הגנה על המערכת מנחשולי מתח

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
אבל זה רק לסוג אחד של בעיה, ה-anti lightning הזה. הפסקות חשמל אצלי לפחות זה מה שהורג ציוד
מגן מנחשולי מתח כמו שאמרנו....
פתחתי את הפוסט הזה כי הייתי בהמון בתים של חברים עם מערכת דו ערוצית יקרה מאוד ועם זאת לא ראיתי הגנה מיוחדת וגם מצד שני לא שמעתי על ציוד שנפגע חוץ מהמקרה המדובר, המטרה הייתה לקבל משוב עד כמה אכן נחשולי מתח כן פוגעים בציוד כמו מגבר או קדם מגבר יקר ובמידה ומתקינים האם יכול להיות סירוס של הצליל.
לגבי הפסקות החשמל,
אתה בטח מבין הרבה יותר טוב ממני במחשבים ופיתרון מקובל הוא מערכות אל פסק, לגבי מה שהוא לא מחשב והוא המערכת עצמה לא הייתי חושב לחבר דבר כזה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זאת לא הבעיה, יש לי אכן כמה UPS ים אבל לא במערכת אודיו.

לא אכפת לי שמערכת תכבה. אני רוצה שתדלק אחרי חצי דקה ושוה תכבה

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
תודה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
זאת לא הבעיה, יש לי אכן כמה UPS ים אבל לא במערכת אודיו.

לא אכפת לי שמערכת תכבה. אני רוצה שתדלק אחרי חצי דקה ושוה תכבה
הבעיה שאתה מתאר יוצרת נזק מתמשך לציוד שברשותך ולא ניתנת לפיתרון על ידי התקן השהיה שרק משהה את החזרה לפעולה בתוך 30 שניות. והרי לא תוכל לחבר את כל המכשירים בבית לאל פסק. הפסקות החשמל מקצרות את אורך חיי המוצרים שלך.
להבנתי מין הראוי שתבדוק מול חברת חשמל את איכות הקו שלך. ככל הידוע לי קיים תקן לגבי מספר הפסקות החשמל הספונטניות המותר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זה לא קשור לקו אצלי, זה שכונתי.. בדקתי

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
זה לא קשור לקו אצלי, זה שכונתי.. בדקתי
כצרכן זוהי תשובה שלא אמורה לספק אותך.
לחברת חשמל יש מדדים בנוגע למספר ניתוקים בשנה, משך הניתוק וכו'.
ראה כאן, עמוד 150. מהתשובות שלך אני מבין שאתה סובל מיותר מ 3-4 ניתוקים בשנה (הממוצע המוצהר).
כל חריגה מהמגמה המוצהרת נדרש בהסבר מנומק.

אגב, החזרת החשמל לאחר הפסקת חשמל הינו אחד הגורמים לנחשול מתח - עוד סיבה טובה לפיתרון שהוצע מעלה במידה ואתה סובל מהפסקות חשמל תכופות.

בהצלחה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כצרכן זוהי תשובה שלא אמורה לספק אותך.
לחברת חשמל יש מדדים בנוגע למספר ניתוקים בשנה, משך הניתוק וכו'.
ראה כאן, עמוד 150. מהתשובות שלך אני מבין שאתה סובל מיותר מ 3-4 ניתוקים בשנה (הממוצע המוצהר).
כל חריגה מהמגמה המוצהרת נדרש בהסבר מנומק.

אגב, החזרת החשמל לאחר הפסקת חשמל הינו אחד הגורמים לנחשול מתח - עוד סיבה טובה לפיתרון שהוצע מעלה במידה ואתה סובל מהפסקות חשמל תכופות.

בהצלחה

אני לא אלך איתם לבית משפט.
הגשתי תלונה, קיבלתי סירוב אחרי כחודש (עם הסברים, מה זה עוזר?). לפני שבוע הגשתי ערעור שוב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור