הדגמים החדשים של PARASOUND

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, כשזה מדובר באודיו הייאנד כל המכשירים יוצאים מאותו מפעל, בחלקם מורכב ספק לזרם אמריקאי, בחלקם ספק לזרם אירופאי ולאחרים ספק שיתאים ליפן.
אף חברה של 50 איש (גם בהגזמה אולטרה פראית) לא מקימה מפעל ייצור לכל גרסת מתח, הכל יוצא מאותה הדלת.
דיי ברור לי שהם מיוצרים באותו מפעל.
יישנם דגמים שיוצאים עם חשמל מולטי..
הכבדים שבחבורה אינם עם חשמל מולטי. ולכן הם זקוקים לשנאי ממיר מתח כדי להתאים אותם למתח החשמל בישראל.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הושמעה כאן טענה שהמחיר הרלוונטי להשוואה למחיר בארץ הוא המחיר באירופה, לא המחיר בארה"ב, משום שבארץ המתח החשמלי זהה למתח באירופה.
בתגובה נאמר שממילא כל המוצרים מגיעים מאותו מפעל ואין לפאראסאונד אתר ייצור כלשהו באירופה או מקום שבו עושים הסבה למתח אחר.
מכאן נוצר הקשר בין תאימות המכשיר לחשמל באירופה ובארץ לנושא המחיר.
היות ונכתב פה שכל המוצרים מיוצרים בטאיוואן, אז מדוע צריך להיות הבדל במחירים בין אירופה וארה"ב ומדוע המחיר באירופה רלוונטי להשוואה למחיר בארץ ?
ארז

אני מתכוון להתאמת מתח החשמל.
ואתה מוביל דיון לגבי המתחור.

אז ככה ..עדיף היה שהחברות יוציאו מהמפעל את המגברים או כל מוצר אחר עם חשמל מולטי.

יישנם חברות אמריקאיות שעובדות בשיטת חשמל מולטי. לא מזמן סקרתי סאב של PSA מארה"ב שהוא עובד מולטי.

מאידך נקח לדוגמה את חברת מקינטוש שגם היא אינה מייצרת את מוצריה עם חשמל מולטי.

לגבי הבדלי התמחור בין ארה"ב לאירופה.
גם לי קשה להבין את הפערים העצומים.
אגב.. אותם פערים היו גם עם נגני אופו דגם 205.
ארה"ב 1300 דולר
אירופה 1700 פאונד.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
בחיאת, תירד מהעץ. מדובר על מגברים ספציפיים בשרשור.
כל מגברי פראסאונד הם multivoltage, או שיש מתג מאחורה, או שבפנים צריך להעביר בלוח כמה מחברים
ופיוז שהוזכר מקודם.

יש לי 4 מגברים בבית, טחנתי את הנושא כולל עם ריצ'רד שראם מספר פעמים

חבר
אנחנו נמצאים בפורום פתוח לדיונים.
אין לי שום כוונה לקבל ממך הנחיות לרדת מהעץ כפי שציינת.
העלת אפשרות כל שהיא לגבי סוגייה הניתנת לפתרון.
פרט נמק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
JC1+
(אני לא מתכוון לפתוח את שלי בשביל להוכיח לך..)

upload_2020-6-27_13-38-46.png

Conversion Instructions from 120V to 230V
All wiring changes should be performed on standby board B4052
- Move JP002 to JP001
- Move White lead from P4 & Yellow lead from P1 to P2/P5 (230V terminals)
- Change line fuse on rear panel from 15A Slow Blow to 8A Slow Blow fuse

תמונות מצורפות

• upload_2020-6-27_13-38-46.png
    upload_2020-6-27_13-38-46.png
    KB 101.7 · צפיות: 409

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
JC1+
(אני לא מתכוון לפתוח את שלי בשביל להוכיח לך..)

צפה בקובץ המצורף 49860

Conversion Instructions from 120V to 230V
All wiring changes should be performed on standby board B4052
- Move JP002 to JP001
- Move White lead from P4 & Yellow lead from P1 to P2/P5 (230V terminals)
- Change line fuse on rear panel from 15A Slow Blow to 8A Slow Blow fuse

מיכאל.
האם האופציה הזאת קיימת בכל מוצר חשמלי המגיע בתקן חשמלי אמריקאי.
או שרק במוצרים מבית פראסאונד?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני מדבר על parasound, זה הרי נושא השרשור.
אלא המכשירים שברשותי

כל מכשיר? אני מניח שלא, אבל טכנאים בארץ בטח יכולים לתת דיווח מורחב

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
3. לקוח שיגיע לתצוגה להקשיב לציוד ואבין שהוא רציני ואני יכול לסמוך עליו שישמור על המוצר, מוכן לשלם את העלות שלו בארץ ואין לו כוונה לבחון ולהזמין מחו"ל (כי זה כבר קרה לי) אז ורק אז אשקול את האפשרויות של HOME DEMO

הגישה שלך לגיטימית אולם אני מתרשם שתתאים למעט אנשים.
אם אני מתעניין למשל בקדם מגבר, איך בדיוק אני יכול להתרשם ממנו אצלך , בסטאפ שונה לגמרי ובאקוסטיקה שונה ?
האם יש בכלל קשר בין איך שזה נשמע באולם התצוגה שלך לבין איך שהקדם מגבר הזה ישתלב בסטאפ אחר ובחדר אחר ?

איך מפגישת הכרות אצלך תתרשם שניתן לסמוך על הלקוח ?
לפי צורת דיבורו ? לפי איך שהוא מציג את עצמו ?

במגרש של ציוד היי אנד המשחק קצת שונה מזה המקובל במחסני חשמל....
כדאי לך לשקול להחזיק ציוד פתוח בתצוגה שבסופי שבוע ניתן יהיה לקחת בהשאלה תמורת פיקדון.
לפני שלוקחים את הציוד מצלמים אותו מכל הכיוונים על מנת למנוע ויכוחים לגבי המצב שנמסר, כמו בהשכרת רכב.

יצא לי לאחרונה לקבל ציוד לבדיקה בבית ולצערי זה לא התאים, למרות שהציוד איכותי ומרשים ומן הסתם בסטאפ אחר יכול להשתלב נפלא.

אגב, לא תוכל למנוע מקרים של השאלה והזמנה בחו"ל אם פערי המחירים יצדיקו רכישה מחו"ל.
אז מומלץ לתמחר במחיר שלא יצדיק את ההתעסקות הכרוכה ברכישה מחו"ל.

ארז

סטריאו-סאונד

עוסק בתחום
מעורבות
17
נקודות
3
הגישה שלך לגיטימית אולם אני מתרשם שתתאים למעט אנשים.
אם אני מתעניין למשל בקדם מגבר, איך בדיוק אני יכול להתרשם ממנו אצלך , בסטאפ שונה לגמרי ובאקוסטיקה שונה ?
האם יש בכלל קשר בין איך שזה נשמע באולם התצוגה שלך לבין איך שהקדם מגבר הזה ישתלב בסטאפ אחר ובחדר אחר ?

איך מפגישת הכרות אצלך תתרשם שניתן לסמוך על הלקוח ?
לפי צורת דיבורו ? לפי איך שהוא מציג את עצמו ?

במגרש של ציוד היי אנד המשחק קצת שונה מזה המקובל במחסני חשמל....
כדאי לך לשקול להחזיק ציוד פתוח בתצוגה שבסופי שבוע ניתן יהיה לקחת בהשאלה תמורת פיקדון.
לפני שלוקחים את הציוד מצלמים אותו מכל הכיוונים על מנת למנוע ויכוחים לגבי המצב שנמסר, כמו בהשכרת רכב.

יצא לי לאחרונה לקבל ציוד לבדיקה בבית ולצערי זה לא התאים, למרות שהציוד איכותי ומרשים ומן הסתם בסטאפ אחר יכול להשתלב נפלא.

אגב, לא תוכל למנוע מקרים של השאלה והזמנה בחו"ל אם פערי המחירים יצדיקו רכישה מחו"ל.
אז מומלץ לתמחר במחיר שלא יצדיק את ההתעסקות הכרוכה ברכישה מחו"ל.

ארז

1. יש אמת ברוב הדברים שאתה אומר.
2. בקרוב יתאפשר HOME DEMO בבית הלקוח למספר שעות (לא ימים) בעלות, שתתקזז בעת רכישה. עבור מגוון גדול מאד של מוצרים הכוללים בין השאר
JC5, HINT6, A23+, A52+ ועוד...

סטריאו-סאונד

עוסק בתחום
מעורבות
17
נקודות
3
תמחור PARASOUND

לחברת PARASOUND יש מפיץ אירופאי וזה לא "סיפורי סבתא" זה גוף ענק שמחזיק מלאים עצומים של המותג, אני כיבואן כפוף לו ולתמחור שהוא קובע, הפערים מול ארה"ב אכן גדולים. אבל הם נובעים ישירות עקב כך שיש עוד "יד" בדרך. ואני בטח לא יכול לשנות את המדיניות. אין לי שום דרך לרכוש את המותג ישירות מ PARASOUND ארה"ב נקודה.

לדעתי השאלה שכל לקוח צריך לשאול את עצמו היא:
1. האם אני רוצה שירות אחריות ?
2. האם אני רוצה התאמה לחשמל בארץ ?
3. והאם המוצרים של המותג אחרי התוספות מול ארה"ב בהתאמה לתמחור האירופאי עדיין אטרקטיביות אל מול המתחרים או לא ?
4. והכי חשוב האם אני רוצה HOME DEMO ? שאגב יחל מחודש אוגוסט למגוון מוצרים גדול של המותג.

והערה אחרונה:
המחירים בסגירת עסקה תמיד יהיו נמוכים יותר לאומת המחירים שאני מציין כאן באתר.
אז לעשות השוואה למחיר שאני נותן כאן (או בטלפון) למחיר שמופיע באתר בארה"ב זו לא השוואה נכונה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תעזוב את נושא החשמל, כבר הבהרתי שזה לא רלוונטי

אתה נותן 10 שנות אחריות?
אם כי המגברים האלה כמו מזדה 3. אפס תקלות

לגבי המפיץ ההולנדי הערכתי כי זה המצב
לפני כמה שנים דרך ריצ'ארד יצרתי קשר עם איזה מרטין הרדינג, אבל גם אחרי 30% הנחה מחיר לא היה אטרקטיבי, בטח שיבואן הקודם בארץ - ארדן קרני תכלת - יבאה מארה"ב.

בקיצור, סחורה טובה, אבל במחירים האלה ישנה תחרות ועוד איזה. בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
זה טוב שיש יבואן שלנו למגברים הנהדרים האלה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
פעם השם חיבה הייה ״ סאונד של פרה ״ , אבל באמת מגברים כמו שמגבר צריך להיות !

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תמחור PARASOUND

לחברת PARASOUND יש מפיץ אירופאי וזה לא "סיפורי סבתא" זה גוף ענק שמחזיק מלאים עצומים של המותג, אני כיבואן כפוף לו ולתמחור שהוא קובע, הפערים מול ארה"ב אכן גדולים. אבל הם נובעים ישירות עקב כך שיש עוד "יד" בדרך. ואני בטח לא יכול לשנות את המדיניות. אין לי שום דרך לרכוש את המותג ישירות מ PARASOUND ארה"ב נקודה.

3. והאם המוצרים של המותג אחרי התוספות מול ארה"ב בהתאמה לתמחור האירופאי עדיין אטרקטיביות אל מול המתחרים או לא ?
4. והכי חשוב האם אני רוצה HOME DEMO ? שאגב יחל מחודש אוגוסט למגוון מוצרים גדול של המותג.

והערה אחרונה:
אז לעשות השוואה למחיר שאני נותן כאן (או בטלפון) למחיר שמופיע באתר בארה"ב זו לא השוואה נכונה.

אני לא מבין למה מה שבהערה.
למה לא לפרסם מראש מחיר שאתה מרוויח בו?
אם אתה לא חושב שתמכור במחיר המפורסם, למה לפרסם תכלס? תגיד ״מחיר אישי לכל קונה״ וסגור סיפור.
אני לא אוהב את זה.

וכן, אני יודע באיזה עולם אני חי, אבל לבוא מראש ולומר את זהכבר עלה פה לכמה יבואנים בהרבה מכירות.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני לא מבין למה מה שבהערה.
למה לא לפרסם מראש מחיר שאתה מרוויח בו?
אם אתה לא חושב שתמכור במחיר המפורסם, למה לפרסם תכלס? תגיד ״מחיר אישי לכל קונה״ וסגור סיפור.
אני לא אוהב את זה.
גם אני לא אוהב את זה.
מזכיר לי בזאר טורקי שבכל מחיר שתקנה תרגיש שעבדו עליך....
ארז

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
תמחור PARASOUND

והערה אחרונה:

"המחירים בסגירת עסקה תמיד יהיו נמוכים יותר לאומת המחירים שאני מציין כאן באתר".

אם יבוא לך מומחה למשא ומתן תוריד לו 20%, ואם יבוא לך מישהו אחר תוריד לו 5%?

מה הבעיה לפרסם שחמישים ש"ח זה המחיר הסופי ואין הנחות?

אתה גורם לנו לקנות בחו"ל, עם מחיר סופי עד הבית ובלי ההרגשה שמנקנקים אותך.

חבל.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
תמחור PARASOUND

והערה אחרונה:

יפה מאוד ,אם כך,
מציע לך לשלוח תרגום של השרשור הזה לחברת פרסאונד, תסביר להם שזה אתר האודיו המוביל בארץ ותגיד להם שהישראלים לא מוכנים לשלם את המחירים המופקעים האלו 60-70% יותר על אותו מוצר. ובצדק !
הסיפור על המפיץ האירופאי לא מעניין אותנו כי מה לעשות שאנחנו לא באירופה (לצערנו).
עד אז נמשיך להזמין ישירות מארה"ב דרך חברים או משפחה.
בהצלחה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
יבואן יכול לתת מחיר חו"ל רק כאשר הוא מרוויח מזה כלומר שהיצרן מתייחס אליו כיבואן רשמי ונותן לו מחירים בהתאם
יש ייצרנים שזה לא מעניין אותם ולכן הם נותנים ליבואנים הנחה קטנה בלבד והיבואן כדי להתקיים בצדק מעלה את המחיר
מה שצריך לעשות זה פשוט לא לעבוד עם יצרנים כאלו
אם הייתי יבואן לא הייתי עובד עם יצרן שנותן לי פחות מ 50 אחוז הנחה על המחיר הרשמי
יותר מזה - לא יודע למה אך אך אחד לא לוקח בחשבון מיסים (מס על רווח) בנוסף למע״מ, הוצאות שחרור מכס ובוא וכול מיני דברים קטנים שבסוף באים לידי ביטוח הוצאה לא פוסלת של יבואן, גם שכירות, משכורת ביטוחים - כול זה מגלמים, לא? אני לא יבואן ורחוק מזה, אך בטוח שכול זה בסוף באה לידי ביטוי של מחיר לצרכן. ונכון יבואן מקבל הנחה מיצרן , אחרת זה בלתי אפשרי למכור, גם בחול אני בטוח מצב זהה.
אני לא מצדיק מחירים מופרזים (איזה באמת כך), אך אולי יש גם מצב להנחה ברגע שיש רצינות ולא סתם בלבולי מוח. מה אם אחריות?
בקיצור לא הכול כזה חד משמעי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יותר מזה - לא יודע למה אך אך אחד לא לוקח בחשבון מיסים (מס על רווח) בנוסף למע״מ, הוצאות שחרור מכס ובוא וכול מיני דברים קטנים שבסוף באים לידי ביטוח הוצאה לא פוסלת של יבואן, גם שכירות, משכורת ביטוחים - כול זה מגלמים, לא? אני לא יבואן ורחוק מזה, אך בטוח שכול זה בסוף באה לידי ביטוי של מחיר לצרכן. ונכון יבואן מקבל הנחה מיצרן , אחרת זה בלתי אפשרי למכור, גם בחול אני בטוח מצב זהה.
אני לא מצדיק מחירים מופרזים (איזה באמת כך), אך אולי יש גם מצב להנחה ברגע שיש רצינות ולא סתם בלבולי מוח. מה אם אחריות?
בקיצור לא הכול כזה חד משמעי.

אין שום הבדל בין ההוצאות ליבואן ישראלי לבין הוצאות ליבואן במדינה אחרת.
גם בשאר המדינות יש מעמ ויש שכירות ויש ביטוח.
אין הוצאות שהן ייחודיות רק ליבואן ישראלי.

מה זה הנחה "ברגע שיש רצינות" ?
למה צריך את זה ?

אתה מקבל הנחה באיקאה "ברגע שיש רצינות"?
בהום סנטר?
ב ace ?
ב ksp ?
ברשתות שיווק מזון ?
במסעדות?

יש מקומות שלא תקבל שקל הנחה ויש מקומות שמחיר מחירון הוא מראש מנופח בעשרות אחוזים על מנת לאפשר הנחה לישראלי התגרן שחושב שככה הוא לא יצא פראייר, שזה הכי חשוב לישראלי.

אם התמחור הוא הוגן ובעולם של היום עושים השוואת מחירים תוך דקות, אז לא צריך את הבזאר הטורקי הזה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
אין שום הבדל בין ההוצאות ליבואן ישראלי לבין הוצאות ליבואן במדינה אחרת.
גם בשאר המדינות יש מעמ ויש שכירות ויש ביטוח.
אין הוצאות שהן ייחודיות רק ליבואן ישראלי.

מה זה הנחה "ברגע שיש רצינות" ?
למה צריך את זה ?

אתה מקבל הנחה באיקאה "ברגע שיש רצינות"?
בהום סנטר?
ב ace ?
ב ksp ?
ברשתות שיווק מזון ?
במסעדות?

יש מקומות שלא תקבל שקל הנחה ויש מקומות שמחיר מחירון הוא מראש מנופח בעשרות אחוזים על מנת לאפשר הנחה לישראלי התגרן שחושב שככה הוא לא יצא פראייר, שזה הכי חשוב לישראלי.

אם התמחור הוא הוגן ובעולם של היום עושים השוואת מחירים תוך דקות, אז לא צריך את הבזאר הטורקי הזה.
לא שאני לא מסכים או לא מבין או מצדיק , אך יש כללי משחק שוק ישראלי ומה שאני קורה לזה״ספורט ישראלי״.
לגבי מחיר סופי זה פשוט ככה זה לכולם אבל לכווולם ככה בלי יוצא דופן - אני לא מכיר אחרת, כן לא כולם מתחילים ממחיר כזה גבוהה ואחרי יורדים נמוך - אבל לקבל הנחה אחרי שיש מחיר נקוב/פורסם - זה תמיד.
האם זה טוב? לא ואני בדיוק כמו שציינתה רוצה לבוא ולקבל מחיר סופי ושיהיה לפחות כמו בחנות באירופה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור