היכונו לפנל הענקים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
הפואנטה במפגש הזה הינה בעיקר חברתית, מן פעילות של חברי הפורום למען החברים האחרים , אין לנו שום פרטנציות להיות מדענים בתחום ,או שיש לשיטת הבדיקה או למסקנות או לכל מה שיתרחש בכדי להשפיע על עולם האודיו ,גם המסקנות שיופקו לגבי מכשיר זה או אחר תופסות למערכת ולחדר בשימוש , 12 איש בחדר משמעותם טון שלם של בשר ועצמות שמשפיע מאוד על החדר והצליל (12 קולטי בסים),
קחו את זה בקלות חברה , ממילא הemm שלי יפרק כאן את כולם!(סתאאאאם!!!!!)
ביננו מה שרצינו בעיקר זה שמח בפורום ! והנה לפי הכניסות ,ועוד לא התחיל כלום ,והשימחה בעיצומה , מה רע?

לא רע,סבבה.:כל-הכבוד:

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
שהפלש יעבוד.

הפלש תוקן ואפשר לצרף גם נגן שבטח ייעשה ביה"ס לכל הנגנים האקזוטיים, טוב אולי לא , ייתכן שכן. באוזניי כנראה שהוא האחד ויחיד ולא חשוב מה תשמעו שם.
רק שיהיה לנו אקשן בקבוצת תמיכ....... סליחה בפוררום שלנו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,575
נקודות
113
מחר היום הגדול!
אין לנו את המטרונום מכיוון שבעליו השתפן מחשש שיפגע בסיכויי מכירת המכשיר בעתיד ,עקב חוות דעת לא מקצועית!
בבדיקה של הקונקטורים,התברר שזקוקים לrca ארוך המיוחד ,לכן נישתמש בניאוטק הפרטי של שניצל מדגם סהרה באורך 3 מטר .
יש לנו פרגוד נפלא בצבע אדום !
כל בקשות האיחור נדחות , הדלתות ינעלו סופית ב 10~10,15 ,
לא קיבלתי שום התיחסות לגבי צלם מליאור קורן או מנמר , מקווה שיעמוד בדיבורו "
כנל לגבי יאיר תמם שהבטיח לענות סופית מתי יבוא.
על זה אימי ז"ל היתה אומרת "מלבנה לא יוצאית חמאה" .

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אין לנו את המטרונום מכיוון שבעליו השתפן מחשש שיפגע בסיכויי מכירת המכשיר בעתיד ,עקב חוות דעת לא מקצועית! "[/B] .
הצעתי לך את המטרונום cd one tube לפני שבוע ואפילו לא התיחסת להצעתי. אז בלי תירוצים, אם רק היית רוצה, היה לך בבית בשבת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,575
נקודות
113
הצעתי לך את המטרונום cd one tube לפני שבוע ואפילו לא התיחסת להצעתי. אז בלי תירוצים, אם רק היית רוצה, היה לך בבית בשבת.
שאלתי את ניל בקשר, אמר לי שלא מיוצר .זה לא תרוץ!
אז לא יהיה מטרונום ,גם ככה אין מקום בשידה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שאלתי את ניל בקשר, אמר לי שלא מיוצר .זה לא תרוץ!
אז לא יהיה מטרונום ,גם ככה אין מקום בשידה.
לומר על ה cd one tube של מטרונום שאינו רלונטי מכיוון שאינו מיוצר יותר, זה כמו לומר על 911 של פורשה שהוא אינו רלונטי כאשר עושים השוואה בין מכוניות מרוץ. ה tube סהכ בין שנתיים, וזה שיצא דגם חדש לפני חודש ועדיין לא הגיע לארץ, לא פוסל את ההשתתפות של זה המדובר.
בכל אופן, לא ברור מי הבעלים של המטרונום שמפחד מביצועיו שאיתו דיברת, אבל מי שיש בבעלותו מכשיר של החברה הזאת אינו צריך לחשוש משום חברה אחרת שקימת על הכדור, בטח לא מכשיר של emm שאינו בטופ של החברה.
שיהיה בהצלחה מה שלא תעשו:בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.

למען הסדר הטוב.
אלדר לא אמר שהמוצר אינו רלוונטי אלא שעצם העובדה שהוא לא מיוצר אינה מהווה תירוץ לכך שלא יהיה נוכח. כלומר: הוא חושב שהנגן כן היה צריך להיות במבחן.

אבל אתה, כהרגלך בקודש, ישר תוקף.

לגבי המטרונום - מכשיר מצוין, מעולה. אבל עדיין, יש לו לא מעט מתחרים והיה שווה להשוות אותו לכמה מהם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,575
נקודות
113
לומר על ה cd one tube של מטרונום שאינו רלונטי מכיוון שאינו מיוצר יותר, זה כמו לומר על 911 של פורשה שהוא אינו רלונטי כאשר עושים השוואה בין מכוניות מרוץ. ה tube סהכ בין שנתיים, וזה שיצא דגם חדש לפני חודש ועדיין לא הגיע לארץ, לא פוסל את ההשתתפות של זה המדובר.
בכל אופן, לא ברור מי הבעלים של המטרונום שמפחד מביצועיו שאיתו דיברת, אבל מי שיש בבעלותו מכשיר של החברה הזאת אינו צריך לחשוש משום חברה אחרת שקימת על הכדור, בטח לא מכשיר של emm שאינו בטופ של החברה.
שיהיה בהצלחה מה שלא תעשו:בעד:
תגיד. מה יש לך?
לא רצה החבר להביא המטרונום ,היבואן מבקש לא לקחת המטרונום שדיברת ,ה emm שלי במקרה הוא כן הטופ של emm , אז מה אתה מבלבל את הוובוס במין תוקפנות שכזו ,
אם היה תלוי בי היה מטרונום , אבל לא התאפשר לצערי , אבל גם ככה לא היה מקום על המזנון .

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תגיד. מה יש לך?
לא רצה החבר להביא המטרונום ,היבואן מבקש לא לקחת המטרונום שדיברת ,ה emm שלי במקרה הוא כן הטופ של emm , אז מה אתה מבלבל את הוובוס במין תוקפנות שכזו ,
אם היה תלוי בי היה מטרונום , אבל לא התאפשר לצערי , אבל גם ככה לא היה מקום על המזנון .
אם אני מבין את מה שאתה כותב, אז ניל ביקש ממך לא לשתף את המכשיר? זה מעניין. צר לי אם הובן שזו תוקפנות מצידי ואני מתנצל, חלילה, לא הייתה כל כוונה כזאת מצידי, אבל אם אתה מקבל פקודות מיבואן, מי אני סיסבך אותך איתו. אגב, אם לך יש את הטופ של emm אז מה יש אצל עמיר קיסנר בבית? לא שזה כל כך חשוב סתם מתוך סקרנות?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
//

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לא הייתה לך כוונות להיות תוקפן, אבל אתה מכניס בקטנה ששניצל "מקבל פקודות מהיבואן" ?

תגיד לי מה רע בלפרגן פעם?
למה להסתכל על מה לא היה על המזנון ולנסות לחקור מדוע, ולא להסתכל מה כן היה שם ולפרגן למי שהביאו את הציוד?
למה שמישהו יעשה משהו אם בכל פעם יבוא איזה חוכמולוג ויעיר הערות חכמות כאלה?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לא הייתה לך כוונות להיות תוקפן, אבל אתה מכניס בקטנה ששניצל "מקבל פקודות מהיבואן" ?

תגיד לי מה רע בלפרגן פעם?
למה להסתכל על מה לא היה על המזנון ולנסות לחקור מדוע, ולא להסתכל מה כן היה שם ולפרגן למי שהביאו את הציוד?
למה שמישהו יעשה משהו אם בכל פעם יבוא איזה חוכמולוג ויעיר הערות חכמות כאלה?
מה אתה רוצה? זה מה שהוא כתב בעצמו.
אף אחד לא חוקר כלום, אבל ששני חברי פורום כותבים שיש להם מטרונום, ושאין בעיה להקפיץ אותו להשוואה ואף אחד לא התיחס למה שכתבו, ואחר כך כותבים שאין מקום על השידה או שיבואן נתן פקודה לא לשתף את המכשיר זה נשמע עקום מבין?, סהכ לא כזה סיפור, אבל צריך להעמיד דברים על דיוקם..

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
אולי גם תסביר איך בוחנים ציוד בחדר עם טיפול אקוסטי,שבולע כאן ומפזר כאן,הרי זה גם מיועד ,נניח לנגן של בעל הבית?

זאת כמובן טעות לוגית נפוצה שאין לה אחיזה במציאות. טיפול אקוסטי אינו מטפל במערכת כלל אלא בחדר של בעליה. בחדר מטופל נכון, כשהדגש הוא על נכון, תוכלו לשמוע ביתר בירור את ההבדלים בין המערכות השונות עד לרמת הרזולוציה הגבוהה ביותר.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יואב.

האם rc הוא גם נחשב לטיפול אקוסטי בענייך?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,823
נקודות
113
האם Sync הוא אכן רב-אקוסטיקאי יואב שדמה, בכבודו ובעצמו?

לכבוד הוא לי.
(ורד)
עמיר

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
האם rc הוא גם נחשב לטיפול אקוסטי בענייך

התשובה היא כן. רום קורקשן הוא תהליך באלקטרו אקוסטיקה שעוסק בשימוש בפילטרים אנלוגיים או דיגיטליים לשינוי בהתנהגות רמקולים בסביבה גיאומטרית סגורה. האם אני אוהב את התהליך? עדיין לא... יש כמה בעיות שעדיין לא נפתרו גם במערכות התיקון המתקדמות ביותר. ומה שיותר היא אינה "תרופה" כפי שאוהבים למכור אותה. רום קורקשן היא מערכת המודדת את התנהגות החדר במישור התדר וכיום התקדמו לתחילתה של מדידה מתקדמת בתחום הזמן ומתיימרת להציע פתרון שיענה על הקשר הפיזי של רמקול-חדר. אולם, מנסיוני בחדרי האזנה, מעבר לבעיות אלו מתקיימת בעיה אחת החוזרת על עצמה והיא זמן הדהוד/תדר הנמדד ובא לידי ביטוי במפל התדרים. התיקון המתבקש הוא שינוי בהתנהגות החדר בתחומים בהם יש הדהוד "לא נכון" שיכול להפתר רק בקיצור זמני הדהוד תוך המרת האנרגיה בתחומי התדרים הרלוונטים ליצירת במת סאונד אחידה וטבעית. תיקונים אלו, שאינם מתערבים בהתנהגות הרמקול או המקור או ההגברה או הכבלים או או או מציעים מספר יתרונות בולטים: המערכת נשמעת כפי שהיא אמורה להשמע, החדר יהיה נכון לכל מערכת ולכל רמקול וחשוב יותר - במת הסאונד, הרוחב הסטריאופוני ועומק הבמה יהיו גדולים ויציבים משמעותית מהתיקון האלקטרוני בן זמננו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה.

במילים אחרות, ופשוטות יותר, אתה טוען שלא נכון להתערב במערכת אם כי נכון יותר להתערב בחדר.

כלומר.
במקום לתקן את החדר מתקנים את המערכת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,575
נקודות
113
תודה.

במילים אחרות, ופשוטות יותר, אתה טוען שלא נכון להתערב במערכת אם כי נכון יותר להתערב בחדר.

כלומר.
אבל זה טוב כשאי אפשר לתקן את אישתך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חחחחחחחח הרגת אותי.

אגב.
ראיתי לא מעט טיפולים אקוסטים שמתמזגים יפה עם עיצוב.
אני מתגעגע למערכת שלך עם שני ה-cat ובלי ה-rc.
יש מצב לארגן את העניין לשעה שעתיים כשאני מגיע?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,823
נקודות
113
תודה.

כלומר.
אם הבנתי נכון, זה לא מה שהוא אומר, אבל זו וריאצייה משעשעת :)

מה שהבנתי מדבריו הוא שהטכנולוגייה של RC שקיימת כיום עדיין לא מספיק טובה -- מטפלת רק בענייני תדר ולא בענייני זמן הדהוד (שבעצמו תלוי בתדר).

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור