד לרמתך . יום טוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור