החברה ששברה את המודל השיווקי של שוק האודיו

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
דווקא בתור אחד שהמערכת שלו נראית כמו פרי דמיונו של מהנדס קיטור מהמאה ה 18 ....וגם לוקחת בחשבון עלות תועלת בבסיס שלה. כלומר, ראש ואוזן בונקר... אני מרגיש חופשי לומר שיש ערך ומחיר גם לניראות. יש חברות שמראש מייעדות את המוצרים שלהם למי שהניראות היא פקטור חשוב עבורו. ויש חברות שמבינות שהקהל שלנם יותר מוטה מחיר ותמורה לכסף . כל הכיף בשוק חופשי זה שיש מקום לכולם. רוצה להמתין? תמתין, לא רוצה להמתין? תקנה ממה שיש. רוצה עיצוב נידטראלי, אהלן וסהלן! רוצה קראבג'יו בסלון? וולקאם !

וגם, בתור מי שמידי פעם מבצע שידרוגים פנימיים בחלקי המערכת שלו, ונתקל במחירים של הדברים היותר איכותיים, אני למדתי להעריך את ההשקעה הכספית ובכלל. לדוגמא,אני רוצה להחליף כבר תקופה את הכניסות והיציאות בקדם שלי, היעקבים...כלומר, הrca JACK . אם אחליף את כל היעקובים כ 8 במספר זה יעלה לי כ 2200 שח לפני עבודה, רק הרכיבים. ותחשבו שחברה צריכה לרכוש כמות ולהשאיר חלפים , גם אם יעשו לה הנחה, עדיין, לחברה זו הוצאה שלא כולם יידעו להעריך. אזכן,יז,אינפלציה בשוק האודיו שלא מתיישרת עם ההישגים הממשיים וההשתפרות. אבל , כשאתה עומד מול מוצר היי אנדי שבנוי לתלפיות ונראה כמו מישל פייפר כשהיא יורדת במעלית עם השמלה האדומה "בפני צלקת"...אתה מקבל את החשק של טוני מונטנה שהדבר הזה יהיה אצלך. .. לפעמים .
עבודה עליי. תבוא לקפה ,תאזין בינתיים ותחזור עם המחברים החדשים מורכבים

Meitar___

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
ב 3 שנים האחרונות אין (כמעט) מוצר שאני לא לוקח הביתה ובוחן בציציות, את ההתאמה/ההשפעה נקודתית וכללית,
חייב להוסיף שנכביתי לא מעט במהלך השנים הקודמות כאשר הבאתי ציוד "על עיוור", שאכזב/לא השתלב.
ונסמכתי על סיפורים / סקירות ומה לא.

לרכוש על עיוור ועוד להמתין שנתיים

צריך אומץ
בהצלחה.

בדיוק. בגלל זה אני מעדיף חברות כמו בוקארדט וארנדל שמוכרות ישירות לצרכן ומאפשרות החזרה תוך 45-60 יום תמורת 5-10% מסכום הקנייה. לעומת סוחרים ישראלים, שברגע שפתחת את האריזה - נגמר הסיפור. לא מרוצה? תמכור ביד2.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בדיוק. בגלל זה אני מעדיף חברות כמו בוקארדט וארנדל שמוכרות ישירות לצרכן ומאפשרות החזרה תוך 45-60 יום תמורת 5-10% מסכום הקנייה. לעומת סוחרים ישראלים, שברגע שפתחת את האריזה - נגמר הסיפור. לא מרוצה? תמכור ביד2.

לא מדוייק, מפני שאם יש כוונת רכישה (אמיתית ולא סתם בלבול מוח, סליחה),
ו-יש את המוצר שחשקה נפשך, או דומה לו מאותו יצרן, סדרה וכו', מאמין (*לא יודע לגבי כל היבואנים בארץ, מניח שכולם כאילו*), יהיה ניתן להאזין ולקחת את המוצר שבתצוגה (לשם כך הוא קיים), ויהיה ניתן לקבל התרשמות אותנטית עוד לפני שהתחייבת וצללת עמוק לעסקה.

לדוגמא שמעתי "משולב" אצלי וזה שכנע אותי להזמין פרה-פאואר מאותו יצרן,
כנל (נניח) ממיר (שמעתי אצלי ממיר של יצרן לצורך העניין מדגם התחלה שהיה לו בתצוגה, וזה אולי שכנע אותי להבין הפוטנציאל וללכת על דגם גבוה יותר או הרבה יותר)

גם אם אין המוצר X שספציפית מעוניינים בו, ניתן לחוות דעה ולהאזין בסביבה האישית שלך לדגם נמוך או גבוה יותר, ולקבל החלטות עוד הרבה לפני שכאמור צוללים פנימה,

אצל החברה שפותח השרשור פתח דיון, לא ניתן בשום צורה ודרך לקחת לשמוע טרם החלטה, כך שיש כאן רכישה עיוורת ועוד הצורך להמתין עד שיואיל בטובו להגיע, ועוד אם לא אהבת (אחרי השנתיים שנאלצת להמתין, שנתיים מורטות עצבים וסקרנות) תצטרך עוד לשלם X% וכאב בראש להחזיר את המוצר חזרה, מי צריך את זה....

יש פה מספיק מבחר מצויין, משובח וסופר (סופר) איכותי - תמיכה מלאה, אפשרויות תשלום לכל כיס,
למה להכנס להרפתקאות?

שוב מי שמוכן - מבחינתי אדם אמיץ
ומאחל לו בהצלחה.
יש מצב גם שמאוד יאהב את המוצר!
ויש מצב גם ש...לא, אז עוד שנתיים ירדו ל..... ועוד משלמים על זה בסוף...לא יודע.

בהצלחה בכל אופן.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
למה לא?

אם הפידבק מצד אלו שקנו סופר חיובי, באופן כללי הקונזנוס על DECWARE סופר חיובי והצליל הוא שפוררפרתי .. 300b וכל מיני שילובים אחרים .. ככה שפחות או יותר אתה מבין למה הם מכוונים.

אז למה לא בעצם?

אותו דבר אפשר להגיד גם על מגברים ופרהים של שינדו יד 2..
קונים בלי לשמוע

אני מניח יש עוד חברות,
כמו למשל Valve's World שנחתף אם מופיע בלוחות בעולם

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לגבי "קונזנוסים", עד שאני לא חווה ושומע באוזניי, מעדיף לא להסתמך על סיפורים.
בכל אופן אני מאחל הצלחה, אני פחות מאמין בשיטה הזו (בשנים האחרונות).

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
חח
דמיינו לחכות שנתיים ואז לגלות אחרי 5 דקות שהסאונד לא לטעמכם בכלל ואז גם צריך להחזיר אותו..
מודל אכן גאוני ..

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
לא בהכרח.
אתה יודע כמה יחידות הם מייצרים בשנה ?
אולי הם מייצרים כמה עשרות יחידות בלבד?
אתה יכול לבדוק את הרשימת המתנה שלהם בזמן אמת

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אתה מוזמן למצוא מגבר 300B שלהם בחצי מחיר בלוחות- אין
במטותא מכבודו, ללוחות בארץ, המגבר יגיע אחרי ששילמת כ 6000$..
עם זאת, כל העניין של "לבחון" קצת פחות בעייתי כיוון שהמקדמה לא נוראית, ואם אתה לא צריך לשלם כל כך הרבה על משלוח ומיסים, אתה יכול להחזיר תוך חודש (פחות הגיוני למי שמחוץ לארה"ב).

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
לא מאמין. נשמע יותר כמו גימיק שיווקי דבילי.
סורי, לא קונה תפיסתית ולא מסחרית.
2,444 בתור (3 ישראלים)

Screenshot 2024-03-14 at 14.42.52.png

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
הם לא היחידים הילד הדני גם עשה את זה ובענק

אתה מזמין מקבל הביתה ישירות , ויותר מכך אם לא מוצא חן בעיניך אתה משלם רק את פערי המשלוח

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
עוד יותר מחזק את דעתי ותחושתי על "החברה" הזאת. איזו חברה בעולם מפרסמת את רשימת ופרטי המזמינים שלה??? גם אם נעשה באישור מראש. תודה אבל לא תודה.
אבל הרי רשמתה:
"לא מאמין. נשמע יותר כמו גימיק שיווקי דבילי."

זו כל הפואנטה של למה הרשימה זמינה
.. שתאמין :)

איזה כבר פרטים יש שם??
שם ראשון .. מדינה .. נוו באמת .. למי איכפת

לפעמים אני לא מבין מאיפה בא כל האנטי הזה לחברות קטנות.
הביקורות מהללות, המשתמשים מרוצים, אז מה בעצם הבעיה?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
זה ממש לא אנטי. חברות קטנות הן חשובות מאוד ומוערכות בהחלט. קטנה או גדולה זה לא העניין פה בכלל. עזוב, הכל טוב. מי שחברה כזו עושה לו את זה וטוב לו, שיבושם לו. אני לא מתחבר לזה. לא לתוצרה, לא לסגנון, לא למוצר עצמו ושלא נדבר על המראה... יאללה מיצינו אני חושב.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
מעניין למה אתה מנסה לטעון שהם רמאים ? הם קיימים יותר שנים מאשר אתה כאודיופיל.

לא מתאים לך המראה? ל 2400 אנשים אחרים, שכנראה לא מבינים כלום, זה כן מתאים וכנראה שלמו במצטבר כחצי מליון-מליון דולר כמקדמה.

הרשימה אמיתית , מכיר שניים בתור . אחד מהם סיפר לי על ניסיונותיו לרכוש 300B ביד שניה, התייאש . כנראה אילו שקיבלו את המגבר לא זרקו אותו ללוחות .

הם לא מפרסמים את השמות המלאים אלא שם פרטי ואות שם משפחה.

מה עוד לא בסדר אצלהם? היכן החברה הזו מאיימת עליך ועל אמונותיך?

(אין לי קשר לחברה לא החזקתי מוצרים שלהם ואין לי צורך כזה)

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
Wow....
איך בדיוק הגעת לפרשנות מדברי שהם רמאים???? איפה כתבתי משהו שמזכיר את זה????
אתה כמו עוד כמה פה כל כך שקועים ותוקעים בזה שפיתחתם אג׳נדה ורק מחפשים הזדמנות ליצור פרשנות מעוותת ונקודת חיכוך מיותרת עם כל ״אודיופיל כבד״ פה ואם זה עם כתב אז בכלל החגיגה היא כפולה.

בוא, עשה לכולנו טובה ושחרר. אני אפילו יעזור לך:
מוצרים מדהימים, ערך פנומנלי לכסף, חברה עם התנהלות שאין שנייה לה, הלוואי על כולנו. מי ייתן וכולנו נזכה להמתין שנתיים למוצר שלהם ונזכה להופיע ברשימת המזמינים באתר שלהם.

סבבה? עכשיו יותר טוב? אפשר להמשיך הלאה?
אחסוך לכולנו מערכה נוספת במלחמת הצדק המעוסה של ״המלך הוא עירום״.
אנו שמשקיעים סכומי עתק על ״גאוות בעלות״, נכנעים. אנו שוטים ועירומים!
יאללה, אפשר לחתום על הסכם שלום אחד במדינה הזו?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
Wow....
איך בדיוק הגעת לפרשנות מדברי שהם רמאים???? איפה כתבתי משהו שמזכיר את זה????

שמע גיא, אתה בא בהצהרות מאד שליליות ואז לוקח רוורס ומאשים את אלה שקראו אותן?

עוד יותר מחזק את דעתי ותחושתי על "החברה" הזאת.

בוא ננסה את המשפט הזה שוב, עם המרכאות הללו, שוב, שים שם נושא אחר לגמרי תחשוב שמישהו היה אומר את זה נגיד על החבר שלך, שמשהו מחזק את דעתו ותחושותיו לגבי ה"חבר" הזה שלך. נשמע לך חיובי? ניטראלי? לי ומסתבר שלאחרים זה נשמע מאד שלילי ברמה של "אני לא אגיד שום דבר שיפיל עלי תבועת לשון הרע, אבל שלילי, מאד מאד שלילי".

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא בהכרח.
אתה יודע כמה יחידות הם מייצרים בשנה ?
אולי הם מייצרים כמה עשרות יחידות בלבד?

לפי האתר ההזמנות, אני ספרתי כ-80-100 הזמנות בחודש, זה כבר mass market במושגי היי אנד :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור