הארה: INNUOS ZEN MK.3

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
הפוסט הזה מיועד בעיקר למי שעדיין לא ברורים לו היתרונות של שרת מוזיקה טוב מול מחשב – כמו שלי לא היה ברור עד לפני זמן קצר. הרשת די עמומה – לפחות במסגרת מגבלות החיפושים שלי – בשאלה האם שרת המוזיקה אכן טוב יותר ממחשב. ולא רק הרשת, אלא גם לא מעט "יודעי דבר" שהתייעצתי איתם מגלים בשאלה הזאת הרבה פחות נחרצות (ובקיאות) מהרגיל.

כן, והפוסט גם אינו מיועד לאלופי העולם במחשבים. אז אם, כמוני, אתם לא בונים את המכונית שלכם בעצמכם, מן הסתם אין טעם שתנסו לבנות את מחשב המוזיקה שלכם בעצמכם. יש אנשים טובים שם בחוץ שיודעים לעשות את זה הרבה יותר טוב ממני, ואולי גם מרובכם, ולתוצאה שלהם הם קוראים שרת מוזיקה.

עד לפני עשר שנים הייתי עם מערכת אנלוגית טובה, אבל למי שלא תקוע במוזיקה ובביצועים השונים עד 1980 בערך, וגם נגמר לו החשק להיות הפועל של הפטפון ושל התקליטים, זו בעיה. עברתי לתקליטורים, ועולם חדש לגמרי של מוזיקה נפתח לי. שתיים-שלוש סיבות שונות דרבנו אותי לפני קצת פחות משנה לפתוח במסע שלי עם המחשב כמקור מוזיקה.

קניתי מחשב נייד חדש שייעדתי אותו רק למוזיקה. ניקיתי אותו מכל תכנה ויישום לא הכרחיים, התקנתי עליו AUDIRVANA, ניתקתי אותו לגמרי מהאינטרנט, העמדתי אותו על משככים משובחים בדיוק כמו כל מכשיר אודיו טוב, ועוד ועוד. בסופו של דבר הגעתי לתוצאות לא רעות, ולרגעים אפילו מרשימות.

בשלב מסוים התחלתי גם לבדוק את נושא הסטרימרים. התוצאות היו מאכזבות, אבל זה לא מפתיע, כי בדקתי בעיקר סטרימרים בתחום המחיר של המחשב שלי: ארקם, פרוג'קט, Bluesound Node 2, ועוד. לא רק שהמחשב שלי לא נבהל מהם, הוא אפילו ניצח אותם בנקודות, ופה ושם גם בנוק-אאוט.

לא אצלי בבית שמעתי גם סטרימרים מאוד יקרים ומושקעים, כולל מכשירי דגל של חברות ידועות. לא גרם לי לחזור הביתה בדכדוך.

ואז מר מאסטרו אודיו, עופר שחורי, שולח לי ווטסאפ על כך שנחת אצלו סטרימר בסיסי של INNUOS. לא ציפיתי להרבה, כי מדובר בעוד מוצר שמחירו כמו המחשב שלי. אבל אני אוהב לבדוק, אז בדקתי.

טוב, ברור שכל צורת הניסוח הזאת מכוונת ומובילה לבומבה שקיבלתי כשחיברתי את המכשיר לממיר אצלי. מניסיוני, נדרש פער מחיר מאוד מאוד גבוה כדי שמכשיר ירסק מכשיר אחר, ואני מתכוון לריסוק ממש, לא חלקי. אז בבקשה, הנה דוגמה שמשבשת את הניסיון שלי: רבותי, הזן מיני פשוט ריסק את המחשב שלי, לא, יותר מזה, הוא איין אותו! בכל תחום ומכל בחינה! אני באמת לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שבהיתי ככה במערכת בעיניים אהבליות של סרט מצויר.

התקשרתי לחבר שיש לו מחשב מק מטופל הרבה יותר משלי. הוא בא אתו. חיברנו. עוד קרקפת בצוואר של הזן מיני.

טוב, הגיע הזמן לעבור ממליצות ליובש. מדובר בשיפור בכל מישור, והשיפורים הכי בולטים הם אלה:

1. צליל עם מרקם יותר עשיר.

2. בס יותר נמוך ועם נפח יותר משמעותי.

3. רצפת רעש נמוכה בהרבה, שתורמת כמובן לשיפור ניכר בפרטים ובדעיכה, ולרקע שחור משחור.

4. תוספת שפריץ הגון של דינמיקה.

5. במה שאיננה מתמקדת בעומק, או בנקודות, אלא במרחב כולו.

6. איפה הרמקולים? נעלמו.

7. זיכרון פנימי של עד שמונה טרה, מול חצי טרה של המחשב שלי.

8. קלות הפעלה עדיפה.

למכשיר יש גם ממיר מובנה. לא ברמה של הממיר שלי, אבל בהחלט ברמה ששווה לבדה את מחיר המכשיר כולו.

התייעצות קלה עם החבר והחלטנו שאנחנו מעדיפים שרת מוזיקה נטו, בלי ממיר פנימי. בחרנו בזן, בלי המיני - ZEN Mk3.

ההמתנה עד שהמכשיר הזה הגיע כמעט ולא לוותה במוזיקה. הפער באיכות לא איפשר לי לשמוע ברוגע.

לפני שבוע הגיע המכשיר. יפיוף די כבד. ברייק-אין אינטנסיבי, וקדימה – להקשיב.

אז קודם כל, למרות שהזן עולה פי שניים וחצי מהמיני, הקפיצה הגדולה ממש היא מהמחשב לזן מיני. ובכל זאת? ברור, כל מה שהמיני עושה, הזן עושה טיפה יותר טוב. בשלוש נקודות הוא טוב יותר משמעותית: 1. נפח צליל גדול יותר. ממכר! 2. צליל יותר ניטרלי ופחות צבוע (יש לי פרכוסים ממכשירים ומערכות עם צבע עודף ו"חום"). 3.הטיפול בצינור הפסולת ההוא שמכונה "אינטרנט". הפער עכשיו בין חיבור לרשת לבין ההתנתקות ממנה כבר קטן מאוד. החבר שלי, לדוגמה, לא מבחין בשום פער. אני כן, אבל זה הרבה פחות מפריע לי.

ואיך אפשר בלי השוואות לשניים-שלושה טרנספורטרים מסורתיים משובחים? אבל פה אשתוק. ארמוז רק שבקרוב הם יופיעו כנראה בלוחות.

לסיכום, אל תשגו באשליות: תשתמשו במחשב למה שהוא נועד – עבודה ואינטרנט. בשביל מוזיקה, שרת מוזיקה. פשוט, קל, ומענג.

תמונות מצורפות

• P01117-000226 (2).jpg
    P01117-000226 (2).jpg
    KB 134.8 · צפיות: 274
  • P01112-002303.jpg
    P01112-002303.jpg
    KB 77.5 · צפיות: 271
  • P01112-002156.jpg
    P01112-002156.jpg
    KB 84.5 · צפיות: 270
  • P01112-002354.jpg
    P01112-002354.jpg
    KB 43.7 · צפיות: 265
נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תתחדש ותהנה!
אינוס חברה ידוע ואחת מהטובות בתחום.
ובכול זאת ברצוני לציין (בלי להעליב אף אחד) שזה עדיין מחשב משופר לאודיו, כמו כול סטרימר אחר (דעתי ותפיסתי , כן?:))
מה שכן, הרבה לצליל טוב מביא ספק ותוכנה המנגנת/מפענחת, ויש שם את זה.
ברכות לעופר שהחזיר את החברה לארץ:)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ברכות על הרכש החדש, תהנה ממנו.
האם תוכל לשתף לאיזה ממיר מחובר אצלך השרת וכיצד הוא מחובר - כבל אטרנט או usb ?

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
ברכות על הרכש החדש, תהנה ממנו.
האם תוכל לשתף לאיזה ממיר מחובר אצלך השרת וכיצד הוא מחובר - כבל אטרנט או usb ?

תודה.
הממיר שלי הוא CEC DA5, והשרת מתחבר אליו באמצעות כבל USB של ACOUSTIC REVIVE.

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
תתחדש ותהנה!
אינוס חברה ידוע ואחת מהטובות בתחום.
ובכול זאת ברצוני לציין (בלי להעליב אף אחד) שזה עדיין מחשב משופר לאודיו, כמו כול סטרימר אחר (דעתי ותפיסתי , כן?:))
מה שכן, הרבה לצליל טוב מביא ספק ותוכנה המנגנת/מפענחת, ויש שם את זה.
ברכות לעופר שהחזיר את החברה לארץ:)

תודה. בכל מקרה, מחשב זו לא מילת גנאי, סתם מכשיר שבייעוד השגרתי שלו לא מכוונן על אודיו, זה הכל.
מה שמעלה שאלה מעניינת: מתי או באיזה תנאי דבר משנה את המהות שלו. ובמקרה שלנו,
מתי מחשב הופך לשרת?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ניתן לחבר אליו NAS ?האם הוא ROON REDY

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
תתחדש ותהנה.:אצבע מורמת האם יצא לך לבדוק בדגם מיני ריפ מסידי דרך יציאה אנלוגית מול אותו סידי דרך נגן סידי יעודי?

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
תתחדש ותהנה.:אצבע מורמת האם יצא לך לבדוק בדגם מיני ריפ מסידי דרך יציאה אנלוגית מול אותו סידי דרך נגן סידי יעודי?

תודה, ומצוין ששאלת, כי מרוב מלמלת שכחתי להתעכב על ריפינג.
אבל לפני שאענה על השאלה הספציפית שלך, כמה מילים על הריפינג במכשיר הזה.
יש לי מחשב שייעדתי אותו לריפינג בלבד, כולל התכנה העדכנית של DBPOWERAMP,
והוא עומד על משככים, מאוזן פלס, ומקבל חשמל מסוללה.
אז אחרי שעשיתי אתו ריפינג למאות תקליטורים - עבודת נמלים משמימה למוות! -
אתה בטח יכול לשער איזה דכאון זה היה לעשות ריפינג עם המכשיר ולגלות
שהתוצאה מבטלת לי את כל העבודה שעשיתי בחודשים האחרונים:
השוואה בין ריפ שלו לריפ מהמחשב שלי מגלה, אפילו לחירש, את ההבדל שמוצאים
בין קובץ MP3 לקובץ WAV - יותר עושר טונלי, יותר גוף, יותר אוויר, יותר חיים.
מה גם שכל התהליך הטכני במכשיר יותר פשוטה וקלה:
מכניסים תקליטור וזהו - המכשיר עושה את כל העבודה ושולף לך אחרי שלוש-ארבע דקות את התקליטור.

ועכשיו, לשאלתך.
כן, בהחלט בדקתי את העניין, ועם שני נגני תקליטורים משולבים - כלומר כאלה שיש להם טרנספורט
ויציאת USB מאחור. מדובר במכשירים יקרים בהרבה מהזן מיני (ואחד מהם יקר פי דו-ספרתי!).
בשני המקרים, החיבור של הזן ליציאת ה-USB מאחור הניב תוצאה יותר טובה מאשר עם הטרנספורט:
יותר עושר, יותר גוף, יותר שקט, זרימה יותר חלקה ומוזיקלית.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
לגבי הריפינג הכל ברור כשמש. לא ברור רק טיב יציאת RCA בזן מיני בישביל לחסוך שימוש בדאק חיצוני. ועוד שאלה על הדרך: כמה נפח צריך בישביל להעתיק כ1000 תקליטורים?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בין קובץ MP3 לקובץ WAV - יותר עושר טונלי, יותר גוף, יותר אוויר, יותר חיים.
.
מדוע ההשואה בין MP3 ל WAV?
ברור שיהיו הבדלים בינהם בלי קשר להיכן ועם מה מבצעים את ה RIP

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תודה. בכל מקרה, מחשב זו לא מילת גנאי, סתם מכשיר שבייעוד השגרתי שלו לא מכוונן על אודיו, זה הכל.
מה שמעלה שאלה מעניינת: מתי או באיזה תנאי דבר משנה את המהות שלו. ובמקרה שלנו,
מתי מחשב הופך לשרת?
"תנאי" שמעלה מחשב למכשיר "אודיופילי" זה (לתפיסתי):
- ספק כוח חיצוני (עדיף מיועד ונבנה ממבט הפעלת ציוד אודיו
- כרטיסי רשת ויו אס בי - מיוחדים שנבנאו לאודיו (JCAT למשל)
- ניתרול פונקציות הלא נדרשות בביוס
- שימוש בדיסקים M2 (לא חובה כמובן) שיושב על הבורד, כלומר שימוש מועט בכבילה
- כבילה איכותית מספק למחשב וגם בחיוות פנימי של מחשב
- שיכוך (רצוי)
- מארז "שקט"
- כמובן מערכת הפעלה (עדיף) (Euphony למשל) או לפחות תוכנת הפעלה מיועדת לאודיו
ועוד TWEAKS

זה מה שמחשב אודיו אמיתי ואים תציץ למה שיש בתוך האינוס - זה בדיוק זה, יש להם בורד שהם בנו משלהם, אך כאן אני דווקא לא יודע האם זה טוב או לא (מקור לתלות בחברה וכו), למשל פלייבאק דיזיין בונים את הסטרימר שלהם על NUC :)

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
לגבי הריפינג הכל ברור כשמש. לא ברור רק טיב יציאת RCA בזן מיני בישביל לחסוך שימוש בדאק חיצוני. ועוד שאלה על הדרך: כמה נפח צריך בישביל להעתיק כ1000 תקליטורים?

האם השאלה הראשונה שלך נוגעת לאיכות הממיר?
אם כן, כמו שכתבתי, מדובר בממיר טוב ששווה לבדו את מחיר המכשיר כולו.
או, במילים אחרות, אם יש לך איזה נגן תקליטורים במחיר של המכשיר הזה,
צפה לקפיצה משמעותית באיכות.

לגבי השאלה השנייה:
בסביבות 400 ג'יגה לקבצי FLAC.
בסביבות 800-700 לקבצי WAV.

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
מדוע ההשואה בין MP3 ל WAV?
ברור שיהיו הבדלים בינהם בלי קשר להיכן ועם מה מבצעים את ה RIP

הכוונה שלי היא לכך שההבדל בין הריפים הוא כמו ההבדל שמוצאים בין קובץ MP3 לקובץ WAV.
ברור יותר?

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
"תנאי" שמעלה מחשב למכשיר "אודיופילי" זה (לתפיסתי):
- ספק כוח חיצוני (עדיף מיועד ונבנה ממבט הפעלת ציוד אודיו
- כרטיסי רשת ויו אס בי - מיוחדים שנבנאו לאודיו (JCAT למשל)
- ניתרול פונקציות הלא נדרשות בביוס
- שימוש בדיסקים M2 (לא חובה כמובן) שיושב על הבורד, כלומר שימוש מועט בכבילה
- כבילה איכותית מספק למחשב וגם בחיוות פנימי של מחשב
- שיכוך (רצוי)
- מארז "שקט"
- כמובן מערכת הפעלה (עדיף) (Euphony למשל) או לפחות תוכנת הפעלה מיועדת לאודיו
ועוד TWEAKS

זה מה שמחשב אודיו אמיתי ואים תציץ למה שיש בתוך האינוס - זה בדיוק זה, יש להם בורד שהם בנו משלהם, אך כאן אני דווקא לא יודע האם זה טוב או לא (מקור לתלות בחברה וכו), למשל פלייבאק דיזיין בונים את הסטרימר שלהם על NUC :)

אין לי ספק שאתה יודע על מה אתה מדבר, אבל אני לא פריק מחשבים וגם לא מעניין אותי להיות כזה.
אני אוהב מוזיקה, ומשאיר למומחים לייצר לי מכשיר שיודע להפיק מוזיקה.
מתברר שהם יודעים לעשות את זה מצוין.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יפה תתחדש. מזמן כבר הבנתי שסטרימר יעודי איכותי נשמע טוב יותר (ברוב המקרים) מכל מחשב מדוגם, משופצר ומשודרג.
ואם הזמן הפערים מול טרנספורט CD הצטמצמה וכיום יש לא מעט סטרימרים איכותיים שלא רואים ממטר טרנספורטים שעד לפני מס' שנים נחשבו בטופ בתעשייה.

תהנה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
רוב הבעיה היא בקבצים ודרך התרגום שלהם אני חושב.
מה אומר יוסי?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עד שאני לא שומע בבית יתרון , אני די בטוח שהמחשב שלי נשמע יותר טוב הכל הקוקטיילים והאינושים או הלמפיזטורים

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
היתרון בבנית מחשב יעודי הוא באפשרות לשפצר את התוכנה (מעבר לשידרוג חומרה). לפני חודש קניתי מחשב אודיופילי מיד שניה. המחשב הגיע עם vortexbox. שינוי ל-audiolinux שרץ ב-ram ואותה מכונה בדיוק נשמעה הרבה אבל הרבה יותר טוב.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
הפוסט הזה מיועד בעיקר למי שעדיין לא ברורים לו היתרונות של שרת מוזיקה טוב מול מחשב – כמו שלי לא היה ברור עד לפני זמן קצר. הרשת די עמומה – לפחות במסגרת מגבלות החיפושים שלי – בשאלה האם שרת המוזיקה אכן טוב יותר ממחשב. ולא רק הרשת, אלא גם לא מעט "יודעי דבר" שהתייעצתי איתם מגלים בשאלה הזאת הרבה פחות נחרצות (ובקיאות) מהרגיל.

כן, והפוסט גם אינו מיועד לאלופי העולם במחשבים. אז אם, כמוני, אתם לא בונים את המכונית שלכם בעצמכם, מן הסתם אין טעם שתנסו לבנות את מחשב המוזיקה שלכם בעצמכם. יש אנשים טובים שם בחוץ שיודעים לעשות את זה הרבה יותר טוב ממני, ואולי גם מרובכם, ולתוצאה שלהם הם קוראים שרת מוזיקה.

עד לפני עשר שנים הייתי עם מערכת אנלוגית טובה, אבל למי שלא תקוע במוזיקה ובביצועים השונים עד 1980 בערך, וגם נגמר לו החשק להיות הפועל של הפטפון ושל התקליטים, זו בעיה. עברתי לתקליטורים, ועולם חדש לגמרי של מוזיקה נפתח לי. שתיים-שלוש סיבות שונות דרבנו אותי לפני קצת פחות משנה לפתוח במסע שלי עם המחשב כמקור מוזיקה.

קניתי מחשב נייד חדש שייעדתי אותו רק למוזיקה. ניקיתי אותו מכל תכנה ויישום לא הכרחיים, התקנתי עליו AUDIRVANA, ניתקתי אותו לגמרי מהאינטרנט, העמדתי אותו על משככים משובחים בדיוק כמו כל מכשיר אודיו טוב, ועוד ועוד. בסופו של דבר הגעתי לתוצאות לא רעות, ולרגעים אפילו מרשימות.

בשלב מסוים התחלתי גם לבדוק את נושא הסטרימרים. התוצאות היו מאכזבות, אבל זה לא מפתיע, כי בדקתי בעיקר סטרימרים בתחום המחיר של המחשב שלי: ארקם, פרוג'קט, Bluesound Node 2, ועוד. לא רק שהמחשב שלי לא נבהל מהם, הוא אפילו ניצח אותם בנקודות, ופה ושם גם בנוק-אאוט.

לא אצלי בבית שמעתי גם סטרימרים מאוד יקרים ומושקעים, כולל מכשירי דגל של חברות ידועות. לא גרם לי לחזור הביתה בדכדוך.

ואז מר מאסטרו אודיו, עופר שחורי, שולח לי ווטסאפ על כך שנחת אצלו סטרימר בסיסי של INNUOS. לא ציפיתי להרבה, כי מדובר בעוד מוצר שמחירו כמו המחשב שלי. אבל אני אוהב לבדוק, אז בדקתי.

טוב, ברור שכל צורת הניסוח הזאת מכוונת ומובילה לבומבה שקיבלתי כשחיברתי את המכשיר לממיר אצלי. מניסיוני, נדרש פער מחיר מאוד מאוד גבוה כדי שמכשיר ירסק מכשיר אחר, ואני מתכוון לריסוק ממש, לא חלקי. אז בבקשה, הנה דוגמה שמשבשת את הניסיון שלי: רבותי, הזן מיני פשוט ריסק את המחשב שלי, לא, יותר מזה, הוא איין אותו! בכל תחום ומכל בחינה! אני באמת לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שבהיתי ככה במערכת בעיניים אהבליות של סרט מצויר.

התקשרתי לחבר שיש לו מחשב מק מטופל הרבה יותר משלי. הוא בא אתו. חיברנו. עוד קרקפת בצוואר של הזן מיני.

טוב, הגיע הזמן לעבור ממליצות ליובש. מדובר בשיפור בכל מישור, והשיפורים הכי בולטים הם אלה:

1. צליל עם מרקם יותר עשיר.

2. בס יותר נמוך ועם נפח יותר משמעותי.

3. רצפת רעש נמוכה בהרבה, שתורמת כמובן לשיפור ניכר בפרטים ובדעיכה, ולרקע שחור משחור.

4. תוספת שפריץ הגון של דינמיקה.

5. במה שאיננה מתמקדת בעומק, או בנקודות, אלא במרחב כולו.

6. איפה הרמקולים? נעלמו.

7. זיכרון פנימי של עד שמונה טרה, מול חצי טרה של המחשב שלי.

8. קלות הפעלה עדיפה.

למכשיר יש גם ממיר מובנה. לא ברמה של הממיר שלי, אבל בהחלט ברמה ששווה לבדה את מחיר המכשיר כולו.

התייעצות קלה עם החבר והחלטנו שאנחנו מעדיפים שרת מוזיקה נטו, בלי ממיר פנימי. בחרנו בזן, בלי המיני - ZEN Mk3.

ההמתנה עד שהמכשיר הזה הגיע כמעט ולא לוותה במוזיקה. הפער באיכות לא איפשר לי לשמוע ברוגע.

לפני שבוע הגיע המכשיר. יפיוף די כבד. ברייק-אין אינטנסיבי, וקדימה – להקשיב.

אז קודם כל, למרות שהזן עולה פי שניים וחצי מהמיני, הקפיצה הגדולה ממש היא מהמחשב לזן מיני. ובכל זאת? ברור, כל מה שהמיני עושה, הזן עושה טיפה יותר טוב. בשלוש נקודות הוא טוב יותר משמעותית: 1. נפח צליל גדול יותר. ממכר! 2. צליל יותר ניטרלי ופחות צבוע (יש לי פרכוסים ממכשירים ומערכות עם צבע עודף ו"חום"). 3.הטיפול בצינור הפסולת ההוא שמכונה "אינטרנט". הפער עכשיו בין חיבור לרשת לבין ההתנתקות ממנה כבר קטן מאוד. החבר שלי, לדוגמה, לא מבחין בשום פער. אני כן, אבל זה הרבה פחות מפריע לי.

ואיך אפשר בלי השוואות לשניים-שלושה טרנספורטרים מסורתיים משובחים? אבל פה אשתוק. ארמוז רק שבקרוב הם יופיעו כנראה בלוחות.

לסיכום, אל תשגו באשליות: תשתמשו במחשב למה שהוא נועד – עבודה ואינטרנט. בשביל מוזיקה, שרת מוזיקה. פשוט, קל, ומענג.
מוצרים מעולים ללא ספק (במיוחד ה- statement).
בדיגיטל, הסרבר/נאס או קובץ המקור הנשלח אל הסטרימר או הרנדרר חשוב מעין כמותו!
אצלי בסטאפ, שדרוג הסרבר ( melco N1Z ) היה כה משמעותי -ממש כמו שדרוג הממיר ( MSB the analog Dac עם network renderer v2)
בנוסף, איכות הרשת הביתית קריטית לא פחות. כל שינוי הכי קטן ״במעגל הרשת״ ( כבלי רשת סוויצ׳ים בידודים אופטים ספקים לינאריים וכו׳) משפיע על איכות הסאונד. לכן קניית סרבר טוב זה רק חצי עבודה.
מי שרוצה איכות בדיגיטל צריך לטפל ברשת הביתית. ואללה יוסטור איזו איכות! דיגיטל מעולם לא נשמע כל כך טוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור