המדריך המלא להופעות בינלאומיות

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר מספר ביטולים של הופעות,גם ההופעות שיתקיימו,לא מספקות את הסחורה בקופות.

כל ההופעות בפארק הירקון,הועברו לאולמות קטנים:האנגר 11 ,וההופעה של מוריסי,הועברה למתחם קטן בגני התערוכה.

הביקוש להופעות מחו"ל לא מספיק גדול כנראה.

פרטים נוספים בכתבה מעניינת במוסף 7 לילות.

אופיר, לא קראתי הכתבה, אבל אני לא בטוח לגבי ההנחה הזו. אם ביורק וליאונרד כהן למשל, היו ממוקמים מראש בהיכל התרבות או בקיסריה, היית מוכר בקלות שתי הופעות מלאות של כל אחד מהם ב-300 שקל ממוצע לכרטיס. בחו"ל הם מרבים להופיע בחללים כאלה. לא יודע איך זה הפך שרק אם ממלאים את פארק הירקון זה משתלם...

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זה נכון שזמרים כגון מוריסי למשל,מופיעים גם באולמות קטנים יותר בחו"ל.

הבעייה היא ניתוח לא נכון של הקהל הישראלי ע"י המפיקים.

נאמר שם למשל,שלמוריסי ציפו ל30,000 אנשים שירכשו כרטיסים.בפועל הביקוש היה נמוך מאוד.

כנ"ל לגבי ביורק וליאונרד כהן,שהמכירות היו אפסיות,וכנראה אף לא היו ממלאות את קיסריה.

גם עניין המחיר מהווה כאן פקטור.
ונאמר שם שמעדיפים לראות את שלמה ארצי,ואייל גולן בקיסרייה, על הופעה מחו"ל, של זמרים שלא מושכים את הקהל הישראלי.

אולי אם פול מקרטני יגיע יהיה ביקוש גדול יותר.

נערך לאחרונה ב:

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צודק לגבי טעות בניתוח קהל היעד, אבל אפשר לראות את זה בכיוון אחר: אני והרבה שכמותי לא בוחרים ללכת לראות את ביורק בפארק, או ליאונרד כהן בר"ג, והיינו טסים לראות כל אחד מהם בהיכל התרבות, קיסריה או אמפי רעננה, וגם משלמים היטב. יש לשלב בניתוח את מהות קהל היעד ומיקום ההופעה...את ה"אבנים.." כמובן שהייתי הולך לראות גם בפארק, כי אין אופציה אחרת..ויודע שזה מתחייב...כך שגם לומר שהמכירות היו אפסיות או לא ממלאות את ההיכל, זה בגלל הנחות יסוד מוטעות ושיווק ומכירה לא נכונים..ופשוט נראה לי שאמרגנים מעדיפים כיום לעשות קופות גדולות מאוד, או לא לעשות בכלל..

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
טוב אז ההופעה של מוריסי תהיה בביתן 1 בגני התערוכה.
סוזי מהבאנשיז לא תגיע.

חוץ ממני מי עוד הולך?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי,איך הייתה ההופעה?

קראתי שמוריסי נתן הופעה מעולה

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
פיצוץ של הופעה - מי שלא הגיע פראייר...
ולעניין, הבחור כבר קצת מבוגר (הקול יוצא בקושי) אבל יודע להתעלות בשירים הנכונים ונותן פרפורמנס מדהים...
גם אסף אבידן והMOJOS היו מעולים - עם קצת מזל הם יכולים לעשות קריירה בין-לאומית מטורפת.
הDOLLS לא היו לטעמי - קקפוניה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כנ"ל כמו ליאור.

טוב עכשיו לביקורת קצת יותר מלאה.

קודם כל את ההופעה ראיתי עם ליאור והיה כיף מאוד : )

הגעתי בשעה 19:00 לביתן 1 בגני התערוכה, הקהל נראה לי הגיוני לגמריי להופעה של מוריסי.
מבחוץ כבר הרגשתי גלי קור מתוך האולם, ואמרתי לעצמי "וואלה מזגן, זה כבר היה שווה את הכסף:)"

האולם היה רבע מלא בהתחלה והתמלא לאט לאט . מערכת הסאונד של טורבוסאונד היתה מעולה.
באמצע מאחורי הסאונדמנים נבנה יציע גדול של אנשים שלא השפיע על הסאונד.

ראשונים עלו אסף אבידן והמוג'וז. אחלה להקה. שליאור מתברר הכיר. לא אכביר במילים. הנה קישור:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=75935976

היה רק חצי מהקהל, אבל כבר ראו את מה שמעניין בהופעות של אמנים בסדר גודל כזה. מגוון עצום של אנשים, מכל הסוגים , ובעיקר מכל הגילאים ,מחבר'ה צעירים בני 15-16 עד אנשים בני 50 לפחות.

אחרי השתהות קלה שנוצלה להצטיידות בבירה של ליאור ושל שתיה קלה שלי , עלו הניו יורק דולז.
עוד היסטוריה. אין מה לעשות. נכון פאנק. נכון לא משהו שאני מת עליו. אבל היסטוריה אמיתית. החבר'ה האלו קרעו במות שעוד הייתי בבשא"ש . מומלץ אגב בהוט פריים סרט על הבסיסט שלהם שמשודר מדיי פעם.
הסולן שלהם דיוויד ג'ונסון קרע את הבמה, נראה כמו מיק ג'אגר עם הסמים של קית' ריצראדס. אבל מישהו בן 58 עם כאלו אנרגיות כל הכבוד!
הסאונד היה זוועה באותו רגע. אם אצל אסף אבידן זה היה אחלה, פה זה היה קקופוניה. למה? לא ברור.
קטע יפה אחד היה כאשר הגיטריסט שלהם סילביאן סילביאן שהוא יהודי הודה לכולם שבאו ושהוא חיכה 59 שנה להגיע לישראל .

אנחנו בנתיים יצאנו החוצה, גם כי היה קר באמת , וגם כי המוזיקה קרעה לנו את האוזניים.

חיכינו חיכינו, השמועות אמרו שב22:00 מוריסי עולה.
לא התאכזבנו, ב21:50 נכנסו פנימה, ועל המסך הענק הופיעו קטעים של הRAT PACK , סינטרה, פושעים אמריקאים, בריג'ט בארדו ועוד..

ב22:15 זה התחיל.
הפלליליסט ארוך. בטח גם לא מעניין איש.
20 + שירים אם אני זוכר נכון.
אלבומים אישים, חדשים, סמיתס . הכל.

מוריסי הוא פרופרמר ענק. אין מה לעשות. ההופעה הייתה מהוקצעת לגמריי. בלי פספוסים. בלי בעיות סאונד. הכל דפק, הכל היה מעולה.

נקווה שעוד הופעות יהיו כאלו.

הקול של מוריסי כבר לא אותו קול. יכול להיות שזה המסע הופעות. יכול להיות שזה פשוט ככה. הוא לא מצליח כבר לעשות יודלים . לא לעלות לגבהים של פעם. אבל אין מה לעשות. האיש אגדה.

הופעה של כמעט שעתיים , נגמרה קרוב ל 00:00 בלילה בהדרן הידוע, אך המדהים של There Is a Light That Never Goes out .

מי שלא מכיר עדיין. אני ממליץ להתחיל בסמיתס ולהמשיך למוריסי.

תתחדשו ותהנו.

תמונות מצורפות

• n574452028_813288_838.jpg
    n574452028_813288_838.jpg
    KB 19.2 · צפיות: 285
  • n574452028_813286_187.jpg
    n574452028_813286_187.jpg
    KB 25.6 · צפיות: 451
  • n574452028_813285_9564.jpg
    n574452028_813285_9564.jpg
    KB 28.2 · צפיות: 453
  • n574452028_813283_8992.jpg
    n574452028_813283_8992.jpg
    KB 21.7 · צפיות: 434
  • n574452028_813281_8619.jpg
    n574452028_813281_8619.jpg
    KB 33.6 · צפיות: 475
נערך לאחרונה ב:

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל את ההופעה ראיתי עם ליאור והיה כיף מאוד : )

יה סאללאם ... עזבת את חבני לטובת ליאור ... ?

הגעתי בשעה 19:00 לביתן 1 בגני התערוכה, הקהל נראה לי הגיוני לגמריי להופעה של מוריסי.
מבחוץ כבר הרגשתי גלי קור מתוך האולם, ואמרתי לעצמי "וואלה מזגן, זה כבר היה שווה את הכסף:)"

האולם היה רבע מלא בהתחלה והתמלא לאט לאט . מערכת הסאונד של טורבוסאונד היתה מעולה.
באמצע מאחורי הסאונדמנים נבנה יציע גדול של אנשים שלא השפיע על הסאונד.

ראשונים עלו אסף אבידן והמוג'וז. אחלה להקה. שליאור מתברר הכיר. לא אכביר במילים. הנה קישור:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=75935976

היה רק חצי מהקהל, אבל כבר ראו את מה שמעניין בהופעות של אמנים בסדר גודל כזה. מגוון עצום של אנשים, מכל הסוגים , ובעיקר מכל הגילאים ,מחבר'ה צעירים בני 15-16 עד אנשים בני 50 לפחות.

אחרי השתהות קלה שנוצלה להצטיידות בבירה של ליאור ושל שתיה קלה שלי , עלו הניו יורק דולז.
עוד היסטוריה. אין מה לעשות. נכון פאנק. נכון לא משהו שאני מת עליו. אבל היסטוריה אמיתית. החבר'ה האלו קרעו במות שעוד הייתי בבשא"ש . מומלץ אגב בהוט פריים סרט על הבסיסט שלהם שמשודר מדיי פעם.
הסולן שלהם דיוויד ג'ונסון קרע את הבמה, נראה כמו מיק ג'אגר עם הסמים של קית' ריצראדס. אבל מישהו בן 58 עם כאלו אנרגיות כל הכבוד!
הסאונד היה זוועה באותו רגע. אם אצל אסף אבידן זה היה אחלה, פה זה היה קקופוניה. למה? לא ברור.
קטע יפה אחד היה כאשר הגיטריסט שלהם סילביאן סילביאן שהוא יהודי הודה לכולם שבאו ושהוא חיכה 59 שנה להגיע לישראל .

אנחנו בנתיים יצאנו החוצה, גם כי היה קר באמת , וגם כי המוזיקה קרעה לנו את האוזניים.

חיכינו חיכינו, השמועות אמרו שב22:00 מוריסי עולה.
לא התאכזבנו, ב21:50 נכנסו פנימה, ועל המסך הענק הופיעו קטעים של הRAT PACK , סינטרה, פושעים אמריקאים, בריג'ט בארדו ועוד..

ב22:15 זה התחיל.
הפלליליסט ארוך. בטח גם לא מעניין איש.
20 + שירים אם אני זוכר נכון.
אלבומים אישים, חדשים, סמיתס . הכל.

מוריסי הוא פרופרמר ענק. אין מה לעשות. ההופעה הייתה מהוקצעת לגמריי. בלי פספוסים. בלי בעיות סאונד. הכל דפק, הכל היה מעולה.

נקווה שעוד הופעות יהיו כאלו.

הקול של מוריסי כבר לא אותו קול. יכול להיות שזה המסע הופעות. יכול להיות שזה פשוט ככה. הוא לא מצליח כבר לעשות יודלים . לא לעלות לגבהים של פעם. אבל אין מה לעשות. האיש אגדה.

הופעה של כמעט שעתיים , נגמרה קרוב ל 00:00 בלילה בהדרן הידוע, אך המדהים של There Is a Light That Never Goes out .

מי שלא מכיר עדיין. אני ממליץ להתחיל בסמיתס ולהמשיך למוריסי.

תתחדשו ותהנו.

תודה על הסקירה (Y)

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי,שכחת לדווח איך היה מדד הזיעה,לנוכח הלחות שהייתה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זה פקטור חשוב,כשרואים הופעה בגני התערוכה ובפארק הירקון.

לפני הרבה שנים ראיתי בפארק את טינה טרנר.

אין לתאר את הניחוח,הדביקות,והזיעה הנוטפת.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
... אין לתאר את הניחוח,הדביקות,והזיעה הנוטפת.

אתה רואה ... בדיוק לזה התכוונתי ... למה היית צריך להכניס אותי לדמיונות הללו ... ?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה לדמיין?

אם פול מקרתני יגיע לארץ,לך להופעה,ותוכל לחוות על בשרך,את השילוב הזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

תתחדשו ותהנו.

אם לא היה ברור.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מזגן,עם כמות כזאת של אנשים,לא תמיד מורגש.

אם אתה אומר שהיה קר,אז תתחדש ותהנה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
היה לי אותו בלי כסף בקייב ולא הלכתי, אז בטח שלא אשלם מחיר מופלג (כמיטב המסורת בארץ) לאותו התענוג ...
כניראה שעברתי את הגיל להצטופפות בעמידה עם נערים שבחיים לא שמעו על האמן אך מגיעים כי יש הופעה בפארק, יש נאפס טוב ויש בחורות שתויות.

אגב, לחוות על בשרי זאת לא הבעיה, היות ובד"כ זיעתך שלך לא מפריעה לך.
לחוות על אפי ועל עיני זאת הבעיה ...
אני מזמין אותך אלי לבאסטה בשוק לראות זאת כל יום ...

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
צודק,זה די דוחה לראות הופעות בפארק,אלא אם כן,איזה 12 קומפקטיות נצמדות אליך...

אולי אם זה היה בחינם,היה ניתן לשקול.

נערך לאחרונה ב:

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ככה, כמעט בלי להרגיש מכרו כאן deep purple ארבע הופעות מלאות, 3 מהן בקיסריה..
מישהו יודע מי נותר מההרכב המקורי?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור