דף חדש ? או שלא?!

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם...,

לאחר שיחתי הטלפונית עם נמר הייתי מעוניין לשמוע עוד מס' חוות דעת בקשר לרמקולים שברשותי.

מאז ומתמיד הייתי חושב על B&w מה 601 עברתי ל 602 ומ602 ל-cdm1-nt.
את הרמקול הזה רכשתי ביד שניה לפני כ3 חודשים בערך והאמת אני מרוצה. סאונד טוב ומספק לדעתי .
אבל יש משהו שלא יוצא לי מהראש , העובדה שאולי אני מקובע רק על B &w ושלא שמעתי כ"כ דברים אחרים. אולי במחיר הזה או אפילו פחות ממנו הייתי יכול לקבל תוצאה טובה יותר מרמקול עם שם פחות מפוצץ?
כאמור ההגברה שלי היא Rotel Ra-06 שמוציא 70w לערוץ. ידוע שהרמקולים שלי קשים להנעה אבל אני חושב שהוא שולט בהם.

קראתי ולמדתי את מבחן המדפיים שנעשה ע"י נמר, מה שכן שמתי לב שהרמקול שלי אולי נמצא בקטגוריית מחיר טיפה גבוה יותר, אני ממש מפחד לעזוב את B&w מפחד להצטער אחר מעשה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קודם כל, הפיתרון לכך הוא פשוט: להאזין לרמקולים אחרים...

המחשבה הזאת "האם אני נמצא עם הרמקול הנכון" נכונה לכל סוגי הרמקולים ולא רק ל-b&w.
כתבת שאתה מרוצה, מצד שני אתה כנראה לא אם המחשבה מפריעה לך כל כך.
אם משהו בכל זאת מפריע לך, תנסה לאפיין מה הבעיה, אולי מדובר בחוסר שביעות רצון מהצליל?
אין כאן מה לפחד, צריך לבדוק, לשמוע דברים נוספים, חשוב לעשות זאת בדרך הנכונה (עם הדיסקים שלך כמובן) ולהתנסות.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
העניין פה מורכב הרבה יותר . זהו כבר עניין מחשבתי .
מניסיון שהיה לי עם הרמקול הקודם שלי באמת עשיתי סיבוב ואפילו השוואתי למס' רצפתיים, ופשוט לא אהבתי שום דבר יותר מהb&w יש אפשרות שהתרגלתי לצליל?? והאוזן מסרבת לקבל משהו אחר? נראה לי.

דבר נוסף הוא שבהרבה השוואת שראיתי ברשת השוו את הרמקול שלי ל 805 וגם שם קיבל תשבוחות אדירות ומצד שני הרבה אנשים אומרים לי B&w ?? זה לא זה.... ואין מה לעשות כמו שילד חייב לשמוע מידי פעם את ההורים אומרים לו משהו נחמד ושבת הזוג צריכה לשמוע אני אוהב אותך אותו הדבר גם לגבי הסט אפ...חחח...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אנשים שמאזינים אצלך למערכת נהנים, או שאומרים לך "זה לא זה" מבלי לשמוע כלל ?
באודיו, ענין ה"טעם" הוא קריטי למדי ואם אהבת אז זה הפרמטר החשוב ביותר.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האמת שהקשר לאנשי אודיו וחובבי אודיו הוא רק דרך האתר, כל השאר אומרים לי שזה רק בזבוז.
כך שלא יוצא לי אפילו להשמיע את הסט אפ לאנשים.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אל תשכח לרגע שמהות התחביב הזה היא להאזין.

יודה

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מתן

איזה bnw יש לך?
אתה לא צריך להרגיש שאתה בקיבוע , bnw זה רמקול רמקול מנסיון

בכבוד רב
יודה

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לעזוב את B&W?? אפשר לחשוב שאתה עוזב את הבית או משהו... כוללה רמקולים

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני עדיין בשוק טוטאלי מהפוסט הזה.
אין לי שום מושג מה המטרה שלו, מי , מה , כמה , ולמה...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מה הקשר למפחד !!!
מפחד ממה שתימכור את הרמקול וB&W לא ימכרו לך יותר ציוד במידה ותרצא לחזור למה שהיה לך !
חלק מהכף בתחביב הזה הוא להתנסות בדברים חדשים ותאמין לי לכל ציוד יש יתרונות וחסרונות וכל דבר שונה נותן ריגוש מסוג שונה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, זהו שרשור ענתיקה שהועלה באוב מן העבר.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ברוך ה' שקלטת , ואתה יכול לבדוק מי בדיוק הטרול שהעלה אותו מהאוב(lol)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ואכן אותר וטופל...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור