האם עסקת הפטיפון הבאה כדאית (נערך)

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
באתי לשאול את המקור - נמר !

פתחתי נושא בפורום המתחרה לגבי הלינק הבא :

http://www.springair.de/index.html?d_33807_Nottingham_Analogue_Space_Deck___Mentor194359.htm

אני כבר מבולבל לגמרי וחייב לעשות סדר ולכן גם באתי לשאול את המקור וממתין לתשובה.
עכשיו אני שואל : אין פה עניין של תחרות או זלזול ....לא בשביל זה פתחתי את הנושא הזה .
אכן הפטיפון של נמר כבודו במקומו !
לא שחלילה אני מזלזל בפטיפון שלו ומשם גם לא באה הכוונה שלי בפתיחת הנושא
וחלילה בעיניי הפטיפון של נמר הוא אחד הטובים ששמעתי עד היום, ואם לא הכי טוב שייש ............
אני שואל לגבי מחיר אמנם זו אותה החברה אך לא הדגם של נמר שמתי לב גם לזרוע שהיא לא כמו של נמר והמכלול שונה קצת אולי אני טועה , לכן שאלתי .
אני חושב שהחברה עצמה היא אותה חברה רק למה יש כזה הבדל אולי אני גם טועה בחברה ,?
לא חושב .
ישנו בטח שינוי דגמים בגלל המכלול של הזרוע או שלא ? אז מה בעצם ההבדל ?
אם של נמר עולה 40,000 וזה שראיתי פחות ?
הריי זו אותה החברה לא ?
ואם זה דגמים אז למה לא מצויין דגם?
אני הקשבתי לפטיפון של נמר הוא בציון 100 אצלי , אני לא חושב שייש משהו שמשתווה אליו ולכן אני שאלתי לגבי מחיר, מכאן גם באה
ההודעה שלי .

חייב תשובה , מקווה שנקבל אותה.

בידידות . (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הפטיפון שלי אינו עולה 40 אלף ש"ח אלא כל המכלול.

פטיפון, פונוסטייג', ראש, כבלים, רינגמט, זרוע. כך גם ציינתי בכתבה שעשו.

עכשיו.
הלינק ששמת הוא אכן נוטינגהם ספייס דק אבל זהו דגם משנות ה- 90 כך שזהו המחיר שהיה אז, היום מחירו הוא 3599דולר לא כולל ראש, פונוסטייג', רינגמט {שבלעדיו זה לא קל}, כבלים ועוד שלל תוספות וכמובן זרוע סטנדרתית שהיא מצויינת אך יש טובות יותר אך המחיר קצת יקר.

אני משתמש למשל במט של L.V שהוא חד משמעית המט הטוב ביותר שקיים, הוא לא זול בכלל אבל שווה כל אגורה, בנוסף יש לי קלאמפ של מישל ועוד אחד נוסף של טורונס שכל אלא מרימים את מחיר הסטאפ האנלוגי בעוד כמה אלפים.

פטיפון הוא מכלול של חלקים שביחד הופכים את הפטיפון למה שהוא.

קשה מאוד לרדת מה-25 אלף בשביל נוטינהם טוב.

נערך לאחרונה ב:

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
תודה רבה על התגובה המהירה נמר
עכשיו יש לי שאלה הם לא מאותם שנים הכוונה היא ליצור נכון ?
אז יש הבדל בין הדגמים בסוף ?
הריי הם נראים כמעט אותו דבר לא ?
לגבי הזרוע שלך אני זוכר שונה ממה שייש בקישור שהעלתי זה אותה החברה ?

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
ומה לגבי המכלול שציינת , אתה מתכוון למכלול הפנימי פרט קצת תעשה לי סדר קצת אני פשוט מנסה להבין מה שונה ומה עולה כל כך הרבה כסף ?
חוץ מפונו סטאג' ואלמנטים שמחוץ לפטיפון.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אחינו מסטרמיקס,
אם זה מיועד לנמר מדוע לא לרשום לו זאת בהודעה פרטית ?
בידידות והרבה בסמפלים כתמיד !

(אני אישית מעדיף לחיות בידיעה שהפטיפון שלו אכן שווה 40 אלף ולא הרבה יותר זול ...)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
השאלה לא מובנת?
אם תתבונן באתר של היצרן תמצא שהוא מייצר פטיפונים יקרים יותר שעל פי טענתו הם יותר טובים מבחינה צלילית.
לכן אם שמעת את ה 100% -יתכן ויש יותר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
העניין הוא האם מאסטר ישמע הבדלים ששוים הבדל בין 25K ערום ובין 40K עם תוספות ובין הפטיפון הזה שעולה כ7-8K ?
לענ"ד מי שמוכן לשלם 40K על רמקולים , יש לו מערכת שתוציא את זה ואולי זה שווה לו .(הכסף אצל אדם בעל אמצעים ,משמש משאב קל להשגה יחסית, ולאדם שאינו בעל אמצעים הוא משאב נדיר יחסית , ולכן גם נקודת ההבדל בסאונד לעומת העלות צריכות להיות שונות )
אבל למי ששומע כרגע על טכניקס , הפטיפון הזה יהיה שידרוג מספיק ענק שיתן לך כמעט את כול האיכויות של הפטיפון של נמר .
לי , ואני מניח שגם לך (ואם אני טועה אני מצטער) אין משאבים לסטריאו כמו דיז וכמו נמר , אם הייתי בשוק לקניית פטיפון , הייתי בודק אם אייל כמה יעלה הפטיפון הספציפי , ואם המחיר שווה קונה אצלו , אחרת מייבא אותו

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מאסטרמיקס ידידי, אין ספק שהפטיפון הזה מעולה....אך לפי מיטב זכרוני (פרסמת פעם תמונה) הפטיפון הנל גדול בכמה וכמה מידות משאר הסטאפ שלך.יהיה קשה עד בלתי אפשרי לנצל את תכונות הפטיפון בסטאפ הנוכחי שלך.

40K שח לפטיפון בסטאפ של 150K - 200K שח יכול להיות הגיוני (עד כמה שאפשר...)בסטאפ של עד 15K שח חבל על הכסף.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לי , ואני מניח שגם לך (ואם אני טועה אני מצטער) אין משאבים לסטריאו כמו דיז וכמו נמר ,
גם לי אין משאבים
לכן אני מתקמצן ורוכש יד שניה

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
בוא נגיד שקנית בוגאטי ווירון יד שניה ב 300K דולר.מה זה אומר ? שכחתם שהכול יחסי.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי שגמרנו להגיד הכל על אופיים של החברים, אנחנו כעת מתמקדים באיזה משאבים וכמה עמוק הכיס לכל אחד ...

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי שגמרנו להגיד הכל על אופיים של החברים, אנחנו כעת מתמקדים באיזה משאבים וכמה עמוק הכיס לכל אחד ...
אל תנסה אפילו להבעיר כאן דברים , הכוונה הייתה פשוטה ביותר , לגבי תקציבים , התקציב של מאסטרמיקס והתקציב של נמר שונים בהחלט , ובסדרי גודל
ולגבי עומק הכיס , זה לא מעניין אבל אם מישהו מדבר על מערכת ב400K$ אן על מערכת נורמאלית יש הבדל
ואם אתה כבר רוצה , אז אנני יודע מה עומק הכיס של החברים כאן , אבל כבר הייתי בבתים של אנשים שנמדדו במליוני דולרים עוד בשנות התשעים , ואני מכיר כמה אנשים עם כיסים עמוקים , מאז ההיכרות איתם כסף כבר לא עושה את זה עלי :D

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
מהו סטאפ (סליחה על הבורות- צעד?)

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
האם הכוונה לכל הרמה של הציוד האנלוגי (הצעד בו אני נמצא כעת או רכיב אודיו כלשהו?)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

כיסים עמוקים אין לי, אני משקיע את כל מה שיש לי במקום אחד, אם תעשה חשבון אז אני מוותר על נסיעות לחו"ל, רכב חדש וכ"ו.

אני מעדיף להשקיע את רוב התקציב שלי על סטריאו עכשיו ואחרי החתונה זו תהיה עובדה מוגמרת.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
אני בעד שכאשר יש מילים בלועזית כגון:
SETUP
CLEARAUDIO
אודה אם תוכלו להשאיר את השם הלועזי (אולי בנוסף),
על מנת שתתאודיופיל כמוני יבין גם כן את המושגים

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
מוהנדס כמוני קשה לו לעשות את האינטרפולוציה, שאתם עושים ביומ-יום

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
סליחה חטאתי Inetrpolation

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור