הטעויות שלכם!

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אז מה אתה בא לאמר גיא, שיש לי אוזניים סתומות???לא יפה גיא

לא הבנתי את הכללים: לך מותר להשמיץ את אוזניהם של אחרים שחושבים אחרת ממך אבל לאחרים אסור להשמיץ את שלך?

אז כן, אם הסדרה הראשונה של טריאנגל לא נשמעת לך בהירה אני ממליץ על בדיקת אוזניים שתבדוק באיזה תדר בקצה העליון של הסקאלה אתה כבר לא שומע.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ילדים, לא לריב, מספיקות הטעוייות שנעשו באודיו, לא צריך להוסיף טעויות מסוג ההשמצות וההעלבות :)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
3. הטעות הכי גדולה, להכניס הבייתה אנשים עם אנרגיות לא טובות. גורם למערכת לא להשמע משהו.

וואלה? זה מעניין. צוחק!

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
עוד שירשור אונניה... נו, יאללה, נזרום:

הטעויות מדורגות לפי סדר החשיבות, מהכי פחות להכי הרבה:

* * חשבתי שמגבר אוזניות של ניים הולך עם גרדו. מזעזע. (לפני 4 שנים]
מתנוש,איזה מגבר ואיזו אזניה? כי אצלי זה match from heaven. ניים -headline 2 וגרדו-gs1000 וזאת לאחר בדיקה די מקיפה.
לגופו של שרשור-
יכול להיות שזה המזל שלי ,ברם,אני מאז תחילת דרכי בענף, עם ניים ודיטון ורק עליתי בשרשרת המזון של ניים,עד לנירוונה הפרטית שלי:מאזין:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נזכרתי בעוד אחת :).

מכרתי רמקול מאוד נדיר שמאוד אהבתי כי הייתי זקוק לכסף. למזלי לאחר מס' שנים הצלחתי לקנות את אחיו הגדול שנשמע לא פחות טוב.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אף אחד לא רב, גיא עקץ הוא הבין שהוא עקץ וחזר בו
(lol)(lol)(lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אף אחד לא רב
אז יש לפחות איזה כומר? גורו? משהו?

סתאם -- הסיפור על השלוליות של הביצים והכומר הזכירו לי את הסיפור על הכומר שיושב בצד אחד של תא הווידויים, וכשהוא שומע שמישהו נכנס לצד השני, הוא שואל באדיבות ובלבביות: במה אוכל לעזור, בשם האב, הבן ורוח הקודש?
אין מענה, רק כל מיני רעשים מוזרים. הכומר חוזר על שאלתו, פעם ופעמיים, בתהייה הולכת וגוברת.
באיזשהו שלב המישהו בצד השני אומר בתיסכול ניכר "אוף, שיט! גם כאן אין נייר טואלט!"

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
גם אני ניזכרתי שאי שם בתחילת שנות השמונים רכשתי מערכת יקרה זאז
הגברה של לקסמן שנחשבה למציינת, טיפ של טיאק שגם אז נחשב למוביל
טיונר של לקסמן,CD של קנווד,פטפון כבר היה ואקולייזר משובח של NAC (אם אני לא טועה בשם עברו הרבה שנים...)
בכל אופן אקולייזר מתקדם שכבר אז הייתה לו מערכת לכייל אוטומטי של תדרים על ידי מיקרופן
אבל מה? נישמע גרוע -לא הבנתי למה, אבל ידעתי שעשיתי טעות ברכישת הרמקולים-משהו של ווסטרה.

ביקור קצר אצל רפי האוזמן בחנות הישנה שלו בתל אביב וחזרתי עם ארגזים גדולים לבית
את ווסטרה מסרתי במתנה לחבר.

הקוריוז שהתלבטתי בין ווסטרה לבוז 301 :O

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
עוד שירשור אונניה... נו, יאללה, נזרום:

הטעויות מדורגות לפי סדר החשיבות, מהכי פחות להכי הרבה:

* * חשבתי שמגבר אוזניות של ניים הולך עם גרדו. מזעזע. (לפני 4 שנים]
מתנוש,איזה מגבר ואיזו אזניה? כי אצלי זה match from heaven. ניים -headline 2 וגרדו-gs1000 וזאת לאחר בדיקה די מקיפה.
לגופו של שרשור-
יכול להיות שזה המזל שלי ,ברם,אני מאז תחילת דרכי בענף, עם ניים ודיטון ורק עליתי בשרשרת המזון של ניים,עד לנירוונה הפרטית שלי:מאזין:

וואלה. גם אצלי זה היה GS1000 ו- NAIM HEADLINE. לדעתי 1, לא 2. היה מזעזע. צורמני, קר, וחד מדי. וזה לא שאני אוהב צליל עייף ומרוח. ממש לא.

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
קניתי רסיבר סטריאו של Yamaha עם CD תואם ורמקולים של Wharfedale (לא מהמוצלחים), כשהיתה לי עדיין אצל ההורים המערכת הישנה שלי, AR92 מחוברים ל-Luxman R1050, שחשבתי שהיא מערכת ישנה וגמורה.

אחרי שהצליל של החדשה תסכל אותי במשך שבועיים, השמשתי את המקורית, ומכרתי את החדשה.

עוד טעות, קניתי nOrh 5.1 בלי לשמוע, כהימור, כי היה חבר שחזר ויכול היה להביא אותם. רמקולים פ'סדר, אפילו טובים, אבל לא היו שווים את הטירחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור