הודעה מועברת - כבל מושאל ממאסטרו אודיו שלא הוחזר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
המיקצוע אנטנות מת מיזמן . את המכה האחרונה נתן "העידן + " קונים ממיר ב100 ש"ח מחברים אנטנה פנימית . שמים על הממיר או ליד החלון . ויש לך 6 ערוצים בעברית . בקיץ קולטים גם קפריסין ומעזה
הכינוי שלך הטכנאי קרמר נראה לי כמו פרסומת למכללה לטכנאים.....לא מספיק קרמר ?......בשביל מה טכנאי ?

מספר דוגמאות להמחשה: נמר מכנה את עצמו נמר בלבד ולא "שותף באתר נמר" ......או להבדיל " roberts the engineer "

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
המיקצוע אנטנות מת מיזמן . את המכה האחרונה נתן "העידן + " קונים ממיר ב100 ש"ח מחברים אנטנה פנימית . שמים על הממיר או ליד החלון . ויש לך 6 ערוצים בעברית . בקיץ קולטים גם קפריסין ומעזה
איזו אנטנה פנימית מתאימה לעידן פלוס. והאם הקליטה מקבילה באיכות למה שמקבלים מחיצונית ? תודה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אך נבדיל קרמר מסיינפלד ל"קרמר הטכנאי" ?;)

ולעניין
קרמר, תתבייש.:נגד:

עופר לא צריך שום פרסום סמוי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. קרמר הוא אדם מיוחד שרואה את הדברים, איך נאמר, קצת עקום.
התרגלנו לה ואין שום סיבה לקחת ברצינות את דבריו.
קוראים, מחייכים וממשיכים האלה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ההודעה הזו עושה לי דז'ה וו אולי אני מתבלבל?

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
הכינוי שלך הטכנאי קרמר נראה לי כמו פרסומת למכללה לטכנאים.....לא מספיק קרמר ?......בשביל מה טכנאי ?

מספר דוגמאות להמחשה: נמר מכנה את עצמו נמר בלבד ולא "שותף באתר נמר" ......או להבדיל " roberts the engineer "
איזה עייצות אחיטופל. אני עצמאי מישנת 1959 מכרתי לתלמידים כבר בכיתה ז חוברות הצופה לילדים. ומאז אני עצמאי מעולם לא הייתי שכיר . שעשיתי חייל. אם בחרתי לעצמי ליקרוא "הטכנאי קרמר" זה נתן הרבה בפירסום . קרמר יש הרבה אנשים . הטכנאי קרמר . יש רק אחד ויחיד שזה רק אני . הבנתה?

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
איזו אנטנה פנימית מתאימה לעידן פלוס. והאם הקליטה מקבילה באיכות למה שמקבלים מחיצונית ? תודה.
יש אזורים . כמו בביתי נווה שאנן חיפה. מספיק המקל הקטן אנטנה קליטה של 100% . ויש אזורים שגם אנטנה על הגג זה בקושי 80% קליטה . הכול תלוי באזור

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אך נבדיל קרמר מסיינפלד ל"קרמר הטכנאי" ?;)

ולעניין
קרמר, תתבייש.:נגד:

עופר לא צריך שום פרסום סמוי.
למה אתה בכיס שלו? אתה יודע את התוכניות שלו . גם הפורומים של תפוז . אני כתבתי שהם צריכים תעבורה . המנהלים צחקו מימני וחסמו אותי כי אני מייצר תעבורה . בסוף האתר שבק חיים. ניסגר .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה אתה בכיס שלו? אתה יודע את התוכניות שלו . גם הפורומים של תפוז . אני כתבתי שהם צריכים תעבורה . המנהלים צחקו מימני וחסמו אותי כי אני מייצר תעבורה . בסוף האתר שבק חיים. ניסגר .

בגלל זה אנחנו חוששים שתפסיק לכתוב כאן. האתר פשוט יקרוס.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
הטכנאי קרמר ״שלנו״ הרבהההה יותר מגניב מקרמר מסיינפלד :D

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
בגלל זה אנחנו חוששים שתפסיק לכתוב כאן. האתר פשוט יקרוס.
האתר קרס . בגלל הפסדים . חוסר פרסום . מנהלי הפורומים עבדו חינם. בשביל הכייף . ולא עשו כסף . מעניין לא כותבים על זה בשום מקום. על סגירת הפורומים בתפוז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האתר קרס . בגלל הפסדים . חוסר פרסום . מנהלי הפורומים עבדו חינם. בשביל הכייף . ולא עשו כסף . מעניין לא כותבים על זה בשום מקום. על סגירת הפורומים בתפוז

לא לא. תפוז קרס בגלל שהוא פשוט לא היה מעניין. מה שהלך שם הוא אנטי אודיו ובקושי קולנוע ביתי.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לא לא. תפוז קרס בגלל שהוא פשוט לא היה מעניין. מה שהלך שם הוא אנטי אודיו ובקושי קולנוע ביתי.
מה שייך האדיו? יש שם מאות פורומים. בכול מיני תחומים. אני הישתתפתי בהרבה פורומים . שבוע טוב

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כשאני מדבר על תפוז אני לא מדבר על פורום בניה ועץ. אני מדבר על פורום ״אודיו וקולנוע ביתי תפוז״. הוא נפטר עוד הרבה לפני שתפוז הפך ללא רלוונטי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה לא שלא קיים סיכוי תיאורטי שעופר עשה פירסום סמוי אך מהכרותי איתו עד לא מזמן היה משאיל לאנשים דברים והיה מקבלם בחזרה מתוקף יושרתם של השואלים, לאחר כמה מיקרים שהבין שציוד שלו נעלם החל לתעד כל השאלה.
הבן אדם קצת מעופף מטבעו ויש לי החשד שהוא ימצא את הכבל זרוק באיזה פינה אצלו.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
לא מבין מה הכוונה לפרסום, הרי כל יבואן יכול לפתוח שרשור על מוצר חדש/ שקיבל פרסום במגזין כזה, או אחר... או שלטעמו הכי טוב בעולם.
למה פוסט כזה, נתפס שפרסום סמוי? אולי להעיד על סוחר מעופף... שניתן להשאיל ממנו ולא בטוח שיזכור.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור