פלזמה דחוף!!! בעיה ברמות השחור בפנסוניק

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
נתקלתי היום בכתבה הבאה שמעידה על בעיה של רמות השחור בפלאזמה של פנסוניק שמופיעה עם הזמן:
http://news.cnet.com/8301-17938_105-200 ... ?tag=mncol

אני אמור לקבל את המסך ביום ראשון הקרוב ושוקל לבטל את ההזמנה.
מה דעתכם?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם ראית את המסך בחנות? על סמך מה בחרת בו?

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי את המסך על סמך צפייה בחנות וקריאת ביקורות באינטרנט (לפני שהתפרסמה הפרשה)
הבעיה היא שאין לי מושג באיזה שלב של הבעיה היה במסך בחנות (לפני או אחרי הירידה ברמת השחור)
פנסוניק טוענים שאחרי פרק זמן מסוים עוצמת השחור חוזרת לערכים המקוריים אבל לא מציינים אחרי כמה זמן.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היכן ראית את דברי פנסוניק טוענים שזה חוזר לערך המקורי?
אם המסך שראית בחנות נמצא שם כחודש או יותר, אז סביר להניח שהוא כבר הגיע לשלב הזה של הירידה.
בכל מקרה, ממה שאני חוויתי, לאחר הירידה, השחורים טובים, אבל לא מצויינים (זה עדיין לא פיוניר קורו).

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם לדעתך לאחר הירידה השחורים טובים כמו במסכי פלזמה של יצרנים אחרים (פלזמה של סמסונג למשל או אולי אפילו lcd led של סמסונג) או שעדיין הV10 טובה יותר?
אם זה אותו דבר, אז עולה השאלה למה להשקיע במסך כה יקר אם אחרי 200 שעות הוא נותן איכות תמונה של מסך שזול ממנו. אפשר מראש ללכת על הזול ולחסוך כמה אלפי שקלים ???

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא השוותי באופן ישיר מול פלזמה סמסונג.
יש מצב שלחלק ממסכי LED LCD ישנו שחור טוב יותר, כך התרשמתי.
עם זאת, עומק השחורים מהווה רק פרמטר אחד בבחירת מסך, איכות תמונה מורכבת ממשתנים רבים, מה שחשוב כמובן האם אתה אוהב את התוצאה הסופית.

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בבחירת המסך בחנתי את הפרמטרים הבאים:
גודל: מרחק הצפייה הוא 5.5-6 מטר ולכן צריך בין 55 - 60 אינצ'
למרות שיש לנו ממיר יס מקס HD וגם סטרימר (C200), אנחנו רואים די הרבה שידורי SD ולכן חשוב שיראו טוב.
וכמובן איכות תמונה מצויינת (עוצמת שחור מעולה וניגודיות כבר דיברנו.)
כל השאר (אינטרנט , 3D, עובי , מדיה סנטר....) לא חשוב.
נראה לי שיש לי 3 אופציות:
1. לחפש אולי LCD LED (לאיזה התכוונת שאמרת שהשחורים שלהם טובים יותר מה-V10 ?)
2. לא לבטל את ה- V10
3. להשתגע ולקנות פיוניר קורו 60 אינצ', אבל אז סביר להניא שאני אראה טלויזיה מהגינה כי אישתי פשוט לא תכניס אותי הביתה כשהיא תשמע את המחיר.

החלטה לא קלה ....
2.

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב אתה יודע אולי האם הפלזמות של פיוניר קורו שנמכרות ע"י היבואן (ט.ר.) הם ייצור של פיוניר?
שמעתי שמשלב מסויים ב- 2009 הם התחילו לקנות פנלים מפנסוניק

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כל הפלזמות של פיוניר הינן מייצור מקורי, עד שהחברה סגרה את מפעל הטלויזיות.
לגבי V10, יש לה איכות SD מוצלחת מאוד, טובה בהשוואה מול לא מעט טלויזיות אחרות שבדקתי.
אני מאוד אוהב את מצב THX בצפיה בסרטים.
כאמור, שחור אולי לא בטופ, אבל עדיין ניגודיות טובה מאוד, יכולת הצגת פרטים בחלקי התמונה הכהים וצבעים מוצלחים.
בכללי, איכות התמונה מאוד מוצלחת, גם אם בפרמטר הבודד של רמת שחור, יש מסכים טובים יותר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לא מבין מה אתם עושים רעש כזה גדול . לי יש פנסוניק 50 אינטש FHD כבר קרוב לשנתיים ואני לא רואה שום הבדל באיכות התמונה , להפך מצפיה לצפיה אני מתמוגג מהאיכות של המכשיר ועד היום לא ראיתי מכשיר - 46 - 50 אינטש שמגיע לאיכויות תמונה כאלו , בוודאי שלא LCD . תפסיקו לזרוע פניקה במקום שלא צריך .

amit09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש מצב להשוואה בין ה- V10 58 לB7000/B8000 של סמסונג ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- V10 טובה יותר בשידורי SD.
בוידאו HD יש לשתיהן תמונה מרשימה, לסמסונג שחורים טובים יותר במיוחד באור יום, אבל זוית צפיה פחות טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור