דרך מילים ועדשה... בתוספת תמונות כולל עירום אמנותי

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
כמענה להודעתו של ארז וחני :
אז אמרת… לחיים…

הרבה רבים וטובים כתבו לי דברים הפוכים לגמרי, אז מה…

אגב, נזכרתי בבדיחה של למה לא עושים את זה ברחוב, כי לכל אחד יש מה להגיד…

בקטנה תמיד יהיו את אלה שיחפשו רק את השלילי אצל האחר, אלה שלא יודעים כלל לפרגן, אלה שכמעט כואב להם לראות משהו יפה של מישהו אחר.

זו עסקת החבילה המתקיימת כאשר מפרסמים משהו גם לטובת הכלל, בעידן בו כל אחד יכול להקיש על המקלדת ולהטיל רפש חופשי ואינני כותב זאת עליך, אלה כתופעה.

אני גם לא חשבתי לכתוב על זה שעירייה מכובדת פנתה אליי והציגה על חשבונה תמונות שלי [כולל הדפסה] בתערוכה, על זה שקיבלתי לאחרונה שוב בקשה מבנייני האומה להציג, על חברה מסחרית שפנתה בנוגע לצילומים ועוד.

אין לי שום בעיה עם ביקורת בונה שעומד מאחוריה אדם שמבין עניין ורצוי עם קבלות, אבל במדינה כל כך מורכבת שעוסקת בבעיות כל כך קשות, פורום כזה יכול להיות אתנחתא לדברים יפים, למשב רוח מרענן ולא למלחמות מיותרות שלא מקדמות במילימטר את הכותבים.

לחיים...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הרבה רבים וטובים כתבו לי דברים הפוכים לגמרי, אז מה…

אני גם לא חשבתי לכתוב על זה שעירייה מכובדת פנתה אליי והציגה על חשבונה תמונות שלי [כולל הדפסה] בתערוכה, על זה שקיבלתי לאחרונה שוב בקשה מבנייני האומה להציג, על חברה מסחרית שפנתה בנוגע לצילומים ועוד.

אין לי שום בעיה עם ביקורת בונה שעומד מאחוריה אדם שמבין עניין ורצוי עם קבלות,
ברור לגמרי שיש רבים שכן אוהבים/מעריכים/מפרגנים.
לא זכור לי שמישהו ערער או הטיל ספק לגבי רמת המקצועיות שלך בתחום אבל זה לא אומר שכולם חייבים לאהוב את העבודות שלך.

אם אתה חפץ בביקורת מקצועית , " ביקורת בונה שעומד מאחוריה אדם שמבין עניין ורצוי עם קבלות" אז אל תפרסם פה אלא בפורום צלמים מקצועיים.
כאשר אתה מפרסם פה אתה צריך לקחת בחשבון ובהבנה שתקבל גם תגובות לא מחמיאות מאנשים שלא עומדים בקריטריונים שרשמת ומוטב שתכבד את זה כי זה מה יש.
איש מקצוע אמיתי קורא את הביקורת ומחליט בינו לבין עצמו אם יש בה משהו לקחת להמשך הדרך או לא .
ניסיונות לקעקע את הלגיטימיות של הביקורת , גם כאשר היא לא מאנשי מקצוע עם קבלות, לא מתקבלת בהבנה.
רוצה ביקורת מקצועית ? פרסם בפורום מקצועי.
לא רוצה ביקורת בכלל ? אל תפרסם בפורום.
שבוע טוב.
ארז

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
ההשתלשלות פה באמת מוגזמת ומיותרת אבל אני מסכים ב 100% עם נמר, מבלי לראות "הוכחות" שלעמי יש בעייה עם ביקורת שמופניית כלפי התמונות שלו. אצלי נוצרה תחושה של אי נוחות גדולה כאשר מצד אחד עמי מציג תמונות ומבקש במפורש לשמוע את דעתם של חברי הפורום, מהצד השני מגיב בתוקפנות שלא לעניין אם הביקורת לא מוצאת חן בעיניו ומייחס לכל ביקורת כזו מניעים אישיים. אחת התגובות שלו כלפיי הביאה אותי להחלטה שלא להגיב לתמונות שהעלה למרות שצפיתי בהן.

אריה

אריה שוב חזרתך לסורך, הרי התנצלת ארוכות פעם גם באופן אישי !

ובכלל בעד מי תהייה בעד ה"מנהל" או בעד חבר לפורום שלא מסכים עם דעתך והוויכוח ביניכם פורסם פורסם בעבר?, אכן הפתעת אותי בנקיטת עמדתך….

אגב, לעולם לא ביקשתי שבחים או ביקורות על תמונותיי שהרי אם לא היו איכותיות בעיניי לא הייתי מפרסמם. מבחינתי הרבה יותר פשוט כמו בתערוכה להציג התמונות, לתת לרוב הדומם להינות וזהו.

בבחינת : אהבת, יופי , לא אהבת , גם יופי, עבור הלאה ותמנע בהמשך.

בקיצור הניחו למקלדת, תנו לרוב להתרשם ולספוג חוויה מדי פעם ובא לציון גואל.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה שוב חזרתך לסורך, הרי התנצלת ארוכות פעם גם באופן אישי !

ובכלל בעד מי תהייה בעד ה"מנהל" או בעד חבר לפורום שלא מסכים עם דעתך והוויכוח ביניכם פורסם פורסם בעבר?, אכן הפתעת אותי בנקיטת עמדתך….

אגב, לעולם לא ביקשתי שבחים או ביקורות על תמונותיי שהרי אם לא היו איכותיות בעיניי לא הייתי מפרסמם. מבחינתי הרבה יותר פשוט כמו בתערוכה להציג התמונות, לתת לרוב הדומם להינות וזהו.

אתה עדיין לא מוכן לקבל ביקורת... ומנסה לרמוז כי אני תומך בנמר כי הוא מנהל הפורום. אכן, גילוי נאות, נמר איים עלי שאם לא אתמוך בו הוא לא יעלה אותי בדרגה ומשכורתי תיפגע. אז מה אני יכול לעשות מול איום כזה?

עמי, בכל התגובות אפשר לקרוא שיש לך בעייה עם קבלת ביקורת. אני חושב שכדאי לך להפנים את העובדה הזו כמו שנאמר: אם שלושה אומרים לך שאתה שיכור, אז לך לישון.

ואם אתה יכול, תתאפק ואל תנסה להסביר למה כולם טועים או כולם לא מקצועיים או כולם לא מבינים עניין.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

עמי זה לא עובד כך, כל אחד - כולל אתה יכול לכתוב ביקורת בונה או לא, זה חלק מהנוף הפורום כאן, אז בבקשה אתה מוזמן להיות שותף וגם כן לתת לאחרים להיות כך

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
התגובה הבאה היא במענה לאלי ואריה [מבלי להתייחס למי שיכור ומי לא, מי מונע משיקולי אגו ומי לא]:
עמי זה לא עובד כך, כל אחד - כולל אתה יכול לכתוב ביקורת בונה או לא, זה חלק מהנוף הפורום כאן, אז בבקשה אתה מוזמן להיות שותף וגם כן לתת לאחרים להיות כך

.

הכוונה לביקורת שבאה ממניעים פסולים, אישיים, ביקורת של בזבוז זמן, לא של לימוד והשבחה.

עם כל הכבוד, נראה לך שאין לי מה לעשות חוץ מהקשקוש הזה שלא מסייע במאומה , תנו לעסוק ביצירה ובדברים חשובים ובכלל יש מלא אפשרויות נוספות לכולם ותסלחו אם לא אגיב יותר לדברים דומים. כל טוב ובהצלחה.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
זה כבר סוגר לך את הפינה. התנצלות לא תקבל בגלגול הזה. אולי בגלגול הבא, צריך לחשוב על זה. באופן כללי, גם אם אני טועה, אני לא נוהג להתנצל ואני גם לא מאלה שמבקשים שיתנצלו בפני. במקרה הזה, גם לא מרגיש שמגיעה לך התנצלות וגם האופי הבסיסי שלי מסדרים פה מצב מוחלט בו תאלץ להתמודד עם זה.

הלאה. מבחינתי סיימנו יפה. עכשיו תחליט אתה מה אתה רוצה לעשות. הפורום פתוח וזכותך אפילו להגיד דברים שאני לא אוהב לשמוע. אבל זה בתנאי שתשמע דברים דומים בחזרה לפחות באותה מידה מבלי שתבקש שיתנצלו בפנייך.

חבל נמר, כי התנצלות אינה חולשה, היא חוזקה!

בעיקר עם היא נעשית ממקום כנה. למעשה היא אומרת: עשיתי חושבים מחדש, גם אני רק בן אדם, כולנו יכולים לטעות, מתנצל.

לגבי המשך כן או לא, אני בדעתי לפיה לא הייתה שום סיבה, מעבר להתחשבנות אישית, למחוק לי כך ההודעה על הספר והתמונות הנלוות.

ורק אם תפתיע אותי בענק… והכל יוחזר כפי שפורסם, זאת תהייה בהחלט התחלה אחרת.

אבל כאמור אני מאוד סקפטי ובכל מקרה מבקש לאחל הצלחה לכולם בהמשך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נגמרה שנת הצוהריים ? חתיכת צלצול יש לשעון הזה, היו פה כמה אפשרויות יציאה מהתסבוכת גם לעמי וגם לנמר אבל המשיכו כמו זוג תגרניות, שניכם תגדלו קצת.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז אסיים בזווית הראייה שלי על אף שאני לא קובע בפורום, מבחינתי, עמי, אתה מוזמן להמשיך לפרסם תמונות בפורום. ביקורת כזו או אחרת, בשורה התחתונה התמונות שלך מוסיפות עניין ואני נהנה מהן (למרות שאני מסתכל בסתר... )
ויש מי שמאוד נהנים מהתמונות שלך אז למה שתצא מהפורום?

אני מבין שאתה יכול גם לפרסם את הספר שלך אם תפעל על פי נהלי הנהלת הפורום, אז קדימה. אפשר לפתוח דף חדש. זה תלוי רק בך.

אריה

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אריה, נראה שגם הוא \ היא מופתע\ת מהשינוי לטובה בגישה.:)
DSC_0342m2.jpg

תמונות מצורפות

• DSC_0342m2.jpg
    DSC_0342m2.jpg
    KB 235.4 · צפיות: 559
נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם החלטת לגרום לי סיוטי לילה, אז הצלחת!

(-:

אריה

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
[ אני מקווה שיקבלו בהבנה את ההומור הנמוך הזה ] קבל כוסית של ויסקי כדי להירגע...
DSC_0256m77.jpg

תמונות מצורפות

• DSC_0256m77.jpg
    DSC_0256m77.jpg
    KB 335.3 · צפיות: 508

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ראיתי הרבה הודעות חשבתי שדנים בתמונות :)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אם החלטת לגרום לי סיוטי לילה, אז הצלחת!

(-:

אריה

הרגת אותי.. סיוטי לילה.

נערך לאחרונה ב:

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
ראיתי הרבה הודעות חשבתי שדנים בתמונות

מניח שממתינים גם להתייחסות של נמר וכל השאר סתם תמונות.
[אגב, את הטובות ביותר לטעמי לסט לא מצאתי בקלות אבל אריה, אם יזדמן, יש לי אחלה קולקציה...]
DSC_1171m34.jpg
DSC_0052m1.jpg
DSC_0676m1.jpg

תמונות מצורפות

• DSC_1171m34.jpg
    DSC_1171m34.jpg
    KB 387.5 · צפיות: 520
  • DSC_0052m1.jpg
    DSC_0052m1.jpg
    KB 234.7 · צפיות: 483
  • DSC_0676m1.jpg
    DSC_0676m1.jpg
    KB 148 · צפיות: 473

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
עמי
אתה אמן בנפש וזאת רואים לפי עבודותייך המשובחות.
יחד עם זאת, פרסונה מכובדת המאמינה באופן עיוור על השגיהם, מתקשים לקבל ביקורות (שלעתים גם מלוות בעקיצות למינהן), לכן אני מציע לא לקחת ללב ולהמשיך להיות עם חזה מורם ולהמשיך להאמין ולא להתייחס לכל "ציוץ", הקהל גדול מידי ומשפיע מידי בכדי שיהיה אפשר להתייחס לכל אחד עם מסכת הסברים לכאן או לכאן.

הייתי רוצה לראות אדם כמוך לוקח חלק נכבד בתכנים ובמחלקת הצילום פה באתר.
כמובן יחד עם אלי כרמי (צלם הבית).

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
עמי
אתה אמן בנפש וזאת רואים לפי עבודותייך המשובחות.
יחד עם זאת, פרסונה מכובדת המאמינה באופן עיוור על השגיהם, מתקשים לקבל ביקורות (שלעתים גם מלוות בעקיצות למינהן), לכן אני מציע לא לקחת ללב ולהמשיך להיות עם חזה מורם ולהמשיך להאמין ולא להתייחס לכל "ציוץ", הקהל גדול מידי ומשפיע מידי בכדי שיהיה אפשר להתייחס לכל אחד עם מסכת הסברים לכאן או לכאן.

הייתי רוצה לראות אדם כמוך לוקח חלק נכבד בתכנים ובמחלקת הצילום פה באתר.
כמובן יחד עם אלי כרמי (צלם הבית).

תודה איתי,

המילים שלך מחממות את הלב.

[חשבתי לפני שכתבת לחפש ולהוסיף עוד טיגריסים וכיו"ב, אולי טובים יותר, אבל כעת ממש לא,
צריך לדעת להפסיק בשיא...]

בין אם אחזור לפעילות כאן ובין אם לא, אתה אחד מאותם אנשים שנותנים את הדחף הנוסף, להמשיך בכל תנאי.

שוב תודה, מקרב לב!

עמי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה איתי,

המילים שלך מחממות את הלב.

[חשבתי לפני שכתבת לחפש ולהוסיף עוד טיגריסים וכיו"ב, אולי טובים יותר, אבל כעת ממש לא,
צריך לדעת להפסיק בשיא...]

בין אם אחזור לפעילות כאן ובין אם לא, אתה אחד מאותם אנשים שנותנים את הדחף הנוסף, להמשיך בכל תנאי.

שוב תודה, מקרב לב!

עמי.

עמי. כתבתי משהו ומחקתי.

אתה לא חייב לחזור לפעילות. אפילו עדיף שלא. אתה יותר מידי מטנף.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
נמר, בחיים לא טינפתי על מישהו, נקודה וכמובן שגם לא עכשיו.

אני רוצה בטוב ועושה טוב ובלי שום קשר, אני מגיב אם נכתבת השמצה אישית, ללא שום ביסוס.
[בכל מקרה, אומר תמיד לאנשים, תתייחסו לתמונה, לכתיבה, אל תהפכו מחלוקת עניינית או שלא, למשהו אישי].

לא ברורה לי כתיבתך, אולי לא הבנת משהו שהיה בהומור לגמרי ובכל זאת ברור שלא אחזור לכאן לפעילות כלשהי, לאחר תגובה כזאת.

באיחולי הצלחה וכל טוב לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור