האם לשדרג להכול באחד

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אין שום אכזבה.יש לי דאק דפוק ואני מתלבט אם לשדרג את הדאק או לקנות הכל באחד.
שדרג את הדאק
All in one מתאים למי שלא ישדרג יותר ב 20 שנה הקרובות

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מגבר ALL INE ONE הוא פתרון מצויין וגם איכותי אם רוכשים אחד איכותי שכזה.

למעשה מי שמעוניין גם בממיר עדכני לרבות תמיכה ב roon וב mqa , וגם בסטרימר איכותי שתומך בשניהם
וגם במגבר טוב ,וגם בפונו על הדרך ויש לו תקציב של 9-15k יכול לקבל מכשיר איכותי שהוא למעשה מערכת שלמה במכשיר אחד .

בהרבה פוסטים כאלו ואחרים להצעות מחברים , פותחי הפוסטים משום מה לא מדברים על תקציב , ולכן החברים פה שולחים את המלצותיהם על מוצרים זולים או יקרים כל אחד לפי הבנתו בתחום ,מה שלא מכוון מטרה , וכמובן לא באשמתם מאחר ואין להם נתונים לגבי תקציבים.

כמובן שאם נרכוש מגבר איכותי , ממיר איכותי , סטרימר ופונו בנפרד , שלא לדבר על הכבלים הנוספים בניהם לרבות כבלי החשמל שמורים להיות איכותיים מן הסתם , סביר להניח שזה יהיה יותר טוב ,אבל לעקוף את המגבר al in one באיכות זה עניין של תקציב והשקעה כפולה אם לא יותר מכך .

אז אם הבנתי את פותח השירשור נכונה , הוא אינו רוצה להשקיע סכומים נכבדים מאד ומחפש פיתרון איכותי ולא יקר.
אחרת אם לא היתה בעייה של תקציב כלל , הריי שכותרת השרשור לא היתה רלוונטית .

אז הצעתי היא פשוט לשמוע 2-3 מועמדים כאלה ,ויכול להיות שהתוצאה האיכותית תספק .

אמיר ארמה

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
תודה רבההה.. לכולם

ולכן אמיר ההיתי מאוד ממוקד

צינתי בדיוק מה הסטאפ שיש לי.
אליו אני חושב להוסיף dac naim v-1
או
לקנות את הסטארטה

והשאלה
1.היתרונות וחסרונות של הכל באחד ברמה של הסטראטה
או ברמת מחיר של 12,500 שח

2.והאם הסטארטה יכולה להתחרות מבחינת איכות סאונד עם הסטאפ שלי

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
All in one זה מכשיר שמיועד למישהו שרוצה מינימום מכשירים בסלון, רוצה אלגנטיות של קופסה אחת ולא רוצה להתעסק עם ציוד ועם שדרוג שלו ומינימום כבלים.
אם אין לך בעיה עם זה שיש כמה מכשירים ואתה אפילו נהנה מלנסות להגיע לצליל שמתאים לך באמצעות שינוי של המגבר או הדאק או איזה כבל, אז All in one פשוט לא רלוונטי בכלל. אתה לא תקבל שם סאונד יותר טוב ובכלל אין מה להשוות מה שאתה יכול להשיג בתקציב יד שניה בלוחות לעומת מכשיר All in one חדש שאולי נמכר לך ב 12,000 שח אבל היבואן קונה אותו בערך ב 6000 ויש מיסים והובלה וכולי מה שאומר שייצורו לא היה בשום מקרה מעל 2000 שח כולל עיצוב, מארז וכולי.
מכאן צא ולמד על איכות הרכיבים בפנים.
חוץ מזה אם תחליף רמקולים מתישהו ותרצה מכשיר יותר חזק תצטרך להחליף את כל ה All in one ותפסיד הרבה כסף במקום להחליף רק הגברה
בקיצור תישאר עם התדי שלך או תחליף למונובלוקים המעולים של תדי, כמו שהציעו לך כאן מעלי, כי הרמקולים שלך בכל זאת 4 אוהם ולא יזיק לך עוד קצת שליטה ושקט, אפילו אם נשמע טוב, יכול להישמע הרבה יותר טוב.
וקנה דאק יד שניה, יש הרבה אפשרויות, לוא דוקא ה naim, תבחן מה נשמע אצלך הכי טוב.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תודה רבההה.. לכולם

ולכן אמיר ההיתי מאוד ממוקד

צינתי בדיוק מה הסטאפ שיש לי.
אליו אני חושב להוסיף dac naim v-1
או
לקנות את הסטארטה

והשאלה
1.היתרונות וחסרונות של הכל באחד ברמה של הסטראטה
או ברמת מחיר של 12,500 שח

2.והאם הסטארטה יכולה להתחרות מבחינת איכות סאונד עם הסטאפ שלי

היי

אתה שואל שאלה שאין לאף אחד תשובה עליה, ואני מהמר שאף אחד כאן לא שמע את הטדי עם ה naim המדובר
על רמקולים כמו שלך ,ואפילו כמדומני גם לא אתה , או שכן שמעת את שניהם יחד , ותקן אותי אם אני טועה.

מה גם שלא יהיה מצב שתשמע את ה all in one ממול הטדי וה naim ,מאחר וזה לא מעשי.

אומר לך משהו , אני חושב שבתקציב שלך אני היתי הולך על מכשיר ה all in one , ובמחיר הזה אתה אמור לקבל
מכשיר הכולל גם סטרימר יעודי עם אפליקציה של היצרן ,ומכשיר אשר תומך בטכנולוגית MQA שקיים באלבומים רבים ב TIDAL ,וכן בתוכנת ROON, וכך תוכל לדעת שרכשת מכשיר עם כל הטכנולוגיה העכשיות ולהנות מכל העולמות ומאלבומים ברזולוציה/איכות גבוהה יותר .

וכמובן כל זה בכפוף להאזנה

בהצלחה

אמיר ארמה

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
מהו צא טונג אמר שמסע של 1000 קמ מתחיל בצעד הראשון ושמסע לסטאפ המושלם אף פעם לא נגמר
(או שזה היה מישהוא אחר?)

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ואגב אם חשובה לך הטכנולוגיה האחרונה שיצאה לשוק קבצי Mqa וכולי (בעיני זה בולשיט ולא מנבא כלום לגבי איכות ההאזנה) אז פשוט תקנה דאק חדש ולא naim יד שניה.
אבל בעיני אין מה להשוות.
זה כמו להעדיף יונדאי חדשה (שיש בה עוד כמה חידושים) על מרצדס בת 4-5 במצב חדש, שעולות אותו דבר במצב שבו אין לך טיפולים, תיקונים וכולי, רק עלות קניית הרכב עצמו.
מי היה קונה יונדאי במצב כזה ?

נערך לאחרונה ב:

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
זה ממיר ברמה מאוד גבוהה ביחס למחיר המוצע, הייתי מנסה לבקש לשמוע אותו אם המוכר יסכים
http://www.hifimusic.co.il/DAC-AYRE-QB9-dsd-t38565.html

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
לא נפלתי מהניים v1 הזה, ואני חובב אותם בד"כ.

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
לא שמעתי, אך כמעט בטוח שתדי יותר אחלה:)

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
מהו צא טונג אמר שמסע של 1000 קמ מתחיל בצעד הראשון ושמסע לסטאפ המושלם אף פעם לא נגמר
(או שזה היה מישהוא אחר?)

לשאלות קשות אין תשובות קלות.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
חברים תודה רבה על העזרה.כיף שיש את הפורום שעוזר לא לטבוע בים האינמפרמציה.
לקחתי את ה v 1naim
לנסיון,בינתים אני אוהב אותו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור