האם יש בתכנון סקירה על DAC ים ??

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בוודאי שמנוע זה לא העיקר

לא נכון, יש תימסורת, שילדה, היגוי, שיכוך, בידוד ועוד, שכל אילו חשובים לא פחות.

מספיק לראות את התעשיה האמריקאית לפני כמה עשורים בשביל להבין שמנוע זה לא העיקר.
איכות שילדה תקבע את צריכת הדלק,התנהגות הרכב,יציבות,הנאה מנהיגה,בטיחות ועוד.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תגידו - מה נסגר אתכם? הפורום התחרפן סופית.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
"כתבתי: חברה מצויינת" (אודיולאב), אבל לא היתי קונה גם טרנספורט בנוסף בחבילה, עם לא הייתי צריך.

תומר

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
"כתבתי: חברה מצויינת" (אודיולאב), אבל לא היתי קונה גם טרנספורט בנוסף בחבילה, עם לא הייתי צריך.

תומר
ומזה הסקת שהמכשיר לא יעניין מי שמתעניין בממיר? מי מחייב אותך להשתמש בטרנספורט? המכשיר הזה נכנס לתחום הנמוך-בינוני של הממירים מבחינת המחיר, אבל ה"מנוע" שלו נמצא בממירים שעולים יותר מ $10K. עם הטרנספורט, בלי הטרנספורט, הוא מתומחר טוב עבור ממיר. השאלה איך הוא נשמע. ברור שהוא יותר יקר מהדאקמג'יק, אבל הוא גם מכיל הרבה יותר רכיבים, יש לו מגוון יותר רחב של כניסות ויציאות, וטוען לאיכויות גבוהות יותר. צריך לשמוע.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
"מי מחייב אותך להשתמש בטרנספורט?"

עם אני לא צריך טרנספורט אני לא קונה...

תומר

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
"מי מחייב אותך להשתמש בטרנספורט?"

עם אני לא צריך טרנספורט אני לא קונה...

תומר
ונחזור לנקודה שאתה אמרת, שהמכשיר הזה לא יעניין את מי שמעוניין בממיר.... הנה, אני מתעניין בממירים, טרנספורט CD ממש לא מעניין אותי, והמכשיר הזה מאוד מעניין אותי. אני מניח שאני לא ה"טיפש" היחיד, לא כולם חכמים כמוך. הייתי שמח לחסוך קצת אם הייתה גרסה ללא CD, אבל במחיר הזה אין יותר מדי ממירים טובים גם ככה.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לכבוד החג האנגלים האנטישמים אירגנו לנו פה מבצע 1+1 : אתה קונה דאק מצויין ב700 פאונד, ומקבל איתו טרנספורט בחינם. לא שווה ? במקרה שלמישהו בכל זאת נשאר איזה זכר אנכרוניסטי מאותם עיגולים כסופים שפעם פיארו את סלוננו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אשמח גם אותם לשמוע, אבל אין להם יבוא בארץ בניגוד לאודיולאב. בנוסף, המינימקס על פניו נראה נחות - משתמש באופ-אמפס בדרגת היציאה שלו ולא בטרנזיסטורים דיסקרטיים כמו אודיולאב או Wyred. זו אחת הסיבות שהוא קצת זול יותר. ה Wyred לא יותר זול מהאודיולאב לפי המחירים שראיתי, אז מה אכפת לי לקבל גם נגן CD?

shlomi2

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני חושב שהדבר הכי חשוב באוטו הוא הגלגלים(lol)
דרך אגב גם אותי המכשיר הזה מעניין מאוד.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
מזה האופ אמפס הזה?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מזה האופ אמפס הזה?
קיצור ל operational amplifier. מדובר ברכיבים שלמעשה מכילים מגבר מתח קטן ברכיב אחד. במגברי פרה זולים, ממירים, וכו' זה מה שתמצא בדרגות היציאה. מוצרים יקרים יותר לרוב יבססו את מעגלי היציאה שלהם על טרנזיסטורים, שבסיכומו של דבר יותר יקרים, תופסים הרבה יותר מקום על הלוח, אבל גם יותר מדויקים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא נכון, יש תימסורת, שילדה, היגוי, שיכוך, בידוד ועוד, שכל אילו חשובים לא פחות.

עדיין המנוע בחשיבות עליונה.

זה לא שאני לא מסכים או כן מסכים עם יאיר. אולי עדיף להכניס את הצ'יפ לרכיב אחר במכונית.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
עדיין המנוע בחשיבות עליונה.

זה לא שאני לא מסכים או כן מסכים עם יאיר. אולי עדיף להכניס את הצ'יפ לרכיב אחר במכונית.
עם מנוע טוב אפשר לבנות מערכת מצוינת, אבל ברור שצריך רכיבים טובים מסביב. אם המנוע לא טוב אז לא יעזור כלום - ביצועי המערכת יהיו מוגבלים בגללו, לא משנה מה נשים מסביב. הממיר של ESS הוא אחד ה"מנועים" הטובים היום, אולי הטוב ביותר.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אתה שוב מתחיל עם הכרזות, וכל זה מקריאה ב-Wikipedia, נכון?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתה שוב מתחיל עם הכרזות, וכל זה מקריאה ב-Wikipedia, נכון?
שוב הפניות האישיות? למרות שיש לי כמה תאוריות, אני לא רוצה להיות "פסיכולוג בגרוש" (או בחינם בעצם) ומציע לך לשוחח על זה עם הפסיכולוג שלך. חג שמח לך, תעשה טובה לעצמך וידידך יהושע, שבו על איזו כוסית וויסקי, תרגיעו, ותחשבו כיצד ניתן לשפר את האווירה פה עם דיונים ענייניים.

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מוקס
אני חושב שהתבלבלת.‏ כל עוד יהיו כאן הכרזות שלופות מהמותן,‏ שמבוססות במקרה הטוב על קריאה בוויקיפדיה,‏ ובטח לא על נסיון אישי או משהו שדומה לנסיון אישי,‏ אני אהיה כאן כדי להתריע על זה.‏ הסיבה פשוטה ‏-‏ מישהו עוד עלול להאמין לך יום אחד.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מוקס
אני חושב שהתבלבלת.‏ כל עוד יהיו כאן הכרזות שלופות מהמותן,‏ שמבוססות במקרה הטוב על קריאה בוויקיפדיה,‏ ובטח לא על נסיון אישי או משהו שדומה לנסיון אישי,‏ אני אהיה כאן כדי להתריע על זה.‏ הסיבה פשוטה ‏-‏ מישהו עוד עלול להאמין לך יום אחד.
נפלא לדעת שיש כאן מישהו ששומר על הציבור מפני רעים כמוני. אני בטוח שאם לא היית מתריע מפני אז כל הדבילים פה היו נופלים בפח. אני גם בטוח שההתרעות שלך מבוססות על נסיון ממקור ראשון עם הממיר הנ"ל. יאיר יקירי, תמשיך לעמוד על המשמר, אתה מבצע עבודת קודש של ממש. מה היו עושים פה בלעדיך.... :מבולבל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור