רסיבר האם אני יכול לחבר את המגבר הזה לרסיבר?

ravid

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי לכולם, יש לי שאלה די פשוטה שאשמח שתענו עליה.
אני רוצה לחבר לרסיבר שלי pioneer vsx-415 (דגם בסיסי וישן) מגבר.
לפי מה שהבנתי יש צורך לחבר את המגבר אל היציאות pre-out של הרסיבר.
החיבור pre-out היחיד שמופיע הוא זה של ה sub, אבל מצד שני יש את היציאה של ה dvr/dvd וגם של ה tape...
האם אלו pre-out שאפשר להשתמש? (המטרה כאן היא כמובן לא קומבינה אני רוצה איכות)
או שאלו סתם חוצצים להעביר את הכניסה שלהם קדימה?

אם התשובה היא שחייבים pre-out, האם קניה של ה vsx-422 תהיה תחלופה טובה לרסיבר או שהנתונים שלהם די זהים? (מלבד שלל הכניסות והיציאות) יש לו אפשרות לחבר pre-out?

תודה, רביד.

נ.ב.
מצאתי סכמה של המעגל של הרסיביר, האם זה אפשרי פשוט להלחים יציאה לא מוגברת מהרסיבר? לא נשמע לי כזה מסובך.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
חייבים pre-out או ממתג.
לא ממליץ לך על ממתג כי במחיר שלו עדיף לך להחליף את הרסיבר.
אתה מחזיק בדגם פשוט יחסית שלא כדאי להכנס לקרביים שלו.
יותר פשוט להחליף אותו בדגם שיש לו pre-out . אפשר למצוא דברים מעניינים ואיכותיים ביד 2 .
איזה מגבר אתה רוצה לחבר?
לאיזה רמקולים?

אתה צריך לזכור שבשרשור מגבר לרסיבר ק"ב עדיין הקדם מגבר של הרסיבר משפיע על הסיגנאל. לכן מוטב שגם הרסיבר לא יהיה הכי בסיסי שיש...

ארז

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צריך שתהיה לך יציאת PRE OUT בשביל זה.
לדעתי כול רסיבר מעל ל3500 ש"ח יש יציאה כזאת מינימום לזוג רמקולים הקדמיים. ל422 אין יציאה כזאת כלל וכלל.

ravid

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן ראיתי שאין לו, מצחיק שאין זה לא ממש עולה לחברה יותר מכמה פרוטות להוסיף את זה.
בכל מקרה חשבתי לנסות להוציא את האות של ה pre-out מהרסיבר, זה ממש קל אחרי שראיתי את הסכמות. אבל לצערי גיליתי שאני לא משיג את המגבר המדובר אז כל העסק מבוטל :עצוב:
לפחות למדתי משהו מזה.

זה לא ממש הגיוני לקנות רסיביר יקר כדי לא להשתמש בהגברה שלו מבחינתי... אין מפענח אות דיגיטלי ללא הגברה במחיר הזה שיהיה איכותי יותר? אני רוצה כאמור 5.1.

בקשר לשאלות, הרמקולים הם מדפיים של וורפדל ישנים שמיועדים לקלאסית. המגבר (לא יהיה אצלי אז לא רלוונטי) של AMC.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
חפש ביד 2 רסיברים ק"ב של ימהה מסדרה 4XX ומעלה. למיטב ידיעתי, יש להם PRE-OUT מלא (ולא רק לסאב). הם נמכרים מסביבות 700 ש"ח ומעלה, תלוי בדגם ובשנתון.

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור