היה מאוד ארוך אבל לבסוף התחדשתי !!!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש,
בטוחני שרכבי המ' מצוינים,
יופי של בחירה .

שניצל אתה באמת עצבני הא;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תסביר אולי מה נראה כאן מעולה?כל הטעויות ,מזנון, טלויזיה,קרוב לקיר,שולחן קפה ,אין קירות מהצדדים,מכשירים בבלגן אחד על השני,אפילו סנטר יש לנו בין הרמקולים,ואתה כותב שמעולה,
למה שבמקום זה אולי תסביר שהמסביב עושה חצי מהצליל ולאו דוקא המכשירים.
לא מעולה בכלל,לך ותסדר הבלגן ,לא יודע לאן תזיז מה,ולמי תמכור המזנון,ומה יחסום הרמקול אם תסחב אותו החוצה(חנקת האמא שלו),"ככה לא בונים חומה"
נ.ב
אין כאן התיחסות לאיכות מרכיבי המערכת ,שבטוחני שהם מצויינים,אבל מכיוון שיש תמונות,באה המחשבה"מה זה זה"?.

התייחסתי לצילומים של כרמי ולכך שירון בדרך הנכונה ברמת הרכיבים.

את הויכוחים שלי עם ירון על המזנון תוכל לשמוע בכל שיחת טלפון שלנו. אפילו הצעתי לו גרזן במתנה ממני. :D

מהרגע שירון חיפש מערכת אמרתי לו שקודם יעיף את המזנון ואחר כך יתחיל לחפש. :)

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
תסביר אולי מה נראה כאן מעולה?כל הטעויות ,מזנון, טלויזיה,קרוב לקיר,שולחן קפה ,אין קירות מהצדדים,מכשירים בבלגן אחד על השני,אפילו סנטר יש לנו בין הרמקולים,ואתה כותב שמעולה,
לא מעולה בכלל,לך ותסדר הבלגן ,לא יודע לאן תזיז מה,ולמי תמכור המזנון,ומה יחסום הרמקול אם תסחב אותו החוצה(חנקת האמא שלו),"ככה לא בונים חומה"
נ.ב
אין כאן התיחסות לאיכות מרכיבי המערכת ,שבטוחני שהם מצויינים,אבל מכיוון שיש תמונות,באה המחשבה"מה זה זה"?.

(Y)(Y)(Y)
:D:cool::D

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שניצל כתב

נמר כתב

מצאו את ההבדלים בין החומות.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
נמר שבוע טוב וואלה אחי אני רוצה מזנון כמו של אלדר !! כמה עולה איפה אפשר לקנות כזה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שניצל כתב

נמר כתב

מדובר במקרים שונים לגמרי.

הרמקולים אצל אלדר עומדים לפני המזנון, המזנון משוכך על ידי בולמי זעזועים זהים לאלה של הרמקולים, כל מכשיר יושב על פלטת שיכוך שאחד מהם, הנגן, יושב על פלטת שיכוך של SRA, דלתות המזנון המתרוממות ננעלות בקצה הפעולה שלהם למען לא ירשרשו ונסגרות על גומיות מאותה סיבה.

דבר שני.
המזנון אצל אלדר נמוך מאוד על מנת שלא יפגע בבמה.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
נ.ב

שניצל בוקר טוב
הקפה היה טוב הבוקר ? (אני מבין שהיה יום קשה אתמול ?):)
לפי התגובה הייתי חושב שאתה צמחוני, אבל הכינוי לא מתאים..

לי כנראה יש סדר עדיפות שונה מרוב תושבי הפורום האחרים (כנראה בגלל שאני לא אדיופיל)
כאשר החלטתי שהמערכת תהיה בסלון ולא במקום אחר היו מגבלות שאיתם צריך להסתדר – הסלון שלי עד שעתיים ביום וכל השאר של הילדים/משפחה
המערכת צריכה להשתלב בסלון ולא להתאים את הסלון למערכת
ה"מחיר" של הוצאת המזנון היה לדעתי גדול מידי לחיי הבית למרות שאפילו אשתי התחילה להשתכנע שזה אפשרי
TV וסנטר – המערכת בסלון ולכן היא חלק ממערכת הק"ב
קיר צידי, שולחן קפה – זה הסלון ואני אוהב קפה
מיקום הרמקול – כל שינוי יפריע לכניסה לסלון או למרפסת לכן לא ניתן
בלגן במכשירים – הכול עדין בבדיקת מיקום ולא סופי – היתי אמור כבר לקבל את הסנטר החדש שהוא קטן יותר ויכנס למדף ואז הפרה לא יהיה על המגבר...
המטרה הייתה להצליח ולמצוא מערכת אשר תישמע טוב (ואפילו טוב מאוד) בתנאים הקיימים ולא להתאים את התנאים או את המשפחה למערכת – ואני יחושב שהצלחתי
יש לי אפילו אפשרות להעביר את המערכת לחדר אחר יעודי בקומה השנייה או לעבור לדירה אחרת בקומה אחת למטה (דירה שלמה רק לי ולמערכת) אבל העדפה שלי למרות כל המגבלות להישאר בסלון (יחד עם כולם) ...

והכי חשוב אני מרוצה מהמצב הקיים (lol)(lol)(lol)
ירון

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
שניצל כתב

נמר כתב

לשים משטח בוהק מלא בזכוכית (LCD) בין הרמקולים - זה בעיניך שיא התיכנון האודיאופילי???

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ליאור.

המסך הוא לא בין הרמקולים, הוא מאחורי הרמקולים.

לידיעתך ולידיעת יהודה.
הרמקולים של אלדר מרוחקים 2 מטר מהקיר האחורי בעוד המזנון עומקו 60 ס"מ מרוחק 20 ס"מ מהקיר האחורי.

זה אומר שהרמקול עומד 1.2 מטר לפני המזנון ו-1.9 מטר לפני המסך - מה רע?

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
שניצל בוקר טוב
הקפה היה טוב הבוקר ? (אני מבין שהיה יום קשה אתמול ?):)
לפי התגובה הייתי חושב שאתה צמחוני, אבל הכינוי לא מתאים..

לי כנראה יש סדר עדיפות שונה מרוב תושבי הפורום האחרים (כנראה בגלל שאני לא אדיופיל)
כאשר החלטתי שהמערכת תהיה בסלון ולא במקום אחר היו מגבלות שאיתם צריך להסתדר – הסלון שלי עד שעתיים ביום וכל השאר של הילדים/משפחה
המערכת צריכה להשתלב בסלון ולא להתאים את הסלון למערכת
ה"מחיר" של הוצאת המזנון היה לדעתי גדול מידי לחיי הבית למרות שאפילו אשתי התחילה להשתכנע שזה אפשרי
TV וסנטר – המערכת בסלון ולכן היא חלק ממערכת הק"ב
קיר צידי, שולחן קפה – זה הסלון ואני אוהב קפה
מיקום הרמקול – כל שינוי יפריע לכניסה לסלון או למרפסת לכן לא ניתן
בלגן במכשירים – הכול עדין בבדיקת מיקום ולא סופי – היתי אמור כבר לקבל את הסנטר החדש שהוא קטן יותר ויכנס למדף ואז הפרה לא יהיה על המגבר...
המטרה הייתה להצליח ולמצוא מערכת אשר תישמע טוב (ואפילו טוב מאוד) בתנאים הקיימים ולא להתאים את התנאים או את המשפחה למערכת – ואני יחושב שהצלחתי
יש לי אפילו אפשרות להעביר את המערכת לחדר אחר יעודי בקומה השנייה או לעבור לדירה אחרת בקומה אחת למטה (דירה שלמה רק לי ולמערכת) אבל העדפה שלי למרות כל המגבלות להישאר בסלון (יחד עם כולם) ...

והכי חשוב אני מרוצה מהמצב הקיים (lol)(lol)(lol)
ירון

מילים כדורבנות (Y)
תתחדש ותהנה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניצל כתב

נמר כתב

יהודה!
יפה התאמצת,שניצל כתב,נמר כתב,חפרת בגלריות,נו ונשאלת השאלה -אתה לא רואה הבדל?
או שסתם נחמד לך לשלוח חץ קטן וקטנוני,
חבל שלא שמת שתי התמונות אחת ליד השניה,אז היה יותר קל "למצוא ההבדלים".
אני עדיין חושב שכאן זה אתר אאודיו,ולמרות האנטגוניזם הקל שאני מעורר בדברי הקודמים מצד כמה חברים
צדיקים ,יש מצב לפעמים להערה קטנה למרות ה"תתחדש ותהנה" של צדיקים אלו,

נערך לאחרונה ב:

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שניצל היקר מאיפה משיגים כזה מזנון כמה עולה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניצל היקר מאיפה משיגים כזה מזנון כמה עולה?
מזמינים אצל נגר,עולה בערך בצבע קצת פחות מ15000 ,3 קלפות שנכנסות מלמעלה לתוך הארון,ועוד זוג דלתות רגילות משני הצדדים,הגובה 60 ס"מ .
אצלי הוספתי עוד 8 רגליים של פיניט אלמנט שנקראים cerabase שמחירם כ-500 יורו לרביעיה,
כלומר רק רגליים 1000 יורו,
בכללי כ20000 שח ,וכל זאת כי לאישתי נמאס לראות "מסגריה" בסלון.
האורך כ-320 סמ.
נשמע לא רע יחסית למזנון,ולא רוצה לדבר על המשקל שלו כשהוא מלא.
תרצה לבוא לראות,תמיד מוזמן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לשים משטח בוהק מלא בזכוכית (LCD) בין הרמקולים - זה בעיניך שיא התיכנון האודיאופילי???
למי אתה פונה כאן,לירון,לנמר ,ליהודה ,או אלי?

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
ראשית קוראים לי ליאור ולא לירון.

שנית, כאשר השתמשתי בתכנה הזאת:
http://www.positive-feedback.com/Issue8/cara.htm

אחת העצות שלה הייתה לתלות בדיוק במיקום של הLCD שלך (יחסית לחדר) - מעין בד או שטיח קיר ע"מ לבלוע החזרים. זו הייתה המלצה כללית מכיוון שהתכנה לא מצאה הרבה פגמים בחדר שלי (הטופולוגיה שלו הוזנה במלואה לתכנה - לוקח די הרבה זמן, אבל מעניין).
אני חושב שתליה של LCD בדיוק באותו מקום - שעושה בדיוק עבודה הפוכה ...

2 מילים על גורואים של אקוסטיקה:
http://www.tnt-audio.com/clinica/room_acoustics1_e.html

ואם כבר עושים את הדבר הנכון, אז בסטייל:

http://tvfurniturezine.com/2009/08/21/tv-lifts-enhance-decor-in-any-room/

שיהיה לך לילה מצויין,

ליאור.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור