דרושה חוכמת ההמונים איך בוחרים מעמד ?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
בתקציב שלך, סוליד טק הייבריד עושים עבודה מעולה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא ראיתי התקציב

ה solid tech מזיו
פגז למחירו !

(משתמש בזוג כזה,
הגיע הזמן לעלות כיתה)

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
לדעתי אם לא תצליח להשאיל מיבואנים פשוט אל תקנה חדש, חכה למשהו מתאים ביד 2 מבחינת תקציב תקנה תנסה ואם טוב לך ננהדר ואם לא גלגל חזרה לשוק בהפסד מינימלי אם בכלל וקנה אחד אחר בטוח תמצא תוך שניים גג שלושה נסיונות.
וגם תוכל לספר לנו על ההבדלים..

Ronnym1964

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
חשוב לציין שהחלל הוא דינאמי : הוא גם חדר משחקים ומאחור יש 3 חדרים שהדלתות מפתחות ונסגרות כל הזמן.
היות והחלל עבר שינוי שהביא לקצת לחץ במיד היי וקצת בומיות בקטעים נפוחים דוגמת לאונרד כהן אילו הבעיות שמתרידות אותי במיוחד.

עפ"י התיאור הזה, הייתי מתחיל מטיפול אקוסטי (לפחות מדידות), ומשחקי העמדה של הרמקולים וכורסת הישיבה. מצטרף להמלצה להשאיר את החלל בין הרמקולים ומאחוריהם פנויים ככל האפשר. כשיכוך למגבר אני משתמש בפלטה מסיבית של taoc שרכשתי מערן. אם המערכת שלך מאוד שקופה, משככים שונים יתבטאו באפקט שונה על כל רכיב להערכתי. אפילו הנקודות בהן תמקם את המשכך מתחת לרכיב ישפיעו. אבל אני מנחש שהאקוסטיקה יותר מהותית אצלך, ובמרתף כנראה תוכל להרשות לעצמך שימוש באביזרי אקוסטיקה שהשפעתם תהיה אפקטיבית יותר משיכוך בשלב זה.

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
לדעתי אם לא תצליח להשאיל מיבואנים פשוט אל תקנה חדש, חכה למשהו מתאים ביד 2 מבחינת תקציב תקנה תנסה ואם טוב לך ננהדר ואם לא גלגל חזרה לשוק בהפסד מינימלי אם בכלל וקנה אחד אחר בטוח תמצא תוך שניים גג שלושה נסיונות.
וגם תוכל לספר לנו על ההבדלים..
רעיון מעולה האמת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ניקיתי קצת. אל תעלבו, זה פשוט בשביל שלא תעליבו.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
המטרה היא להשאיר את הפוסט נקי. בלי עקיצות. מה רע בזה? האם בכל פוסט מישהו חייב לעקוץ, זה הכרח בפורום?
לא היתה שם שום עקיצה, כתבו אמת פשוטה.
סה״כ זה נשמע מתאים לרוח התקופה.
לא נוח לשמוע את האמת אז מנסים לא לאפשר את השמע.
אבל אתה יודע שזה לא יעזור, האמת דינה לצוף.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בקיצור ותקנו אותי עם אני טועה הבנתי כך :
כל מעמד משפיעה אחרת .
אין שום דרך לדעת מה תהיה התוצאה יעדן יהדק ..
אין איזו שהיא טכנולוגיה מנצחת כל מתכנן יעשה ככול העולה על רוחו : קפצים גולות ספייקים ברונזה שייבות ברזל קרבון, חומרים מmdf עד גרניט , מסה גדולה מסה מינימלית .......
ולמדתי שבתקציב צנועה (5000-7000)מקבלים לרוב 3 מדפי mdf עם רגלי מתכת על ספייקים . כל שאר הפיצרים של שילוב חומרים ומבנים יותר מורכבים (שגם בהם לא ניתן לחזות עם יהיה שיפור או שינוי לרעה ) הם כבר מעבר לקשת.
וואלה נשארתי יותר מבולבל .

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
סיכמת יפה ונכון צחי:)
ולמה מבולבל? לדעתי להפך - הכול לפניך:)
לדעתי בתקציב צנוע סוליד טק די יכול להתאים וזה מידי פעם קופץ ביד שתיים ממש לא מזמן ראיתי , שאלה אם אתה אוהב את המראה - אני אישית לא ויותר נוטה לכיוון שילוב עץ ומתכת.
ושוב - מציע להתחיל מבדיקת השפעה ע״י הוספת שיכוכים תחת ציוד על סטנד הקיים, כאלה קל להשיג להדגמה הרבה יותר מאשר סטנד שלם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא היתה שם שום עקיצה, כתבו אמת פשוטה.
סה״כ זה נשמע מתאים לרוח התקופה.
לא נוח לשמוע את האמת אז מנסים לא לאפשר את השמע.
אבל אתה יודע שזה לא יעזור, האמת דינה לצוף.

אפשר לחשוב שמדובר באיזה פשע בלתי נסלח.

זו תקופה לא קלה לעצמאים. נסו להיות בני אדם...

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
גם אני לא שמח מזה אבל לפחות כאן יש פעילות. היידה יוהן! הצטרפתי לעדר.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
דווקא לפי מה שנאמר פה מלפני, תחום ההי-אנד עכשיו פורח ו זורח מתמיד, אפשר גם לראות לפי מודעות בלוחות/יבואנים חדשים/מוצרים חדשים/מחירים נוחים/ממש תענוג.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
יש עוד עצמאים מלבדו.
אמירה פופוליסטית מצידך
מצטער לציין, אך מלבד יוהן הוזכרו כאן את כול השמות וחברות מכובדים בתחום - תקרא טוב את השרשור בבקשה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מצטער לציין, אך מלבד יוהן הוזכרו כאן את כול השמות וחברות מכובדים בתחום - תקרא טוב את השרשור בבקשה.
תקשייב, אין לי דבר נגד יוהן - ההיפך אני מאחל לו המון הצלחה.

אל תוציא דברים מהקשרם.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תקשייב, אין לי דבר נגד יוהן - ההיפך אני מאחל לו המון הצלחה.

אל תוציא דברים מהקשרם.
הכול טוב רוזי:) רק בשורות טובות והנאה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור