רמקולים הדבר הכי מבאס ברמקולים חדשים.... ברייק אין ;)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תתחדש ותהנה ,רכשת אחלה רמקולים.אם אין סבלנות ומתאיים שעות זה פרק זמו לא מבוטל, המלצתי להישתמש בתקליטור מיוחד לברייק אין .אני משתמש של purist אבל ישנם גם יצרנים אחרים.זה יקצר לך תהליך פי חמש וגם תוכל לעשות איתו דמגנטיזציה פעם בחודש לשיפור הביצועים. http://bg-sound.co.il/product/break-in-magnetizem-cd/

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
גיא
ניראה נהדר
תתחדש :שתוי:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש ותהנה ,רכשת אחלה רמקולים.אם אין סבלנות ומתאיים שעות זה פרק זמו לא מבוטל, המלצתי להישתמש בתקליטור מיוחד לברייק אין .אני משתמש של purity אבל ישנם גם יצרנים אחרים.זה יקצר לך תהיך פי חמש וגם תוכל לעשות איתו דמגנטיזציה פעם בחודש לשיפור הביצועים.

תודה רבה :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא
ניראה נהדר
תתחדש :שתוי:

תודה רבה איתי, אין לי ספק שלפחות מבחינה אסטטית הרמקול החדש יפה יותר בעיני מקודמו. עכשיו נשאר רק להנות מהשידרוג שהרמקולים החדשים מבאים עימם.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תודה רבה גיא, למזלי לא בכל יום אני משדרג רמקולים כך שההליך לא כזה דרמתי ונוראי כפי שנהוג לחשוב

אני ממש לא חושב שזה הליך נוראי.
יש לו את החשיבות והתועלת שלו.
מבחינתי זה עוד משהו שמלמד אותי על המוצר.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
ההנאה שבהחלפה
סוף סוף מתגשמת,
לרגע הזה ממש ציפית,
אז עכשיו תהנה מכל רגע,
מפני שהחיים עשויים מרגעים,
תתחדש.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הברייק אין הוא טוב כי יש למה לצפות, אין דבר יותר מהנה מלשמוע את הסט אפ משתדרג פתאום בלי שינויי ברכיבים. תתחדש ותהנה!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ההנאה שבהחלפה
סוף סוף מתגשמת,
לרגע הזה ממש ציפית,
אז עכשיו תהנה מכל רגע,
מפני שהחיים עשויים מרגעים,
תתחדש.

התחדשות/שדרוג הוא תמיד הליך כיפי, לא באמת צריך לקחת את הקיטורים שלי ברצינות :)

תודה רבה לך על האיחולים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הברייק אין הוא טוב כי יש למה לצפות, אין דבר יותר מהנה מלשמוע את הסט אפ משתדרג פתאום בלי שינויי ברכיבים. תתחדש ותהנה!

אתה צודק זאב, תודה רבה לך :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קצת יותר

חוות דעת קצרה לאחר שבוע עם הרמקולים החדשים.... קצת יותר

אחרי כשבוע בהם המערכת לא הפסיקה לפעול ולהשמיעה מוסיקה שונה בתוכנה, מבטהובן דרך הביטלס, ריהאנה, ועד מטאליקה אפשר לומר משפט קצרצר אחד על הרמקולים החדשים...יותר ומהכל.

עד לפני שבוע חייתי כעשור עם רמקולים מסוג Opera Quinta, הרמקולים היוו all around טוב כפי שניתן לקרוא בחוות דעת שונות בפורום הזה ובפורומים אחרים.

לפני כשבוע ביצעתי הרמקולים הקודמים שודרגו והוחלפו ב Opera Quinta SE חדשים, ברמקול החדש בוצעו מגוון שינויים שונים, התיבה שונה, יחידת המיד הוחלפה ביחידה מתקדמת יותר וכך גם יחידת הטוויטר.

כל השינויים האלה מובילים ל... עוד, עוד מהכול, הרמקול פתוח יותר, הבאס הדוק, עמוק ומקבל יותר נפח, צליל המיד מצליחים לשחזר קול אנושי וצלילים אחרים בטונאליות טובה מהדגם הקודם.
בכול סעיף (למעט סעיף יחיד שתיכף אפרט) ה Quinta SE טוב מקודמו.

הפרט היחיד שבו יש אי הסכמה ביני לבין זוגתי ובתי הוא דווקא מראה הרמקול, ה Quinta הקודם ניחן במנה מעוגל קמעה בחתך על (מבנה שקצת מזכיר טיפה) הדגם הנוכחי הגם ששומר על מבנה רחב יותר בחלקו הקידמי אינו זוויתי כמו קודמו, נוסף על כך הרמקול פחות גבוהה מהדגם היוצא. בעיני התוצאה נאה ומאוזנת יותר בדגם החדש, בעיני זוגתי ובתי דווקא הרמקול הקודם נאה יותר.... כנראה שאי אפשר לרצות את כולם כל הזמן ;)

משפט אחרון לשאלתו של @איציק ירקוני השילוב הן עם המראנץ והן עם ה Unico בסטריאו נהדרים, התוצאות בשני המקרים מאוד נעימות ומהנות לאוזן אבל... כמו בכל השוואה יש מנצח ויש מקום שני, במקרה הזה ה Unico מהווה שידוך מהשמים ל Quinta SE. ההבדלים לא גדולים אבל קיימים, במשפט - ל Unico צליל קצת יותר אנלוגי מלמרנץ.

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
איזה כייף לך (ולי גם )
הרמקולים אצלי שבוע עובדים בלי הפסקה
מול הגרנד מזה הרמקולים מפורטים יותר (יש דברים חדשים שגיליתי בקטעי מוזיקה מוכרים) והבס או הבס :)
(סגרתי פורט אחורי אחד )אבל מצד שני הם עדיין לא במצב של הרמוניה (מבושלים )
דבר נוסף שגיליתי שלמרות שמיקמתי אותם בדיוק במקום של הקודמים לא מצליח לקבל במה נורמאלית (צריך להמתין 200-250 שעות ) כניראה שגם אני צריך להתבשל :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איזה כייף לך (ולי גם )
מול הגרנד מזה הרמקולים מפורטים יותר (יש דברים חדשים שגיליתי בקטעי מוזיקה מוכרים) והבס או הבס :)
דבר נוסף שגיליתי שלמרות שמיקמתי אותם בדיוק במקום של הקודמים לא מצליח לקבל במה נורמאלית (צריך להמתין 200-250 שעות ) כניראה שגם אני צריך להתבשל :)

בנוגע לבמה ולעודף הבאס ששרשמת, מה גודל החדר שלך, כמו כן ניסית לשחק עם מיקום הרמקולים , להרחיק את הרמקולים מקירות?

לשמחתי הסלון שלי מאפשר לי לתת להם מרחק של כ 2.6 מטרים זה מזה,כ 40 ס"מ מהקיר האחורי מבלי וללא קרבה לקיר מהצד - כך שלמרות באס בריא הוא מאוזן (כמובן שאינו יכול להתחרות בבאס מסאב ה JL Audio מייצר בסרטים).

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
החדר 5x7 עם חלון פתוח בקצה
אין לי עודף בס אבל ככה הוא יותר הדוק
לגבי המרחק 2.5 מטר בינהם עם 40 סמ מהקיר

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
איזה כייף לך (ולי גם )

סבלנון חביבי... מרכוז במה, סדר, איזון וכו' יגיעו תוך כדי הרצה עד "התיישבות סופית בגמר.
יש כאלה ב-150 שעות מתיישרים ויש כאלה אחרי 300 מתחילים להשמע כמו שצריך. גם 500 שעות נתקלתי.
מעריך שאצלך כפי שציינת 200 מינימום.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
משפט אחרון לשאלתו של @איציק ירקוני השילוב הן עם המראנץ והן עם ה Unico בסטריאו נהדרים, התוצאות בשני המקרים מאוד נעימות ומהנות לאוזן אבל... כמו בכל השוואה יש מנצח ויש מקום שני, במקרה הזה ה Unico מהווה שידוך מהשמים ל Quinta SE. ההבדלים לא גדולים אבל קיימים, במשפט - ל Unico צליל קצת יותר אנלוגי מלמרנץ.

האם סגרת פינה עם הדו ערוצי?
האם לדעתך ניתן להניב תוצאה טובה יותר בסטריאו עם הגברה שונה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
האם סגרת פינה עם הדו ערוצי?
האם לדעתך ניתן להניב תוצאה טובה יותר בסטריאו עם הגברה שונה.

איציק, זה כמו לשאול בעלים של רכב אודי TT לדוגמה האם הוא סגור על הרכב או שיש רכבים טובים יותר בחוץ (כשברור לכולנו שלמרות שמדובר ברכב טוב ונחשק יש רכבים טובים ונחשקים ממנו בהרבה), ברור שיש מגברים טובים שניתן לשדך לרמקולים, אפילו ל Unison יש בליין מגברים טובים מזה שברשותי. אבל.... השילוב בין ה Quinta SE ל Secundo הוא נפלא ומוזיקלי. בשלב זה השילוב הנ"ל מרגש ומספק אותי במוזיקה דו ערוצית לא פחות ממה שקומבינציית המרנץ עם הרמקולים עושה בסרטים.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ברור שיש מגברים טובים שניתן לשדך לרמקולים, אפילו ל Unison יש בליין מגברים טובים מזה שברשותי. אבל.... השילוב בין ה Quinta SE ל Secundo הוא נפלא ומוזיקלי. בשלב זה השילוב הנ"ל מרגש ומספק אותי במוזיקה דו ערוצית לא פחות ממה שקומבינציית המרנץ עם הרמקולים עושה בסרטים.

אחלה:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור