האם הוספת טכנולוגיות אלקטרוניקה Rc ופילטרים לשיפור ביצועיי המערכת זו הדרך?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
נראה לך שאתה מבין יותר מאלה שנהנים מה-RC שלהם?

כן, בחדר קטן טיפלתי אקוסטית כמקובל זה עלה לי
15k שח שווה כל שקל התוצאה מדהימה וכל המוסיף גורע.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
כן, בחדר קטן טיפלתי אקוסטית כמקובל זה עלה לי
15k שח שווה כל שקל התוצאה מדהימה וכל המוסיף גורע.
אני חושב שאי אפשר להכליל מהחדר הספציפי שלך, מהמערכת והטעם הספציפיים שלך לגבי כל המצבים האפשריים אצל האחרים.

יש חדרים שטיפול אקוסטי בהם לא עוזר, או בלתי אפשרי מכל מיני סיבות (למשל פתוח לכל מיני חללים שאי אפשר לסגור).

נערך לאחרונה ב:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אתה קוץ בתחת, יש תכנולוגיות אלקטרוניקה rc כל הפילטרים למיניהם אתה מכיר?

יוסלה.. "אל תלבין פני חבריך ברבים"
לא מזמן באחד הפוסטים הערת לאחד החברים במשפט הזה ואף אמרת לו שכדאי שיתנצל. אז בבקשה..

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
יוסלה.. "אל תלבין פני חבריך ברבים"
לא מזמן באחד הפוסטים הערת לאחד החברים במשפט הזה ואף אמרת לו שכדאי שיתנצל. אז בבקשה..
תודה על ההערה, זו אכן התבטאות לא הולמת, אבל היא מביישת רק את אומרה.

אני לא זקוק להתנצלות. להיפך, שישאר, לדיראון עולם :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
למה צריך לכתוב בעוקצנות ו/או בהתנשאות ?
יש דרכים חיוביות להוציא אגרסיות...
מכוון למי שיודע שהתבטא ככה, לא ספציפי לאדם מסוים.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
YOSSI24,
מי כמוך יודע שהתחום הנדון כמו בחיים גופא, מורכב מהעת שבה מתקיימת הרחבה, ומאותם הרגעים המפתעים לא פחות שבהם אנחנו מבצעים צמצום ואין כאן המקום הראוי להכנס לנסיבות המובילות להתרחשיות הנ"ל, רק לציין שאין בכך סתירה. מכאן שאין הבדל בין מהלך שמתקבל משימוש בשנאי מבדל, פילטר חשמל שיכול לטפל באייכות החשמל (והפסולת המיותרת שלו) לבין כבל חשמל מכל סוג שהוא וכנל לגבי שימוש ב- rc או אקולייזר ( שאליו דוסקס בהרחבה לפני זמן לא רב) במידה שמשפר את הסאונד זה אחלה ולא רק אני בעד נקודה. כמובן שלכל אחד מאתנו דרך מסויימת וייחודית להגיע ליעד, וזאת בהתאם לאותם צרכים, נסיון, ואפשריות , ובתוך כך דרישות מחמירות יותר או פחות, וזה אינו פוסל גישות אחרות!

בדומה לרשימת המכולת הנל, גם האקוסטיקה הפסיבית (שבה עשית שימוש ומבחינתך היא אולטימטיבית) דומה לפעולת ה-rc האקטיבי, ושאר מיני טוויקים בטיפולוגיה יחודית, שהמשותף לכולם שהם עלולים לגרום לעיוותים במצלול הסאונד, ובתדרים מסויימים. ושאלת מליון הדולר מה קורה עם העיוות הנ"ל!?

ובכלל, האם לדעתך ניתן לאודיופיל ממוצא לבדוק לעומק את רשימת המכולת המוזכרת לעיל!? לעניות דעתי אין מצב. ועכשיו בכנות, האם נגרם אצלך שינמוך כתוצאה משימוש באותן "טכנולוגיות" פסולות מבחינתך או להפך, ובעיקר באיזה טכנולוגיות מדובר. ועל תנסה לשלוף תשובה מהמותן כי זה לא ראוי לאודיופיל מנוסה כמוך!

נערך לאחרונה ב:

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
@arb
חדר מקולקל עונה בצורה מקולקלת, טיפול אקוסטי מתקן בצורה פשוטה יחסית.

RC משנה את הרמקול כדי לתקן את החדר. התיקון עוזר בנקודה שבה הוצב המיקרופון(נים)
בלבד.
R
(ורד)
.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
שילוב של טיפול אקוסטי , ו RC צנוע , מאזן את הסאונד לגמרי .
כמובן מי שיכול לאזן את הסאונד רק עם טיפול אקוסטי , היה עדיף אבל לא תמיד מצליחים עם זה .

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
מסכים מאוד.
אני חושב שכולנו לא צריכים לכתוב בשרשורים שבהם שוב ושוב אותם אנשים כותבים בצורה מכוערת.
וגם לא להתייחס לתוכן ה"ענייני" שמועלה שם בין הירידות והקללות, כי זה נותן לגיטימיות לנהל "דיון" בצורה כזו.
אם כל מי שחשובה לו תקשורת מכבדת שזה כמעט כל מי שקורא כאן יש להניח, יתעלם משרשורים שבהם מנבלים את הפה וכותבים בצורה מכוערת, זה פשוט ייפסק.
היה הכי טוב, אם מנהלי הפורום היו משעים את מי שכותב בצורה כזו, כפי שמקובל בהרבה מאוד פורומים !
בהתחלה משעים לזמן קצר, אח"כ לזמן ארוך ואם זה לא עוזר אז לתמיד.
אחרי מספר השעיות של חברי פורום, אנשים היו מתיישרים ומתחילים לתקשר בצורה מכבדת ומי שלא מסוגל היה נפלט מהפורום.
אין ספק שהרבה אנשים היו מצטרפים לקריאה ולכתיבה אם כך היה וככל שיותר מעורבים כך גם מעמיקים בתחום, רוצים לשפר סט-אפ, לבוא לתערוכות וכולי.
אם רוצים להרים את תחום האודיופיליה בארץ, אי אפשר להתעלם מהתופעה הכעורה הזו.
זה פשוט הורס את האתר ופוגע בתחום.
שבוע טוב לכולם.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
קורא את חלק מהתגובות פה ומתפוצץ מצחוק, אתם לא אפויים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בראשית מתנצל אם מישהו או האתר נפגע ,
כל כוונתי היתה לומר שמישהו חסר נסיון (הבתולה) בשימוש באמצעים לתיקון אקוסטי אלקטרוני או פיסי נשמע טיפה ירוק לאחר (הזונה) שמודד ומתקן בכל אמצעי שמתאפשר ,
מסכים עם הטענות על הסגנון , למרות שנכתב עם קריצה בכדי להראות הקונטרסרט ,לא היו כאן קללות חלילה כפי שכתבתם ,
וכפי שכתב אד לייב אולי כדאי להשעות האדיוט שכותב כך , אקבל כמובן את הדין בחוסר ברירה ,
ושוב מתנצל באם מישהו נפגע , סליחה !!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תראו חברה !
יש כאן מספר אודיופילים שמשתמשים באמצעי תיקון אקוסטים לא סטנדרטים ,והנה להפתעת כולם מגיעים לתוצאות הרבה מעבר לממוצע , ביניהם משתמשי טרינוב , ליינגדורף ועוד , להתכנס בתוך עצמך בגישה הפיוריסטית של הדרך הקצרה ביותר ואחר כך לדחוף המערכת לתוך חדר מעופש שהשד יודע מה יעשה לצליל לא נשמע לי גישה נכונה !
בעצם כל אמצעי לגיטימי בכדי להעלות המערכת ,אפילו באם נשמע הגועל נפש של האודיו כמו RC ,
לא מתאים לכם החריגה הזו בגישה רק תגידו , ומיד נחזור לשיממון של חיבור ישיר ונחליף מכשירים בסיטונות , כרצונכם !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ואתה יוסי שקורא לי כאחד שנולד בתוך דלעת ? הרי אני מדבר אליכם מתוך הגונגל של האודיו ולא מתוך חממה של הדלעת ,
זה שאתה לא מכיר העניין ,זה עניין אחר , בעיני ,אתה מושך את קוראינו אחורה תוך כדי עצימת עיניים בגלל העלבון האישי שלך , לדעתי גישה "ירוקה " למדי !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
צודק , זה הטיפוס ! סך הכל פעילות להגברת המודעות לאמצעים שונים , לא נולדתי בלונדון , נולדתי בבת ים , מצטער !

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בראשית מתנצל אם מישהו או האתר נפגע ,
כל כוונתי היתה לומר שמישהו חסר נסיון (הבתולה) בשימוש באמצעים לתיקון אקוסטי אלקטרוני או פיסי נשמע טיפה ירוק לאחר (הזונה) שמודד ומתקן בכל אמצעי שמתאפשר ,
מסכים עם הטענות על הסגנון , למרות שנכתב עם קריצה בכדי להראות הקונטרסרט ,לא היו כאן קללות חלילה כפי שכתבתם ,
וכפי שכתב אד לייב אולי כדאי להשעות האדיוט שכותב כך , אקבל כמובן את הדין בחוסר ברירה ,
ושוב מתנצל באם מישהו נפגע , סליחה !!!!
שניצל ממש לא התכוונתי אליך, האמת לא התכוונתי לעוקצנות, את זה דווקא השיח יכול וצריך להכיל, ההומור שלך מובן ומשעשע.
לא הייתי צריך לצטט את ארז וחני..לא קראתי היטב התכוונתי לדברים האחרים שציינתי
הרי מה שכתבת זה רק משל וגם אם מישהו נורא רוצה לקחת את המשל באופן מילולי, אז ממילא במשל שלך הזונה זה אתה.. .

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
YOSSI24,
מי כמוך יודע שהתחום הנדון כמו בחיים גופא, מורכב מהעת שבה מתקיימת הרחבה, ומאותם הרגעים המפתעים לא פחות שבהם אנחנו מבצעים צמצום ואין כאן המקום הראוי להכנס לנסיבות המובילות להתרחשיות הנ"ל, רק לציין שאין בכך סתירה. מכאן שאין הבדל בין מהלך שמתקבל משימוש בשנאי מבדל, פילטר חשמל שיכול לטפל באייכות החשמל (והפסולת המיותרת שלו) לבין כבל חשמל מכל סוג שהוא וכנל לגבי שימוש ב- rc או אקולייזר ( שאליו דוסקס בהרחבה לפני זמן לא רב) במידה שמשפר את הסאונד זה אחלה ולא רק אני בעד נקודה. כמובן שלכל אחד מאתנו דרך מסויימת וייחודית להגיע ליעד, וזאת בהתאם לאותם צרכים, נסיון, ואפשריות , ובתוך כך דרישות מחמירות יותר או פחות, וזה אינו פוסל גישות אחרות!

בדומה לרשימת המכולת הנל, גם האקוסטיקה הפסיבית (שבה עשית שימוש ומבחינתך היא אולטימטיבית) דומה לפעולת ה-rc האקטיבי, ושאר מיני טוויקים בטיפולוגיה יחודית, שהמשותף לכולם שהם עלולים לגרום לעיוותים במצלול הסאונד, ובתדרים מסויימים. ושאלת מליון הדולר מה קורה עם העיוות הנ"ל!?

ובכלל, האם לדעתך ניתן לאודיופיל ממוצא לבדוק לעומק את רשימת המכולת המוזכרת לעיל!? לעניות דעתי אין מצב. ועכשיו בכנות, האם נגרם אצלך שינמוך כתוצאה משימוש באותן "טכנולוגיות" פסולות מבחינתך או להפך, ובעיקר באיזה טכנולוגיות מדובר. ועל תנסה לשלוף תשובה מהמותן כי זה לא ראוי לאודיופיל מנוסה כמוך!

על דברים שאתה כותב אפשר לכתוב ספרים, אני אוהב אנשים שמצמצמים את עצמם, ולא מצלצלים כמו פעמון ריק,
שנאי מבדל לא מתערב באיפיון הסאונד, כל השאר באים לתקן עם אלקטרוניקה מורכבת זה הוספה עוד מערכת שהסיגנל עובר בה, מערכת שלי נשמעת רק ליחדי סגולה ולא עולה הר כסף, למה שאני אשמע אמונות ורעיונות פסולים, לרוב בתחילת הדרך אנו מושפעים מכל מיני ידענים שבלעו את חוכמת אודיו וכל החוכמה שלהם היא שאין את הדבר הזה לאחרים, כל אלה סובלים מקיבעון, יש הרבה משתנים במערכת טובה ושום דבר לא במקרה, אז למה להוסיף כמה בקשישים מיותרים,
בתערוכה במינכן אף מדגים לא הישתמש
ב rc כי זו הונאה, ניתן לבדוק כל טוויק לאורך זמן יותר ממספר ימים לשמוע בכל הז'נרים ולבחון מה הוא עושה, אם יעשה משהו טוב יהיה trade off במשהו אחר, לבנות מערכת טובה זה מסע ופחות חשוב היעד, כי אין דבר מושלם אפשר רק להרים כל פעם את הרף והתהליך הזה הוא העיקר,
לסיכום מה שקובע את התוצאה זה האדם שעומד מאחורי המערכת, ועוד דבר חשוב
אם אינך מרוצה לאורך זמן סימן שאתה צריך לשנות את מערכת האמונות שלך כדי שהמציאות שלך תשתנה, בהצלחה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,473
נקודות
113
RC הונאה?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בהסתמך על ביקור לפני מספר שנים במיכן, היו כמה חדרים שהתוצאה שם הייתה מזעזעת.
ברחתי אחרי דקה או שתיים.

ההדגמה של אוונגארד הייתה מאכזבת על גבול הצורמני. מדהים עד כמה אנשי מקצוע לא יודעים להוציא תוצאה מוזיקלית מסטאפ שעולה כמו דירה בארץ....

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור