החלפת מוצרים בקצב גבוה מצד החברות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נתקלתי לאחרונה בטרוניות על הקצב הגבוה שבו חברות מחליפות מוצרים טובים וקימים,ואז האאודיופיל האומלל מוצא עצמו עם מוצר OUT OF PRODUCTION שלא עושה טוב למחיר יד שניה.
האמת היא שלחברות אין ברירה ,נניח שלחברה מסוימת היה מוצר ניפלא שזכה לביקורות סוערות שהביא בעקבותיו גל מכירות לכל האודיופילים המבקשים את המיטב.
מה יקרה כעבור שלוש וחמש שנים שלא לדבר על יותר.
המוצר ישקע בשיממון עיתונאי וציבורי והמכירות ירדו לאפס,זו הסיבה שיש לנו מוילסון MARK 1 2 3 4 5 ולאחריו יוצא שם חדש שגם הוא בתורו יקבל מלא MARKS ,
זו הדרך של החברות לקבל עיתונות מתענינת וציבור המשתוקק למוצר חדש אפיולו הוא פחות טוב מהראשון.
הנה קונרד גונסון יצרו פרה אמפליפייר בשם ART ומאז הוחלף המכשיר האגדי הזה בACT ולאחריו GMT אבל אחרי מספר שנים מכיוון שהמוניטין של המכשיר האגדי לא שכח החליטו למחזר את השם ART הפעם במגבר,בתקווה שהשם יעורר את הסערה שלוותה את המכשיר המקורי(LEGENDERY ).
וככה המצב שבין יהלום פה ושם החברות מוציאות ים של אבנים פשוטות אבל נוצצות.
כל מה שנותר לאאודפיול החכם לעשות הוא למצוא דווקא את ה"אגדתיים" הללו ולא להתרגש ממחירם בשוק ומשלל המודלים החדשים.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כמו שכתבתי

כאן
http://www.dtown.co.il/forum/12207-מס-טלפון-של-מיכאל-בונה-מגברי-מנורות-3.html
על VAC כדוגמא בלבד.
99.89% מהחברות אודיו -אין להם מה לחדש.
אילו הטובות יודעות לעשות דגם עד 4 טובים. זהו
כל השאר זה כדי להוציא דגם כל שנתיים , להדביק לו מאמר ותערוכה ואז רואים אודיופילים קונים את המוצר ומצטטים את אותם שטויות\שקרים שאחרים כתבו על המוצר. אחרים= כותבי מאמרים או שליחים מטעם.
רוב האודיופילים ישדרגו בגלל שמה שמעניין אותם זה לא המוזיקה ואפילו לא הסאונד.
יש להם בולבולון קטן והם פוחדים מהמוות והם מחפשים משמעות לחייהם הלא מאוד מוצלחים.
אז,, משדרגים (על פי מה שדחפו להם:O), מהללים ומשתפכים בכל הפורומים שניתן כי אחרת אין טעם לקניה, אוכלים אותה בהמשך כאשר מבינים שהמוצר הוא לא "פגז קומפוט" אלא איזה דרדלה, ובשקט בשקט משחררים ללוחות הדוממים.
בין לבין אפשר לתקוף יבואן מזדמן.
מה לא ראינו כאן בפורומים- בריונים שיאיימו אם מישהו חושב שמה שיש להם זה דרייק, טרולים בדמות חברים של,מסכנים שחושבים שרק הם מבינים איך הסאונד האמיתי צריך להשמע, שקרנים, "ילדים" שקונים רמקול מדפי ומצהירים שיש לו בס סופני (כי החברה כתבה את זה באינטרנט) אחר משדכים לזה איזה סאב דרדלה ועוד ועוד.
אז אם אילו הלקוחות, צריך להאכיל אותם טוב טוב את הנקניק

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כאן
על VAC כדוגמא בלבד.
כל השאר זה כדי להוציא דגם כל שנתיים , להדביק לו מאמר ותערוכה ואז רואים אודיופילים קונים את המוצר ומצטטים את אותם שטויות\שקרים שאחרים כתבו על המוצר. אחרים= כותבי מאמרים או שליחים מטעם.
יש להם בולבולון קטן והם פוחדים מהמוות והם מחפשים משמעות לחייהם הלא מאוד מוצלחים.
אז,, משדרגים (על פי מה שדחפו להם:O), מהללים ומשתפכים בכל הפורומים שניתן כי אחרת אין טעם לקניה, אוכלים אותה בהמשך כאשר מבינים שהמוצר הוא לא "פגז קומפוט" אלא איזה דרדלה, ובשקט בשקט משחררים ללוחות הדוממים.
)
מה לא ראינו כאן בפורומיםצודק מאוד(ורד- בריונים שיאיימו אם מישהו חושב שמה שיש להם זה דרייק, טרולים בדמות חברים של,מסכנים שחושבים שרק הם מבינים איך הסאונד האמיתי צריך להשמע, שקרנים, "ילדים" שקונים רמקול מדפי ומצהירים שיש לו בס סופני (כי החברה כתבה את זה באינטרנט) אחר משדכים לזה איזה סאב דרדלה ועוד ועוד.

צודק מאוד(ורד)
וגם די ברור מהבחירות שלך בציוד שאינך במרדף אחרי התחדשות ,ונהנה ממה שיש לך,ולמרות זאת לא צריך לשלול ציוד מודרני וחדש (שלאו דווקא מתוכנן עיי יפני זקן שגר במנזר שחצי מזמנו מתכנן פרה בודד במשך 30 שנה ובחצי השני מתמחה באומניות לחימה)שמתוכנן עיי מהנדסים צעירים ומבריקים.
לדוגמה הפרהאמפליפייר שלAYRE .

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ממממ....מוזר מאוד.

יש לי בולבול קטן (פצפון)
אני מת מפחד מהמוות
החיים שלי כלל לא מוצלחים ואני מחפש להם משמעות (אולי אחזור בתשובה או אלך ללמוד אצל הרב מוטי אילון?)

...ועדיין אני לא משדרג בסיטונות ולא שידרגתי כבר המון זמן.

דוקטור, הכל בסדר אצלי?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ממממ....מוזר מאוד.

יש לי בולבול קטן (פצפון)
אני מת מפחד מהמוות
החיים שלי כלל לא מוצלחים ואני מחפש להם משמעות (אולי אחזור בתשובה או אלך ללמוד אצל הרב מוטי אילון?)

דוקטור, הכל בסדר אצלי?

מצטער אין לי ידע מספיק לעזור לך בבעיות החמורות שהעלת
אבל
נראה לי שכבוד הרב מוטי, יוכל לתת לך מענה טוב יותר

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
כאן
על VAC כדוגמא בלבד.
מה לא ראינו כאן בפורומים- בריונים שיאיימו אם מישהו חושב שמה שיש להם זה דרייק, טרולים בדמות חברים של,מסכנים שחושבים שרק הם מבינים איך הסאונד האמיתי צריך להשמע, שקרנים, "ילדים" שקונים רמקול מדפי ומצהירים שיש לו בס סופני (כי החברה כתבה את זה באינטרנט) אחר משדכים לזה איזה סאב דרדלה ועוד ועוד.

על מה אתה מתלונן בדיוק ?!
זה קיים בכל התעשיות "מוטות טכנולוגיה" - זה מה שמריץ אותן קדימה, ואם לא היוא מייצרים 4 מוצרים "דפוקים", לא היה מגיע החמישי "הכוכב"...
תשמח שהצלחת למצוא את הציוד שמתאים לך יותר, ואל תפריע לאחרים לממן את הפיתוח...;)
כמו בכל תחום בחיים - חלק מהאנשים מפעילים שיקול דעת (טוב\לא טוב) וחלקם לא מפעיל בכלל...
(אכן שירשורי ה"אכלו לי, שתו לי" יצאו מכל החורים, אבל גם הם דרך מסויימת לפרוק לחצים).

ליאור.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
ועל זה ארז מהאח היה אומר "אנרגיות שליליות"

(lol)
כאן
על VAC כדוגמא בלבד.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כעוסק מסחרי- אני מבין לחלוטין למה אתה רואה בזה אנרגיות שליליות
גם כקונה חדש או פוטנצאלי - אני מבין לחלוטין למה זה אנרגיות שליליות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היום הכל קשור להחלפות, מיתוגים, ושינויים.

אין מה לעשות, צריך להאכיל פיות של אנשים.

תסתכל על שוק החלב בישראל היום , תראה את זה כל הזמן, שינויים של מותגים, של אריזות, טעמים, וכו...

היום העולם הזה מונע ע"י אנשי שיווק שלמדו תורה מסויימת שמלמדים אותה בביה"ס למנה"ס/כלכלה/תקשורת/וכו...
הם חושבים שזו הדרך לעבוד. ואי אפשר לשנות אותם.

כמו כן העולם היום מונע ע"י הרבה מעצבים שמה לעשות חייבים להרוויח, אז כל פעם הם באים עם רעיון חדש וחדיש על עיצוב מחדש של משהו ושל מישהו, ושינוי שמות וכו..

החברות הגדולות באודיו שהן לא בוטיק בוטיק מתנהלות באותה צורה בדיוק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא כולם אורי.

רוב המותגים שרכשתי עד עצם היום הזה לא נבחרו מטעמי מיתוג ולא הושפעתי משיווק.

אני משתדל לרכוש מוצרים שאני שומע או מוצרים שיש לי הרגשה טובה לגביהם, גם אם הם לא מוכרים ולא ממש מיוחצנים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר, לא דיברתי על הצרכנים.
אתה צרכן.
אני מדבר על יצרנים בלבד.

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר כתב
לא כולם אורי.

רוב המותגים שרכשתי עד עצם היום הזה לא נבחרו מטעמי מיתוג ולא הושפעתי משיווק.

אני משתדל לרכוש מוצרים שאני שומע או מוצרים שיש לי הרגשה טובה לגביהם, גם אם הם לא מוכרים ולא ממש מיוחצנים.

לרוב האנשים ישנה הערכה עצמית הרבה יותר גבהה מהמציאות, תראה לי אדם אחד שלא מושפע מפרסומת (מיתוג). מה זה? "רוב המותגים שרכשתי לא נבחרו מטעמי מיתוג".
חוץ מזה, מה זה "מוצרים שיש לי הרגשה טובה לגביהם"? מהיכן באה ההרגשה הטובה, במיוחד מכאלה שאינם נמצאים במדינה.
לא צריך להיתמם ולהראות כסופרמנים, כולנו מושפעים.  

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהודה.

אני מושפע מפרסומות כאשר אני רואה פרסומת על שוקולד. לא מושפע מפרסומות על ציוד.

ולמה?
כי שמעתי, בדקתי והגעתי למסקנות.
העובדה היא שהרמקול הקודם שרכשתי הוא רמקול לא ממותג {סיני}, לא מוכר בשוק ולא משווק מי יודע מה {בלשון המעטה}.

לגבי החלק השני.
מוצר שיש לי הרגשה טובה לגביו הוא מוצר שיש עליו סקירות שמתאימות להתרשמות בפורומים השונים בעולם, וכמובן אינטואיציה שהיא בעצם הימור.

לא סופרמן יהודה, פשוט קצת מנוסה. קצת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב יהודה.

האם אתה מושפע מפרסומות ושיווק?

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי נמר,
מכוון שהתחלתי אסיים. אם תקרא את התגובה הראשונה שלי כאן תקבל את התשובה, במיוחד שתי המילים האחרונות.

יהודה  

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו הצהרה שאינך מסוגל לאמת בשום דרך שהעולם.

אתה יודע מה?
אולי אתה צודק, אולי בכל זאת אני מושפע מפרסומות, אולי בכל זאת אני עלול ליפול בפח ולרכוש מוצר שהשיווק שלו הוא מסיבי ומפתה אך לא כאשר אני מאזין לו לפני.

מכיוון שאני רכשתי רמקול על עיוור והוכחתי חד משמעית שהמוצר שרכשתי אינו מפורסם, אינו משווק, אינו ממותג כמו אחרים אשר יכולתי לשים עליהם יד משמע אני מושפע מדברים אחרים ולא מפרסומות.

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר כתב
זו הצהרה שאינך מסוגל לאמת בשום דרך שהעולם.

היי נמר,
אתה בטוח שאתה עומד מאחורי ההצהרה הזו?
איפה אתה חי? כל הכלכלה העולמית מבוססת על כך שאנשים מושפעים (מאוד) מפרסומת וצורכים מוצרים שבחלקם הגדול הם אינם צריכים. חוץ מזה כיצד אתה חושב שביבי נבחר?
ובדיוק על כך כתב שניצל שפתח את השירשור הזה (כמובן לא על ביבי).

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
כנראה שלא הבנת, גם אם היית כותב על רכבים או מצלמות בטון הזה

כעוסק מסחרי- אני מבין לחלוטין למה אתה רואה בזה אנרגיות שליליות
גם כקונה חדש או פוטנצאלי - אני מבין לחלוטין למה זה אנרגיות שליליות.

היית מקבל את אותה תגובה ממני,
ההודעה שלך לא מזיזה מאומה לעסק שלי או לכל לקוח פוטנציאלי
אך הטון משפיע על האוירה פה, וד"א על התוכן אני מסכים חלקית, אך לא בנחרצות שלך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנת אותי יהודה.

מה שאני טוען הוא שגם אם המוצר מגיע מבית טוב והוא לא נשמע ערב לאזני לא אשלם עליו. אני כן אשלם על מוצר עלום שם לעומתו שישמע טוב יותר לאזני.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור