הטרלה: מערכת או מוסיקה?

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אני אעדן קצת את הבחירה
20 תקליטים לבחירתך עם המערכת הטופ של הטופ למשך שנה
או
סטרימר מגבר ורמקולים עד 2000 שח עם ספוטיפיי מלא שוב לשנה

אני הייתי בוחר 2
לי יש בעיה שאם אני שומע שיר יותר מפעמיים או שלוש רצוף אז זה מתחיל לשגע אותי.
לכן אצלי הברירה היא טריוויאלית.
וגם ברמת ההשפעה על הרגש, אמפירית אצלי זה קורה יותר בקורלציה למוזיקה ולמילים ופחות לאיכות המשדר.
יתכן שזה קשור לזה שאני גם יוצר מוזיקה ולא רק מאזין פסיבית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
רק השבת הזו (התעוררתי מוקדם)
עם הכוס קפה,
יצא לי להקשיב ל 3 אלבומים שלא הקשבתי להם מימיי, אך קבלתי טעימה מהם בשבוע שעבר בביקור שהייתי.

כיף להחשף למוזיקה חדשה ובמיוחד שהיא גם מרגשת.

יש לי בארסנל את האלבומים האהובים עלי
95% מהם לא אודיופילים בשיט.
פשוט נהנה מהם/גדלתי עליהם ותמיד ילוו אותי גם עם עשרות האלבומים החדשים שאני צורך כל כמה זמן...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לשאלתך , אם באפשרותי להאזין למוסיקה מה שרוצים דרך טרנזיטור של פעם (לצורך העניין נגיד ברמקול של הסלולרי)
או להאזין פחות במערכת איכותית אז הייתי בוחר את המערכת האיכותית ולהאזין פחות, או לא להאזין בכלל, ובעיקר למוסיקה שאני אוהב, לא רוצה לקלקל אז זכרון החוויה...רמקול סלולרי (או טרנזיטור של פעם) פשוט יקלקלו לי ההנאה..
אגב, בסלולרי אם אני מאזין, אז רק ל FLAC ודרך אוזניות ראש איכותיות ...

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לפעמים משמיעים לי קטע שאני אוהב דרך הרמקול של הצרצר (זה הרמקול של הסלולרי ) וזה צורם לי במידה כזאת שאני מעדיף לא לשמוע..

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
לפעמים משמיעים לי קטע שאני אוהב דרך הרמקול של הצרצר (זה הרמקול של הסלולרי ) וזה צורם לי במידה כזאת שאני מעדיף לא לשמוע..
גם אני לא סובל את הצרצר האייפוני, וגם לא את זוג רמקולי ההום פוד מיני של אפל שקניתי וטעיתי וממוקמים ללא שימוש ליד המחשב בחדר השינה. אני מעדיף להקליד ממש עכשיו ולהגביר את המערכת בסלון והעיקר לא להפעיל את ההום פוד מיניז׳. ממתין בקוצר רוח להשקה הקרובה של ההום פוד הגדולים דור 2 שצפוייה בסוף 2022 תחילת 2023. אהבתי מאוד את רמקולי ההום פוד המקוריים ועד היום אני מצטער שלא קניתי בזמן ביבוא מקביל זוג כאן בארץ כשהם היו זמינים בכמה חנויות. הייתי צריך לעשות את זה בקיץ 2018 לאחר ששמעתי את ההום פוד בחנויות בחו״ל, ונדהמתי מאיכות הצליל, כמובן ששמעתי בכל ההדגמות רמקול הום פוד יחיד ואני יכול רק לתאר לעצמי איך הום פוד דור 2 יישמע בסטריאו. ואני מקווה מאוד שאפל העולמית יאפשרו לשווק את הום פוד דור 2 ביבוא רשמי בישראל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור