המלצה ודעות על אוזניות פתוחות ב850 ש"ח

Backlawa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי , אני חדש כאן ואני מחפש כבר כמה זמן אוזניות חדשות , בעיקרון אני רוצה ללכת על אוזניות פתוחות , ואני מתלבט בינתיים בין הhifiman he4xx , sennheiser hd6xx והbeyerdynamic dt990 pro , אני לא מתכוון לקנות בזמן הקרוב מגבר\ממיר או מגבר+ממיר , אני משתמש כבד מאוד , צופה בהרבה סדרות וסרטים באיכות הכי גבוהה במשך זמן מרובה , כרגע אני עם אוזניות סגורות ואף לא ניסיתי פתוחות , הכי חשוב לי זה איכות הסאונד , ו10% הנותרים הם לנוחות ,תודה מראש לעונים.(אני מחיפה).
תקציב - 850 ש"ח מקסימום.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא כל כך הבנתי מה אתה מחפש.

נתחיל בתקציב: האוזניות בסדרות שציינת מתחילות ב-1300 ש"ח וחוצות שת סך צמד האלפיות.

בנוסף לזה,האוזניות בסדרות האלה תאוות כוח ואם הבנתי נכון אתה משמש במגבר של מחשב נייד או טלפון נייד.

לאוזניות פתוחות יש יתרון ברוחב הבמה וחסרונות בזה שכל מי שיושב לידך שומע גם.

איכות סאונד לא תמיד קשורה בטיפולוגיה אני מכיר כמה סגורות שלא היו מבישות חלק מהאוזניות בסדרות שציינת.

לך תקשיב:

את הסנהייזר (אם אתה קרוב למדינת תל אביב) תוכל לשמווע בקילמבו בדיזנגוף סנטר.
ואת בייר בעבר לכביש בחלילית שנמצאת באוזן השלישית ואת היפיימן לא יודע איפה אפשר להאזין להן אבל מניסיון אמפירי אני מסופק אם יתנו תוצאה טובה ממגבר של מחשב/טלפון נייד.

מנחם

Backlawa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לא כל כך הבנתי מה אתה מחפש.

נתחיל בתקציב: האוזניות בסדרות שציינת מתחילות ב-1300 ש"ח וחוצות שת סך צמד האלפיות.

בנוסף לזה,האוזניות בסדרות האלה תאוות כוח ואם הבנתי נכון אתה משמש במגבר של מחשב נייד או טלפון נייד.

לאוזניות פתוחות יש יתרון ברוחב הבמה וחסרונות בזה שכל מי שיושב לידך שומע גם.

איכות סאונד לא תמיד קשורה בטיפולוגיה אני מכיר כמה סגורות שלא היו מבישות חלק מהאוזניות בסדרות שציינת.

לך תקשיב:

את הסנהייזר (אם אתה קרוב למדינת תל אביב) תוכל לשמווע בקילמבו בדיזנגוף סנטר.
ואת בייר בעבר לכביש בחלילית שנמצאת באוזן השלישית ואת היפיימן לא יודע איפה אפשר להאזין להן אבל מניסיון אמפירי אני מסופק אם יתנו תוצאה טובה ממגבר של מחשב/טלפון נייד.

מנחם
היי , תודה על התשובה , דבר ראשון - אני לא יודע איפה חיפשת אבל האוזניות האלה ממש לא מתחילות ב1300 ומעלה :
hifiman he4xx - 720 ש"ח כולל מיסים.
sennheiser hd6xx - 844 ש"ח כולל מיסים.
beyerdynamic dt990 pro כאן בארץ ב695 ש"ח.
ובחו"ל גרסת ה80 ohm - 635 ש"ח כולל מיסים.
ציינתי בהודעה הראשונה שאני מחיפה.
אני מחפש אוזניות פתוחות לשימוש כבד לצפייה בסרטים סדרות ומוזיקה באיכות גבוהה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
למה תחבר את האוזניות?
ציינתי בהודעה הראשונה שאני מחיפה.
פיספסתי את זה ויש סניף של קלימבו,וכמדומני גם חלילילת,בחיפה.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
קח בחשבון שבאוזניות פתוחות הסובבים אותך שומעים את מה שאתה שומע, ואתה שומע כל דבר שמתרחש סביבך.

סיימון

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
משהו בלוחות מוכר גראדו 225 משומשות אוזניות מדהימות ועוד תשאר עם עודף

Yaki2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי את ה hifi4xx, מחובר ל Topping NX4 ולמאק או ישירות לקונטרולר של PS4. במאק אני שומע דיזר היי-פיי. אני מאוד מרוצה מהם, הגבוהים לא צורמים והבאס הדוק ולא מהדהד ובאמצע יש בהירות ויכולת הפרדה נפלאה למחירם. האוזניות האלו שרות דואט אוזן לאוזן, עם אלה ולואי בשירם לחי ללחי.

האוזן שלי רגילה לקווד 63 ואולי לכן אני קצת מוטה לצליל של 4xx. (עכשיו חוסך לאוזניות של קווד...)

אתה מוזמן להתנסות אצלי אם אתה מגיע למרכז.

Backlawa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי את ה hifi4xx, מחובר ל Topping NX4 ולמאק או ישירות לקונטרולר של PS4. במאק אני שומע דיזר היי-פיי. אני מאוד מרוצה מהם, הגבוהים לא צורמים והבאס הדוק ולא מהדהד ובאמצע יש בהירות ויכולת הפרדה נפלאה למחירם. האוזניות האלו שרות דואט אוזן לאוזן, עם אלה ולואי בשירם לחי ללחי.

האוזן שלי רגילה לקווד 63 ואולי לכן אני קצת מוטה לצליל של 4xx. (עכשיו חוסך לאוזניות של קווד...)

אתה מוזמן להתנסות אצלי אם אתה מגיע למרכז.
ה4xx היה הפייבוריט שלי , אבל קראתי שיש לו איכות בנייה גרועה ותקלות מהקופסא , אז ויתרתי עליהם.
אני מתלבט בין הsennheiser hd6xx לsennheiser hd58x.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור