LCD או פלזמה המלצה טרייה לטלויזיה בגודל 50

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
הנני ממבקש המלצה עדכנית לטלויזיה של 50 אינצ'
מרחק בערך 3.5 מטר.
תקציב 7000-8000 ש"ח.

העדפה ל LED אבל אם יש נימוק לטכנולוגיה אחרת כמובן אשמח לדעת.
אין בעיה עם השתקפויות.

רצוי שהטלויזיה תהיה smart-tv דיי אוהב את סמסונג.

ממש תודה.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אם אתה אוהב סמסונג ורוצה smart tv שהם ממש טובים בזה אז תבחר מה שנכנס בתקציב בסדרת f .

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה אוהב סמסונג ורוצה smart tv שהם ממש טובים בזה אז תבחר מה שנכנס בתקציב בסדרת f .

ראיתי בסידרת ה f את ua50f6400. אבל רציתי המלצה ממכם. האם תוכל להמליץ על דגם ספיציפי מהסידרה בתקציב המבוקש?

חוץ מזה ראיתי שאפשר למצוא אותי בין 5000-6000. התקציב שלי טיפה יותר גדול, אולי שווה לבדוק דגם אחר שהוא יותר חזק/עדכני לתקציב שלי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הדגם הזה מכיל את כל תכונות הטלוויזיה החכמה, מלבד מצלמה מובנית.

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה לגבי איכות תמונה?

מעבר לכך מחיר מומלץ נכון להיום תוכל לתת לי?

מה דעתך על הדגם הזה לעומת הדגם של lg: 50la621Y?

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איכות התמונה טובה בסה"כ, לגבי מחיר, תוכל לראות בזאפ.
ה-LG מתחרה בו, יש להם תמונה קצת שונה, הייתי ממליץ לך לצפות בשניהם בחנות (יש כאן גם ענין של טעם אישי), לבקש גם שיציגו לך שידורים מערוץ 10 ו-2, לא רק תכני HD שנראים מרשים כמעט תמיד.

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איכות התמונה טובה בסה"כ.. לבקש גם שיציגו לך שידורים מערוץ 10 ו-2, לא רק תכני HD שנראים מרשים כמעט תמיד.

ראיתי שהמחירים נעים באזור ה 7000~. הייתי מצפה משהו ליותר מ"איכות תמונה טובה בסה"כ." גם אם אצטרך להוסיף עוד 1000 שקל אולי דגם אחר, סוני?)

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין לזה סוף, תמיד תוכל לעלות עוד ועוד באיכות בתמורה לעד "מצלצלין", האם ראית כבר דגמים מסויימים בחנות?

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ברור שאין לזה סוף. הסוף הוא תקרת התקציב שלי. שהיא ~7000-7500

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך ללכת ולראות האם האיכות המוצעת בתקציב זה טובה עבורך. ההפרשים בקפיצות של 1,000 ש"ח אינם כה דרמטיים, זה יכול להיות שחור קצת טוב יותר (בזכות ציפוי קדמי משופר), עוד כמה הרצים במנגנון החלקת התנועה או שינויים אחרים שקשורים לעיצוב חיצוני וכו'.

rayf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן.. אבל למשל ראיתי עוד אלטרנטיבה של סוני ב 7000 שקל: אמנם 47 אינצ': KDL47W807 שהבנתי שאיכות התצוגה ממש גבוהה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור