נגן האם צריך להתאים פטיפון למערכת?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
מתלבט לשיכוך לפטיפון ?
Sra vs hrs ?

משתי החברות הללו כנראה תקבל תוצאה מצוינת. שתיהם ברמות הגבוהות שיש, אין ספק. רק שב-SRA אתה יכול לקבל משטח מותאם ספציפית למוצר הספציפי שלך (שולחים להם מראש מפרט של המוצר).
עכשיו צא לדרך ושיהיה בהצלחה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
האם צריך להתאים את חומר המדפים של הסטנד למערכת? כן. במבוק למשל מנחית תדרי לואו מיד ואנשים שלא מודעים לכך יתאימו ציוד שיפצה בתחום תדר זה, סוגי עץ מסויימים יתנו יותר נוכחות של תדרים אלו וכו' לכן כל בסיס פטיפון יתאים ספציפית למה שהוא עומד עליו וכן לשאר הרכיבים.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אריק ממה שהבנתי לגבי משטח sra,
ההתאמה מבחינת משקלים חייבת להיות אבסולוטית. אם הפטיפון שלך שוקל נניח 30קג החברה(sra) שולחת לך פלטה שתתאים בדיוק ל30קג.
השאלה היא מה יקרה אם בעתיד תרצה לשדרג את הפטיפון והוא יהיה כבד יותר
או במשקל נמוך יותר?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני אם מחליף את השיש שלי הולך על זה.
לך אצל גולן תראה על מה יושב המיקרוסייקי שלו.
לדעתי המשכך הכי טוב בייפאר...
והמחיר הוא לתעשיה ולא לאודיו.
https://www.minusk.com/products/bm8-vibration-isolation-platforms-bench-tops-isolators.html
יש להם יבואן בארץ נדמה לי יושב בראש העין...https://www.minusk.com/content/appl...turntables_vibration_isolation_platforms.html
וזה לך...
https://www.minusk.com/content/appl...ven_ac_turntable_audio_vibration_isolator.jpg

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
שקניתי את השנאי מבדל מהאודיפיל היווני שמאושפז במחלקה לאודיו
דיברנו על שכוך פטיפונים והוא טוען שיכוך אוויר הוא המומלץ ביותר כי כל חומר/משטח
אחר מוליך ויברציות.
לכן הוא המליץ על מה שיש לגולן.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
קח איזה TECHDAS והאוויר כבר בפנים... ;)

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אריה צודק.ככל שתעלה את רמת הפטיפון(בסיס,צלחת,מנוע)הסיכוי שתוציא סאונד טוב יותר הוא גבוה יותר.
מצטער מויש'ה - אבל ממש לא! (נראה לי שאריה לא התכוון רק לגוף )
ככל שהפטיפון ברמה גבוהה יותר והוא שקוף וחושפני יותר - כל אי התאמה מכנית/ חשמלית/ טונאלית פוגמת קשה יותר בתוצאה הסופית.

לגבי גוף הפטיפון, זה תמיד נכון- תביא גוף טוב יותר, תשמע יותר טוב.
אבל התאמת זרוע- ראש- פונו סטייג' ברמות הגבוהות, מצריכה פיין טיון- על אחת כמה וכמה שהתקציב מוגבל ורוצים למכסם תוצאה.

אריה, במקרה של חובב ניים, שבד"כ מכיר רק את ניים ולין אתה צודק- תקנה יקר יותר, תשלם אוברפרייס ותקבל יותר במערכת שלך, כי הכל כבר מתואם בין החברות.

נערך לאחרונה ב:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
למה אתם מחריגים פטיפון ? איזה שרשור מוזר..
זה בדיוק כמו כל מכשיר או רכיב אחר בסט-אפ, צריך להתאים לכל השאר.
מה זה גוף כמה שיותר טוב, אבסולוטית ? מה אין לו אופי של צליל שיכול להתאים יותר או פחות לשאר הרכיבים ?
לזרוע, לראש ולפונו וגם לכל שאר הסט-אפ
נראה לי שהדיון הזה הוא פשוט סימפטום של זה שאין כאן ביקורות\כתבות על פטיפונים..עד כמה שאני מצליח להיזכר

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מצטער מויש'ה - אבל ממש לא! (נראה לי שאריה לא התכוון רק לגוף )
ככל שהפטיפון ברמה גבוהה יותר והוא שקוף וחושפני יותר - כל אי התאמה מכנית/ חשמלית/ טונאלית פוגמת קשה יותר בתוצאה הסופית.

לגבי גוף הפטיפון, זה תמיד נכון- תביא גוף טוב יותר, תשמע יותר טוב.
אבל התאמת זרוע- ראש- פונו סטייג' ברמות הגבוהות, מצריכה פיין טיון- על אחת כמה וכמה שהתקציב מוגבל ורוצים למכסם תוצאה.

אריה, במקרה של חובב ניים, שבד"כ מכיר רק את ניים ולין אתה צודק- תקנה יקר יותר, תשלם אוברפרייס ותקבל יותר במערכת שלך, כי הכל כבר מתואם בין החברות.
בכל מקרה, התכוונתי שיהיה שיפור בהחלפת גוף הפטיפון בלבד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור