דרושה חוכמת ההמונים איך בוחרים מעמד ?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני חושב שמשכחים טובים, אם זה מעמד, פלטות או רזנטורים אמורים לשקף את הציוד שלך.
אני משתמש ברזנוטרים של SR והם בהחלט עובדים.
לא מת על רזנוטרים מתחת לציוד, מהבחינה של נוחות ויציבות.

התנסיתי עם כמה חומרים מתחת למכשירים.
בדרך כלל האפקט אצלי בסאונד דומה לחומר ממנו עשויה הפלטה ששמתי מתחת למכשיר וגם לעובי שלו.
אי אפשר ממש לנבא מה יהייה האפקט.
אחד הדברים שהביאו לצליל יחסית מאוזן יותר, במחיר מאוד נמוך הוא פלטת גרניט שחורה בעובי של 3 סנטימטר.
תוכל לנסות זאת במחיר יחסית נמוך , אני מניח בעלות של 150 שח אצל אילו שלא עלינו עושים מצבות.
הפלטה של taoc שהחליפה את פלטת הגרניט מתחת למחשב +הספק כוח שלו+הספק כוח של הדאק+ההארד דיסק עולה עליה בכל מובן ובגדול.
אחד הדברים שערן אמר לי שהפלטות האילו מביאות יותר פוקוס, אצלי זה הלך לכיוון אחר. באס יותר גדול אבל מאוד נשלט וצליל עשיר יותר... ( זה מה שקראתי ברשת באחת הביקורות הבודדות על הפלטה הזאת), לכן אני חושב שפלטה טובה פשוט משקפת את אופי הציוד המונח עליה.
לא פשוט לדעת מה יתאים יותר במערכת נתונה.

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
בשיחה עם יבואן שאני מאריך את הידע שלו נאמר לי " ליפני שאתה רץ להפוך עולמות לכוון טונאליות בתדר מסוים אני ממליך להשקיע המעמד אודיופילי ורק אחרי זה ....."
השאלה : בניגוד לכל רכיב שקניתי שיכולתי לבדוק אותו לפני רכישה מעמד מרגיש לי כמו הימור על מלא.
לכל מעמד לדעתי תהיה השפעה שונה על התוצאה.
והשוק מציעה מגוון גדול ממעמדים ( שרובם נראים לי די דומים) של פלטה עם 4 רגלים וספיקים ועד מעמדים עם קפיצים וגולות וחומרים מורכבים.........במחירים אסטרונומים.
למעמד במחיר מפלצתי אין לי תקציב אבל גם בתחומי ה4 ספרות המבחר גדול ! מה עושים איך בוחרים.
צריך מעמד של 3 מדפים למגבר ששוקל35-40 קג למחשב שבא עם ספק חיצוני ועוד כל מניי נילוים ולפרה ממיר. רצוי קצת יותר רחב מהרגיל בגלל המשב.
יילה חוכמת ההמונים !

ובבקשה בלי להעליב רק בעלי נסיון תודה
אני חייב לחזק את הדברים של genvirt,
אני גם באמצע בחיפושים של סטנד ואביזרי שיכוך לכל הסט אפ שלי.
לאחר שיוהן היבואן (lion audio) פרסם מגוון מוצרים שיש לחברה franc audio, הוא פרסם גם מספר תמונות של המעמד שיש אצלו בתצוגה, לאחר שראיתי את המעמד נפלתי, החלטתי להרים צלצול, כדי להבין קצת יותר על מה מדובר, קודם כל אני חייב לציין שקיבלתי שרות מעולה וקיבלתי תשובות לכל השאלות שלי והיו לי המון :D בחור סופר מקצועי עם ידע רב, לדעתי זה מאוד חשוב שהיבואן יודע מה הוא מייבא ולא מחפש רק לדחוף.
מדובר במעמד מטורף מכל הבחינות ולא ראיתי כזה דבר אצל אף אחד האמת.
נתונים טכניים אומרים הכל: המעמד יכול להחזיק משקלים כבדים במיוחד מעל 400 קילו.
שיכוך קרמי שידוע שהוא הטוב ביותר לכל בעיות רזוננס, הרבה חברות מכובדות משתמשים בשיכוך קרמי.
שילובים של חומרים שונים במעמד, להורדת כל בעיה של רזוננס.
משהו שמאוד אהבתי זה כל האופציות גימור שהחברה מציעה, זה הופך את המעמד לרהיט בבית וזה פלוס ענק. :כל-הכבוד:
מה שיוהן אמר שהחברה פועלת יותר בפייסבוק ופחות באתר של פרנק, מה שראיתי שם בכלל מדהים.
אין ספק שמדובר בחברה בטופ 5 בעולם! :בעד:
מחכה לסיום הסגר כדי לראות המעמד, מדפים ואביזרי שיכוך.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
זה העניין, כפי שציין גיא - מוצרים של פראנק (סטנדים) נכנסים לקטגוריה שיותר גבוהה מ5-6 , אבל יש להם גם פלטות ושיכוחים מעולים במחיר מתאים (משתמש בכאלה מתחת לרמקולים ותוצאה יוצאת דופן).
דבר אם יוהן הוא ייתן לך מידע מפורט.

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
יש מספר דגמים של מעמדים, יש דגם גם ברמת מחירים סביבות 6000-7000 אולי פחות, אם אני לא טועה
דבר איתו, בחור באמת גבר.
אם אין לך תרצה אשלח לך את המספר טלפון שלו.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש מספר דגמים של מעמדים, יש דגם גם ברמת מחירים סביבות 6000-7000 אולי פחות, אם אני לא טועה
דבר איתו, בחור באמת גבר.
אם אין לך תרצה אשלח לך את המספר טלפון שלו.
הבנתי, בלי לחץ.
בהצלחה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עדיין לא מבין איך מחליטים אפילו על כיוון .
בהינתן שרק התוצאה מענינת וכל מעמד משפיעה אחרת.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני חייב לחזק את הדברים של genvirt,
אני גם באמצע בחיפושים של סטנד ואביזרי שיכוך לכל הסט אפ שלי.
לאחר שיוהן היבואן (lion audio) פרסם מגוון מוצרים שיש לחברה franc audio, הוא פרסם גם מספר תמונות של המעמד שיש אצלו בתצוגה, לאחר שראיתי את המעמד נפלתי, החלטתי להרים צלצול, כדי להבין קצת יותר על מה מדובר, קודם כל אני חייב לציין שקיבלתי שרות מעולה וקיבלתי תשובות לכל השאלות שלי והיו לי המון :D בחור סופר מקצועי עם ידע רב, לדעתי זה מאוד חשוב שהיבואן יודע מה הוא מייבא ולא מחפש רק לדחוף.
מדובר במעמד מטורף מכל הבחינות ולא ראיתי כזה דבר אצל אף אחד האמת.
נתונים טכניים אומרים הכל: המעמד יכול להחזיק משקלים כבדים במיוחד מעל 400 קילו.
שיכוך קרמי שידוע שהוא הטוב ביותר לכל בעיות רזוננס, הרבה חברות מכובדות משתמשים בשיכוך קרמי.
שילובים של חומרים שונים במעמד, להורדת כל בעיה של רזוננס.
משהו שמאוד אהבתי זה כל האופציות גימור שהחברה מציעה, זה הופך את המעמד לרהיט בבית וזה פלוס ענק. :כל-הכבוד:
מה שיוהן אמר שהחברה פועלת יותר בפייסבוק ופחות באתר של פרנק, מה שראיתי שם בכלל מדהים.
אין ספק שמדובר בחברה בטופ 5 בעולם! :בעד:
מחכה לסיום הסגר כדי לראות המעמד, מדפים ואביזרי שיכוך.

שלום,
אשמח ללמוד מנסיונך אילו שאלות שאלת לגבי הסטנד?
כתבת שהיו לך המון ולי עולות 2-3 שאלות, שכלל לא נוגעות למשקל שהסטנד יכול להחזיק(אולי כי הרצפה לא תחזיק ותקרוס קודם.)

כמו כן אשמח לדעת איך הגעת למסקנה שמדובר בטופ 5 בעולם!
איך מודדים את זה ואיך מגיעים למסקנה כזו?
מי המתחרים של החברה לדעתך? (בטופ 5)

חג שמח

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
א. כמות רכיבים שנדרש להעמיד על הסטנד בהווה ובעתיד הנראה לעין (סטנד הוא כנראה אחד מוצרים שילוו אותך זמן רב יותר מרוב חלקי המערכת).
ב. תקציב.
ג. סגנון ומראה
ד. החלטה על DIY או מוצר קנוי.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
א. כמות רכיבים שנדרש להעמיד על הסטנד בהווה ובעתיד הנראה לעין (סטנד הוא כנראה אחד מוצרים שילוו אותך זמן רב יותר מרוב חלקי המערכת).
ב. תקציב.
ג. סגנון ומראה
ד. החלטה על DIY או מוצר קנוי.
אני מתכוון לאיך ניתן לבחור כשתוצאה היא הפרמטר המעניין היחיד

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אצלי
מכיוון שאי אפשר באמת לבדוק פיסית אצלך
5 הפרמטרים שאותי מנחים הם:

1. מראה.
2. פרקטיקה ומודלריות.
3. כושר העמסה.
4. שיכוך ורכיבים.
5. תקציב.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
צחי,
You get what you pay for.

- קניתי מערן בשעתו מעמד למונובלוק של BOX. עלה כמה אלפי שקלים. נראה מגניב.
- החלפתי אותו בפלטת HRS שעלתה כפול ונשמעה גם משמעותית טוב יותר.

לימים, החלפתי סט שהורכב מסטנד אחד של בייס אודיופייל + סטנד אחד של סולידסטיל, לסטנד אחד של 6 של Artesenia.
מה אני אגיד לך... זה משהו אחר לגמרי.

אני חושב שיצא לי במרוצת הזמן להחליף לא מעט פעמים סטנדים, ולהשוות אותם אחד לשני - אני יודע איך נשמע אודיופייל בייס לעומת סוליד סטיל, ואיך נשמע ארטסניה לעומת אודיופייל בייס, ואיך נשמע HRS לעומת BOX. לכל אחד חתימת צליל שונה, אבל, כמו שאתה אמרת - הטובים באמת עולים עשרות אלפים.

לפי דעתי, בהנחה שהשיקולים הם אודיופיליים בלבד, הדברים המעניינים באמת קורים מעל 10,000.

אם אתה רוצה סטנד שיש לך סטנד, תבחר במשהו שנראה טוב מאחד היבואנים שכולנו אוהבים, וסגור ענין.

אני לא חושב שיש דבר כזה סינרגיה בין סטנד לבין מערכת. כל סטנד ישפר לעומת בלי סטנד, וכל אחד בדרך אחרת. זה לא שסטנד אחד מתאים למערכת X והשני למערכת Y.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
צחי
בקיצר
תתחיל להסתובב בין היבואנים
תבדוק את השוק
תבדוק ההיצע
תתאים לשלך

תתחדש !

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
שלום,
אשמח ללמוד מנסיונך אילו שאלות שאלת לגבי הסטנד?
כתבת שהיו לך המון ולי עולות 2-3 שאלות, שכלל לא נוגעות למשקל שהסטנד יכול להחזיק(אולי כי הרצפה לא תחזיק ותקרוס קודם.)

כמו כן אשמח לדעת איך הגעת למסקנה שמדובר בטופ 5 בעולם!
איך מודדים את זה ואיך מגיעים למסקנה כזו?
מי המתחרים של החברה לדעתך? (בטופ 5)

חג שמח

אלהן וחג שמח,
החברה עומדת ברמה שכל החברות הגדולות, אולי לא הכי מוכר בארץ, אפילו שאנחנו אוהבים לחפש דברים ברשת. אישית אני נפלתי מספר פעמים על סקירות של המוצרים שלהם וראיתי את המעמדים של פרנק, במינכן לפני מספר שנים. משהו נוסף שלא פחות חשוב, ראיתי במספר מקומות שהreviewers של מספר אתרים עובדים עם המוצרים של פרנק לדעתי זה אומר הרבה על המוצרים של החברה.
הטופ 5 עבורי, critical mass systems , hrs, finit
,symposium, franc
השיחה שלי עם יוהן, הייתה מאוד נעימה מעמיקה לגבי כלל המוצרים של החברה, חומרים, הבדלי שיכוך בכללי ושל פרנק, תוצאה, הבדלים בין הדגמים, תהליך הזמנה ועוד... דיברנו גם על החברות אחרות שהוא מייבא.
משהו נוסף שאהבתי החברה מאפשרת המון אופציות של מידות שונות עבור המעמד, ממש קסטיום שעבורי זה אחלה כי אני צריך משהו לא סטנדרטי, לדעתי זה מצויין וגם זה אין לחברות האחרות.
אם יש לך שאלות, דבר איתו.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לפי דעתי, בהנחה שהשיקולים הם אודיופיליים בלבד, הדברים המעניינים באמת קורים מעל 10,000.

אם אתה רוצה סטנד שיש לך סטנד, תבחר במשהו שנראה טוב מאחד היבואנים שכולנו אוהבים, וסגור ענין.

.
בדיוק, ואם אין כזה תקציב כי זה באמת לא סכומים ברורים מעליו, אפשר לשלב, נגיד לקחת סטנד עם מראה טוב ואיכותי בבניה ולהוסיף שיכוכים תחת מכשירים - זה יחית אופציה ״זולה״, ונגיד עם יש פטפון - להשקיע בפלטת שיכוך של sra או םראנק או מה שלא יהיה.
כלומר סוג של פשרה.
יוצר מזה אפשר להתחיל מזה ללא שום סטנד ולנסות על מה שיש לך, ואגב להבדיל מסטנדין שאין מצב לדעתי לקחת לבדיקה - שיכוכים ופלטות שיכוך יותר קלים להשגה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור