"דרך האבנים הצהובות" - התחדשתי.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אהלן גבי.

קודם כל תודה.

"כמעט"
לא, זה לא סטרימר
אלא כפי שצויין ואחדד:

סרבר קבצים
עם ריפר
מדובר ב Request Audio
דגם The Raptor
משולב בו גם ממיר משובח.
שנהנה ממנו מעת לעת.

אני עדיין מחזיק אותו כי
טרם פגשתי ושמעתי
סרבר שמתעלה עליו.

את הנגן קבצים שמשולב אצלי ב Rockna טרם שמעתי
אך הייתו נגן קבצים מבחינתי זה אחלה של תוספת
לא כיוונתי לשם
הדבר היחיד שחיפשתי זה סטרימר אודיו שלמעשה היה חסר לי.

אגב

עברו אצלי ב 4 חודשים האחרונים
7 ממירי D2A איכותיים
במחירים הנעים בין 14,000$ ל 27,000$.
לבסוף בחרתי בממיר מנורות מצויין לטעמי שהפתיע אותי בטבעיות שלו (חששתי מצבע מיותר, והופתעתי BIG TIME) צלול ונקי מאוד, דבר שמאוד הפתיע אותי, במה גדולה ופתוחה ועם זאת טבעי מאוד, פרופורציות מצוינות, חוויה.

הממיר שכרגע איתי אני עובד ואולי גם ישאר זאת נדע כאמור בהמשך

Lampizator - The Golden Gate DAC - R2R Balanced Discreet Engine+DSD512

**חשיפה ראשונה**
יש לי כמה חודשים להעביר עד שהממיר המשודרג שלי יגיע ארצה,
ואז אחליט עם מה אני נשאר כאמור.

צפה בקובץ המצורף 60326

אז אם הבנתי נכון
אחד סטרימר קבצים פיזים כולל דאק (אבל ללא טידל למשל) והשני סטרימר לרשת בלבד (בלי דאק)?
ובנוסף דאק לבד
תתחדש

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
אמממ
משהו כזה

אבל אנסה לחדד.

כרגע במערכת יש שלושה רכיבים שקשורים ומקושרים כ "מקור" וכל המשתמע.

1. DAC ייעודי בלבד
2. סטרימר אודיו ייעודי בלבד
3. סרבר ייעודי בלבד

נכון שמס 2 ומס 3 מעניקים יותר בחבילה שהם מציעים
אבל ייעדתי אותם אך ורק למטרה אחת

ופירטתי.

ושוב תודה.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
מגניב

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
מזל טוב על הרוקנה , מכשיר מצויין , חבר שלי גיא חורש קנה השבוע MSB אימתני , שמעתי גם אותו בנוסף לרוקנה כמובן ,מכשיר ניפלא ,אני כנראה קצת יותר קונסרביטי מכם , מרוב סטרימרים ששמעתי לאחרונה החלטתי להזמין דווקא מחשב מפלצתי שבונים במיוחד בשבילי באנגליה עם כרטיסי כניסה ויציאה אולטימטיבים של J CAT ואחד הולנדי , מנסה להתקרב ל TAIKO , למרות ששם עובדת תוכנה אחרת שיתכן והיא עושה ההבדל , קשה לי לוותר על ROON , כמו שאמרתי , שמרן , בתוך המחשב יש בפנים דווקא ספק סוויצינג מאוד איכותי ושקט ,אני יש לי ויכוח עם כל העולם מה יותר טוב , לינארי או ממותג , בכל מקרה מחוברים יהיו למחשב ספקים לינארים לכרטיסי כניסה ויציאה של J CAT עם שעונים עצבניים , בוא נראה , את המטלה הזו בונה לי מיכאל 123 שהוא " הגאון השקט " שלי , נקווה שנצליח ? ,
אגב ,לגבי הספק הממותג , גם בתוך ממיר ה EMM יש ספק ממותג אולטימטיבי , ועדיין לא מצליח להחליף אותו במכשיר אחר .

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
אני רק אגיד : תתחדש על הרוקנה ! :cool:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
תודה לכולם על הברכות והמילים החמות.

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
53
נקודות
18
אתמול איתי הזמין חברים ואני בינהם

יצא לי לשמוע מערכת מגובשת, מבושלת היטב, חוויה שלא חוויתי בשום מקום.

בחודשים האחרונים שמעתי אין ספור שילובים ותוצאות.

חלק אצל חברים וחלק אצל יבואנים.

אצל איתי
אני חושב שמעבר לאיכות הכה גבוהה.
שתי המעלות מרכזיות שחוזרות בכל קטע וקטע ששומעים אצלו

1. דיוק הבאס, רבדים, מיקום הבאס בבמה, בין אם זה מאחור, מקדימה, מהצד, במרכז, היכולת הכה גבוהה של הבאס להעלם לחלוטין ולהרגיש כה מוחשי ותלת מימדי, לרגע לא מרגישים את מגבלות החלל בכלל, התוצאה מרחפת ואוורירית בכל הבמה ובכל המישורים.

2. ה פוקוס והמרכז
אם אפשר לתאר זאת כך כעוגן נעוץ במרכז הבמה,
הבמה ככ מפוקסת וברורה.
הרמקולים נעלמים לחלוטין !

בפיליום התאהבתי עוד כאשר הקשבתי לראשונה אצל איתי יום לאחר שהרמקולים המופלאים שלו נחתו, מזמן הסתקרנתי, וזו התוצאה הטובה ביותר ששמעתי למרות שהציוד אפילו לא עבר ברייק.

מה שכן קשה לא לחשוב איזה רמה גבוהה איתי הגיע עם המערכת שלו ונשאר רק לחלום לסט אפ כזה
לאט לאט מתאוששים מהביקור וחוזרים למציאות.
בהצלחה בהמשך אני בטוח שיהיה עוד שדרוגים בקרוב

נערך לאחרונה ב:

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
53
נקודות
18
בהזדמנות זו של השרשור אני רוצה להודות לגיא רג׳ואן האיש והאגדה על ההזדמנות שנתן לי והתחדשתי במגבר משולב על של פיליום Leonidas מגבר חלום וחלום שהתגשם עבורי !!!!
אם לסכם את ההגברה ביתרון הכי גדול שלה מבחינתי זה ללא ספק טיבעית .
מעבר לכך דינמיות כוח בלתי נגמר ושקט חרישי שממש מורגש שהצלילים בוקעים ממש מתוך ריק.
האמת שכבר אחרי הביקור הראשון בהיותי במעלית יורד מהדירה של איתי ידעתי שאני הולך על פליום רק חיכיתי להזמנות הראשונה שלי שתהיה לי אפשרות ואני שמח שהיא הגיע מהר מהצפוי.
בנוסף תודה על כבילה איכותית של שונייטה ויצרת מופת של כבל rca של חברת Echole נגן של msb ועוד הרבה ממתקים
והכי חשוב על הסובלנות שאתה משרה ועל הזדמנות לקחת לבדיקה ציוד ללא לחץ מצידך זה דברים שלא מובנים מאליהם .
אני מאמין שצפוי לנו עוד דרך ארוכה
תודה

נערך לאחרונה ב:

Rag

עוסק בתחום
מעורבות
316
נקודות
63
יום שישי בצהריים הודעה מאיתי ״פנוי מחר מ12:00-16:00 תגיע, אני מגרד בראש איך מוציאים לפעולה …
בקיצור נוחת אצל איתי ,לגבי הסט אפ כבר הרחיבו מספיק ..
איתי בהתלהבות שם play ואני שוב מגרד בראש…
״מה נהיה פה״ ,
המיקום החדש של הרמקול נשמע מצויין (ידעתי שבסוף זה יגיע לשם)..
ולך שי היקר תודה על הפרגון , תתחדש ותהנה .:)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
ביקור אצל איתי זה מינוס 50 אלף בחשבון ב קל. עדיף לא ללכת לשם.
איתי אלוף.
אתה סגור על מינוס 50? אם כן - מצבך טוב:)
אכן גם לי יצא לבקר בסבב חברים אחרון אצל איתי, מביקורי האחרון לפני מספר חודשים הדברים קיבלו איזון וחיזוק עוד יותר.
חווית סאונד אחד מהטובים ומטורפים בארץ נראה לי:) ותודה על האירוח חם!
תהנה!

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
בוקר טוב חברים
כיף להתעורר, להתפנות מהמטלות לרגע ולהכנס ולהתעדכן ולקבל כה פרגון והערכה.

אז קודם כל תודה לחברים היקרים ש"התפקדו" בשבת האחרונה, רבים רושמים לי בפרטי "למה לא הוזמנתי", אני תמיד מזמין, הבעיה לצערי שיש לקחת בחשבון "ספונטניות"
זה ממש על קצה חוד של מספר שעות לפני או אפילו "שעה", לצערי אין לי כבעבר את הפריבילגיה להזמין ולארח, הילדות שיהיו בריאות, אוהבות להיות בסלון, אשתי במטבח, יש רעש ויש אנרגיות של משפחה שלא מאפשרות להקשיב למערכת בסדר גודל הנל.
ועל כן ממתין בסבלנות שבנות המשפחה יצאו לבלות ואז כאשר ניתן, אני נשאר בבית ובין היתר מזמין חברים שאני יודע מראש שהם ספונטניים יחסית, ובכלל כיף גדול לפגוש.

המערכת שלי פעילה בעיקר בשעות הלילה כאשר בנות המשפחה חורפות וחולמות חלומות מתוקים, כאשר בא לי לשקוע עם כוסית יין ולשכוח את עצמי, אוהב להקשיב, המערכת שלי גם בווליום חרישי, לצורך העניין 2 או 3 בפרה, מתפקדת כאילו מתפקדת בווליום גבוה, דינמיות, שקט, טבעיות.
וכמובן לפרקים בסופ"ש.

שי היקר
תודה על המילים החמות
תתחדש !!!! גידלת ככה מתחת לרדר מערכת על עם מרכיבים מהחברות ברמות הגבוהות ביותר.
שי
פתח שרשור בהזדמנות ותתן לאנשים לטעום מפרותייך.
התרשמתי ממך שאתה אדם שיודע בדיוק מה אתה מחפש, ואך שאתה מחפש, השקדנות שלך, בבדיקה והשוואה והתאמה מעוררת מעלות גבוהות שייחסת לעצמך.

גיא
אין עליך, אך אמרת לי לגבי המיקום וצדקת
לצורך העניין
יצא לי בעקבות כמה קטעים *חריפים* וקשים ביותר, מעט לשחק עם המיקום ו זווית הרמקולים, הגעתי לנק מסויימת בה התחום התחתון פשוט נעלם לחלוטין ונשאר מפוקס במרכז עם אנרגיה אדירה.
השיפור בבאס, אפשר למיד עוד יותר לצאת החוצה ולהתאזן, הגבוהים אצלי נעלמים לחלוטין ושומרים על פירוט רזולוציה ומרחב.
כל זאת מהחזרת הרמקול אחורה
מ 1.00 מ גב הרמקול ל 83 סמ, כל סמ הבדל דרמטי ודווקא אצלי, הבאס התהדק יותר והפך להיות פאנצי מקרבתו יותר אחורה.

הזזת הרמקול וכיוונונו
שקול להחלפת הרמקול עצמו !!!

לפני שאתם מחליפים רכיבים
תקציבו לכם זמן, תפתחו את האוזניים, ופשוט תנסו למקם מעט אחרת את הרמקולים, כמובן כל מקרה לגופו, אבל הניסיון בהתאמה של המיקום במערכת קיימת, אין לאין שיעור דרמטי וקיצוני.

יש עוד כמה פרמטרים/פריטים שנוספו שמשפרים עוד יותר.
המערכת שלי מאוד שקופה על כן כל ניואנס, שינוי, אני מזהה בקלילות וכמו כן את ההשפעה בין אם היא חיובית או פחות.

גנאדי היקר
כיף תמיד.
אוהב לשמוע מטאל איתך למרות שהפעם התמקדנו גם בגאז ובווקאל נשי.
היה כייף .

תודה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
בוקר טוב חברים
כיף להתעורר, להתפנות מהמטלות לרגע ולהכנס ולהתעדכן ולקבל כה פרגון והערכה.

אז קודם כל תודה לחברים היקרים ש"התפקדו" בשבת האחרונה, רבים רושמים לי בפרטי "למה לא הוזמנתי", אני תמיד מזמין, הבעיה לצערי שיש לקחת בחשבון "ספונטניות"
זה ממש על קצה חוד של מספר שעות לפני או אפילו "שעה", לצערי אין לי כבעבר את הפריבילגיה להזמין ולארח, הילדות שיהיו בריאות, אוהבות להיות בסלון, אשתי במטבח, יש רעש ויש אנרגיות של משפחה שלא מאפשרות להקשיב למערכת בסדר גודל הנל.
ועל כן ממתין בסבלנות שבנות המשפחה יצאו לבלות ואז כאשר ניתן, אני נשאר בבית ובין היתר מזמין חברים שאני יודע מראש שהם ספונטניים יחסית, ובכלל כיף גדול לפגוש.

המערכת שלי פעילה בעיקר בשעות הלילה כאשר בנות המשפחה חורפות וחולמות חלומות מתוקים, כאשר בא לי לשקוע עם כוסית יין ולשכוח את עצמי, אוהב להקשיב, המערכת שלי גם בווליום חרישי, לצורך העניין 2 או 3 בפרה, מתפקדת כאילו מתפקדת בווליום גבוה, דינמיות, שקט, טבעיות.
וכמובן לפרקים בסופ"ש.

שי היקר
תודה על המילים החמות
תתחדש !!!! גידלת ככה מתחת לרדר מערכת על עם מרכיבים מהחברות ברמות הגבוהות ביותר.
שי
פתח שרשור בהזדמנות ותתן לאנשים לטעום מפרותייך.
התרשמתי ממך שאתה אדם שיודע בדיוק מה אתה מחפש, ואך שאתה מחפש, השקדנות שלך, בבדיקה והשוואה והתאמה מעוררת מעלות גבוהות שייחסת לעצמך.

גיא
אין עליך, אך אמרת לי לגבי המיקום וצדקת
לצורך העניין
יצא לי בעקבות כמה קטעים *חריפים* וקשים ביותר, מעט לשחק עם המיקום ו זווית הרמקולים, הגעתי לנק מסויימת בה התחום התחתון פשוט נעלם לחלוטין ונשאר מפוקס במרכז עם אנרגיה אדירה.
השיפור בבאס, אפשר למיד עוד יותר לצאת החוצה ולהתאזן, הגבוהים אצלי נעלמים לחלוטין ושומרים על פירוט רזולוציה ומרחב.
כל זאת מהחזרת הרמקול אחורה
מ 1.00 מ גב הרמקול ל 83 סמ, כל סמ הבדל דרמטי ודווקא אצלי, הבאס התהדק יותר והפך להיות פאנצי מקרבתו יותר אחורה.

הזזת הרמקול וכיוונונו
שקול להחלפת הרמקול עצמו !!!

לפני שאתם מחליפים רכיבים
תקציבו לכם זמן, תפתחו את האוזניים, ופשוט תנסו למקם מעט אחרת את הרמקולים, כמובן כל מקרה לגופו, אבל הניסיון בהתאמה של המיקום במערכת קיימת, אין לאין שיעור דרמטי וקיצוני.

יש עוד כמה פרמטרים/פריטים שנוספו שמשפרים עוד יותר.
המערכת שלי מאוד שקופה על כן כל ניואנס, שינוי, אני מזהה בקלילות וכמו כן את ההשפעה בין אם היא חיובית או פחות.

גנאדי היקר
כיף תמיד.
אוהב לשמוע מטאל איתך למרות שהפעם התמקדנו גם בגאז ובווקאל נשי.
היה כייף .

תודה.

איתי
תמיד כיף לקרוא את הפוסטים שלך.
תתחדש ותהנה ותמשיך לעורר השראה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
"נחתו"

מאז שהתחדשתי ב Power Base הייעודי והמשובח של Neo Audio
סדרת הדגל: Reference Quattron
ברמת שיכוך וגמר הבכיר ביותר
Black Diamond GOLD

לא הפסקתי להרהר על השלב הבא אצלי וזה למעשה לתת גם לשאר הרכיבים אצלי אותו "טיפול".

זה היה רק שאלה של זמן ואפשרות שאקח את כלל המערכת (הפרה המופרד בשני חלקים והממיר בשלב זה) לאותו "מסלול" כמו המגבר שלי.

והתחדשתי ב "סטנד" שהוא למעשה 3 יחידות מידוף עם כל ה Accessories שנדרשים באותו רמה וגמר כמו ה power base.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות ליבואן
Levinson Audio
שהוא כבר מזמן חבר טוב.
מזה שני עשורים.

על הגשמה של חלום נוסף והבאת המערכת שלי למקום שאני שואף לה

יש עוד דרך לסיום אבל אני בהחלט מרגיש שאני שם.

מחוסר זמן ופנאי
היחידות / ארגזים יהיו מספר ימים בודדים במחסן ומקווה בסופ"ש הקרוב כבר אתפנה להרכיב הכל.

אז בינתיים טיזר קטן
מיום ההגעה
והרבה התרגשות.

אחלה יום
לכולם.

20230110_114807.jpg

20230110_114953.jpg

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
וואו מטורף איתי הגעת לרמות על הזויות מה זה המפלצת הזאת צריך משאית בשביל הסטנד !!!
תתחדש ותהנה לשנים ארוכות מגיע לך.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
תתחדש ותהנה איתי כייף לראות אותך משקיע ונהנה בהחלט מעורר השראה אני מאוד שמח עבורך, אלוף

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
53
נקודות
18
ראשית, תתחדש.
שנית, כיף לראות את ההשקעה שלך בתחום אתה ממש לא נח .
אין ספק שהסטנדים האלו ישפרו את חווית נראות המערכת וחווית הסאונד .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור